This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

【Dᴇᴅᴇ x Oᴀɴᴀ】Oᴅᴅ ᴊᴏʙ﹕ Fᴀʟʟɪɴɢ ғᴏʀ ᴀ ᴍᴏʀᴏɴ

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 4 din 5]

Nobume

Administrator
Administrator
Rezumarea primului mesaj :

A sʀʏ ʙ ʀɴs ʜ ғɪɢʜ ʜ ʜʀ ʀʏʏ
Aɴ ʜ ɴ· s ʜ ʜɪsʀʏ ʙɴ ʜ

Desi se cunoaste deja dupa titlu, doar eu si sweet Oana/Mira a.k.a @MiraJineChan avem dreptul sa postam si pentru a mentina estetica topicului impecabila, am vrea sa evitam crearea de spam, asa ca orice parere de bine pe care o aveti (in caz ca veti citi), este bine-venita in privat.

Gɴ: Parody ; Comedy ; Drama ; Romance

"Why the hell are you here?"
"I was going to ask you this too."
"Pff, you're such a big idiot."
"And you're a nuisance, tsk."
"You want me to kill you, brat?!"
"Bring it on, China Girl."

Poate se stie sau poate nu despre existenta seriei anime si manga, Gintama, creata de Hideaki Sorachi. Ei bine, actiunea acestui topic se petrece in universul acestei serii de animanga, avandu-i in centru pe nimeni altii decat Kagura, o fata care face parte din specia de extraterestri numiti Yato aka cea mai puternica rasa din univers, si Sougo, un tip care face parte din Shinsengumi aka politia din Edo si care mai este cunoscut si ca "Printul sadicilor", ei fiind doua personaje care de fiecare data cand se intalnesc, nu fac altceva decat sa se certe si sa se bata.
Desi au trecut patru ani de la actiunea initiala a seriei, ei si acum se poarta la fel unul fata de altul. Totusi,de curand, au observat amandoi ca ceva s-a schimbat in modul lor de a reactiona in sensul ca parca nu ii mai deranjeaza atat de tare sa stea in aceeasi incapere. Desigur, de incapatanati ce sunt, ei neaga aceste stari, insa ceilalti tocmai din cauza asta vor sa ii faca sa petreaca cat mai mult timp impreuna.
Pe langa Kagura si Sougo, vor mai fi prezente in actiune si personaje precum Gintoki si Tsukuyo, Hijikata si Otae, Kamui, Shinsuke si nu in ultimul rand, perechile lor, Ayame si respectiv, Mahiru, doua fete inventate de cele doua dubioase care o sa scrie in topicul acesta.

Okita Sougo - 22 de ani in prezent:

Kagura - 18 ani in prezent:

Start RPG!

---

OFF: It's Oana's turn, not mine XD

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

Vezi profilul utilizatorului http://kmuiyato.tumblr.com

═════════════════════════════════════════════════════════════════

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

One-san avea o umbrela tare draguta. Si ea era tare draguta. Barbatul ala, nu. Era dubios. 
Nu stiam unde mergem. Mie doar imi era somn si voiam sa dorm in brate la One-san.
Un mos era tinut captiv de un tip. Si el era dubios, dar mai dubios era cel care ma amentinta. Waa!
Si One-san era inspaimantatoare. 
Imi era frica de ea. Daca nu era cuminte, mie ce imi facea?
- One-sa...Ce dracu?! De ce ma agatasem de China Girl? De ce era un vraci Amanto lesinat aici? Ce se intampla? Si de ce Yamazaki se abtine sa nu rada?

