This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Joe Jonas vrea si el cariera solo?

:: Generality :: Muzica

In jos

Joe Jonas vrea si el cariera solo?

Mesaj Scris de Nobume la data de Dum Ian 31, 2010 4:22 pm

Dupa ce a vazut ca Nick se bucura de succes si alaturi de bandul The Administration, Joe Jonas s-a gandit ca ar fi timpul sa-si incerce si el norocul de unul singur.

`Am compus cam cinci cantece pana acum, cu cativa prieteni din diverse trupe`, a declarat Joe pentru E! Online.

Si de aici speculatiile presei americane cu privire la o posibila cariera solo a lui Joe Jonas. Pana una, alta, vedeta Disney isi face planuri si pentru cariera actoriceasca.

`Nu voi fi multumit pana ce nu voi juca fiecare rol posibil – de la personaj negativ, pana la comedian`.

Dupa ce a vorbit despre muzica si actorie, era imposibil sa nu dea detalii cu privire la viata personala. Asa am aflat ca Joe Jonas e singur si disponibil.

La 8 luni de la despartirea de Camilla Belle, Joe nu si-a gasit o iubita constanta, dar iese din cand in cand cu fete, ca deh...

`E cea mai lunga perioada in care n-am iubita. Imi place. Ies la intalniri, dar nu am o relatie, ceea ce e dragut`, a spus Joe la gala Critics’ Choice Awards 2010.

Off : Vede ca Nick are succes , vrea si el banet

"I go by Dabi now. I'll tell you my real name when I'll need to."

Nobume
Administrator
Administrator

feminin
Mesaje Mesaje : 621
Reputație Reputație : 35
Varsta Varsta : 19
Localizare Localizare : Tumblr
Status : I wanna be your end game
Joburi/Distractii : Bewitching medicine