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ
Vezi profilul utilizatorului

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

Nici ca putusem sa procesez pe moment lucrurile, asta pana cand am simtit ceva agatandu-se de mine, auzind aproape instantaneu acel "ce dracu" spus pe glasul acela care deja imi lipsise prea mult. Mi-am intors capul ca sa pot da de idiotul meu revenit la stadiul de adult - mai bine spus, copil mai mare - adica la cel la care trebuia sa fie. Am zambit micut si amuzat vazand ca parea sa nu stie cum a ajuns aici. Va sa zica nu o sa-si aminteasca de mine facand pe mama, huh?
-Ti-ai revenit, bebe, am spus punand accent pe "bebe". Nu m-am putut abtine sa nu-l ciupesc de obraz, insa imediat, expresia mea senina a disparut, fiind inlocuit de una posomorata, enervata, se stie de ce. Nu mai era el micut, asa ca nu mai aveam motive sa-mi inhib starea. In sfarsit! Era si cazul! Bag ceva, ca aproape era sa cedez nervos de la durerea asta. Waaah! tonul imi era fara chef de viata, specific unei fete pe stop. Si uite cum nu mai pot sa stau dreapta si faptul ca era agatat de mine, nu ma ajuta.
-Hei, Sougo, tampitule, ai grija de fata asta. La urma urmei, are stofa de mama minunata, doar uita-te, si am putut observa cum Hijikata, ranjind in felul lui, si-a scos telefonul, aratand poza aia care mi-a facut-o cand era idiotul meu transformat in copil mic. Si te poti mandrii cu asta, tot sediul stie, aoleu, deci el in timpul asta, cat Yamazaki investiga, a trimis aia la toata lumea? Va las, trebuie sa duc gunoiul. Hai, Yamazaki, si s-au indepartat amandoi, tarand nemernicul lesinat dupa ei.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

Eram inca  confuz sj ma durea capul. Nu intelegeam ce s-a intamplat. Ok, chestia aia cu ciupitul fusese dulce, dar nu stiam ce facusem. Apoi am auzit-o si nu am.mai ezitat: mi-am luat portocalia in brate. Asa idiot si cazur de pe luna, la propriu, cum eram, mi-am dat seama ca era in perioada aia si iubitei mele China girl nu ii era bine. 
Apoi mi-am ridicat o spranceana, privindu-l intrebator pe Suricata-san. Poza aia...Aparent imi aminteam...Avea dreptate, avea stofa de mama. Eu eram oricum copilul ei si iubitul. Chestia asta...China girl a mea...
- Stiu.Avea el sa moara mai tarziu.

《 S K I P 》
~13 Z I L E ~

A trecut ceva vreme de cand nu am mai vazut-o pe portocalie. La cateva zile de la incident, Gin si Shinachi s-au intors si a avut o perioada incarcata, si eu la fel. Dupa ce am chinuit tot sediul pentru ca detinea fotografia aia cu mine copil mic si China girl si a cam ras de mine, a trebuit sa recuperez orele petrecute cu portocalia, adica orele in care, practic, deviasem de la program.
Pe Hijikata aveam sa ma razbun in curand. Inca nu era timpul. Nu era de ajuns sa ii pun laxative in maioneza. Nu. 
Imi era dor de China girl a mea, iar el ma tara in tot felul de misiuni. Ma tinea cat mai departe de ea.
Noroc cu Kondo-san. A vazut ca am muncit din greu si mi-a dat liber. Mi-a zis sa ma duc intr-o vacanta. E foarte obositor sa urmaresti bucatari intr-un local plin de mancare de calitate. Aveam nevoie de vacanta aia.
Si trebuia sa ma gandesc cum sa imi rapesc portocalia.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

Ultimele zile au trecut atat de greu. Gin-chan si Shinpachi s-au intors dupa incidentul cu vraciul, deci noroc ca nu stiau nimic de asta. Si de atunci, zi de zi ne-am pus toti trei sa ne facem din nou meseria de Yorozuya. Asta imi ocupase atat de mult timp ca nu am apucat sa il mai vad pe idiotul meu. Imi era dor de el, dar stand din cand in cand de vorba la telefon ori cu Nobume, ori cu Otae, am aflat ca Shinsengumi erau la fel de ocupati ca noi. Ce bine pe noi ca ne-am gasit sa fim trei fete singure in timpul asta.
Dar...eu vreau la Girly Samurai. Si acum ma aflam intinsa pe pat, dupa o alta meserie ciudata. Ii auzeam pe aia doi idioti plangandu-se ca muncim prea mult in ultima vreme. Pai ce da facem daca oamenii devin lenesi?

--- la sediul Shinsengumi ---

Saito, capitanul diviziei a treia, era la fel de posomorat precum Sougo, pentru ca nici el nu a avut ocazia sa mai stea cu Nobume in ultima saptamana, ii era dor si lui de albastrica sadica. Vazand ca si capitanul primei divizii parea cazut pe ganduri cand urma sa treaca pe langa el, plus ca si lui i-a oferit Kondo-san cateva zile libere, si-a scos pancarda, pe ea aparand scris:
"Te gandesti la cum sa ajungi la Kagura-san?"

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

Bantuiam prin sediu ca un trist amarat ce eram.  Trecand pe langa ShimaruNii- San, l-am salutat fara vlaga. Asa se simtea cand erai indragostit? Eu...da...Si...da...Se simtea naspa. Yamazaki ma intrebase daca eram bolnav. Si dorul era tot o boala, nu? Sau asa se simtea...ca dracu. 
ShimaruNii-San ma oprise si un mic zambet imi aparuse in cotul gurii cand am cititm pancarda.
- Si tu la nebuna aia, nu? Aprobase din cap. Relatia noastra secreta care nu mai era asa secreta, dar tot secreta era ca nu avusesem timp unul de altul...
" Voi vorbi cu Nobu-Chan sa o aduca pe Kagura-chan."
Si zambetul mi se largise. Nu mai trebuia sa imi rapesc printesa din castel. 
- Multumesc, ShimaruNii-San.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

Atipisem, cred. Pentru ca imi amintesc ca stateam intinsa pe pat, iar ochii erau pe punctul sa mi se inchida de la lipsa de chef. Cand aveam sa il mai vad pe idiotul meu? Ugh...in fine, acum ma intindeam dupa telefon care scotea sunetul de "ai primit un mesaj", acela care m-a si trezit. Ma rugam sa fie de la stiti voi cine, dar se parea ca Nobume era autoarea. Inevitabil am oftat scurt, deschizand mesajul:
"Am vorbit cu Saito-kun. Mi-a spus ca acel criminal sadic al tau vrea sa ajunga la tine, dar nu stie cum. Impacheteaza-ti cateva lucruri ca o sa vin in jumatate de ora la Yorozuya sa te ajut sa scapi fara sa intre Gintoki-san la banuieli."
Si cred ca in momentul acela aveam un ranjet larg cat pisica aia din Alice in Tara Minunilor. Ma abtineam cu greu sa nu tip un mare "yas" si sa sar in pat. Ziua aia pe care o asteptam de ceva vreme a venit in sfarsit.
Nici nu am mai stat pe ganduri: m-am grabit la dulap, indesand cateva lucruri, inclusiv rochia aia alba - haha, sa vada ca nu a scapat de ea. Totusi, imi dadusem jos putin hainele ca sa-mi schimb lenjeria cu una pe care am primit-o cadou de la Aya: mov cu negru, cu tenta mai...provocatoare? Da, stilul tipic al satenei. Mi-am repus tinuta de zi cu zi pe urma, grabindu-ma pe usa camerei cu umbrela pe umar, de care am legat si plasa aia cu lucruri.
-Unde te grabesti asa? ma intrebase Gin-chan.
-O astept pe Nobume-chan sa vina. M-a invitat sa stau cateva zile la ea pentru ca se simte singura, argintiul doar a dat din cap, putin suspicios, totusi. Pe urma se auzira batai in usa. Am deschis-o, imbratisand-o pe albastrica ce statea in prag.
-O sa am grija de ea, Gintoki-san.
-Uh, bine. Sa va distrati, cred, si cu asta l-am salutat si am plecat. Aveam noroc ca Nobume avea casa in aceeasi directie cu sediul Shinsengumi si ca drumul era scurt, astfel ca in mai putin de zece minute eram acolo.
Si se parea ca Saito-san si idiotul meu erau aproape. Le-a facut Nobume semn de salut, eu luandu-ma dupa ea.
-Misiune indeplinita. Puteam deja sa observ ca Saito-san, ce parea plouat cu cateva secunde in urma, deja se lumina la fata. Deci asta facea prezenta albastrelei din el.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

ShimaruNii-san vorbise cu nebuna aia, care sigur o sunase pe China girl a mea. 
Pana aveau sa vina ele, eu ma apucasem sa imi impachetez cateva lucruri. 
Abia asteptam sa ajungem la statiune si sa fim iar singuri. 
Si le asteptam pe cele doua, la fel de nerabdatori. Nu am putut sa nu imi abtin zambetul tamp cand mi-am vazut portocalia.
- Noi o stergem. La revedere. Si uite asa frumos mi-am luat portocalia pe sus si la fel de frumos ne-am evaporat.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

Nici nu apucasem sa spun sau sa fac ceva ca m-am trezit luata si pusa pe umarul sau, eu icnind scurt din cauza suprinderii, insa, imediat, pe chip imi aparu un zambet amuzat: se vedea ca i-a fost dor de mine doar din atat. In orice caz, si el mi-a lipsit in astea treisprezece zile, chiar foarte mult. Am apucat totusi sa le fac cu mana lui Saito-san si lui Nobutasu, asa cum o porecleam pe albastrie uneori. Pot pune pariu ca si ei aveau sa se retraga undeva, ca sa fie singuri dupa toata perioada asta aglomerata.
In fine, mi-am intors atentia asupra imprejurimilor ce nu imi erau prea familiare. Stiam locurile astea de la TV, dar nu am apucat sa le vad vreodata in realitate pentru ca nu am avut drum incoace. Totusi, aveam o nelamurire...
-Umm...si unde mergem? mai bine zis, unde mergea el ca eu eram...da.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

NU TE HOLBA LA FUNDUL EI! NU TE HOLBA LA FUNDUL EI! NU TE HOLBA LA FUNDUL EI! 
Dar noi unde mergeam? Buna intrebare China girl...A, da:
- Duji. Fuji. Aia. Da, aia. Abia asteptam. Shh.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

-Waaa! Mergem la munte? Abia astept, am spus, uimita fiind. Mai mult ca sigur semanam acum cu un copil nerabdator, dar chiar imi placeau imprejurimile de langa munti. Plus ca, fiind aprilie, inca mai era ceva zapada pe acolo sigur.
Si cumva, cu el alaturi, timpul a trecut mai repede decat as fi crezut. Deja puteam spune ca ne aflam in interiorul statiunii aleia de la poalele muntelui.
-Am ajuns...? pentru ca asa parea.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

Se parea ca nu eram singurul entuziasmat. Imi fusese atat de dor de ea. Voiam sa ii gust buzele, sa ma joc in parul ei, sa ma imbat cu parfumul ei...La dracu cu toate astea!
Tot drumul incercasem sa nu ma mai gandesc la ea, chit ca poponetul ei sexy era la vedere, ramasesem concentrat la drum sau incercasem, ajungand de cele mai multe ori sa imi musc buza. Da, asa ramaneam eu concentrat. Pff...
Cum eram unca in aprilie, la munte inca era zapada, ceea ce se si ivise in fata noastra, facandu-ma sa ranjesc ca un tampit.
- Da, am ajuns, iubito. Mai trebuia sa ne cazam. Aveam noroc ca deja facusem rezervare. Ce? 

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

-Yay, in sfarsit, pentru ca eu muream deja de nerabdare in ultima ora care a trecut. Voiam odata sa ne vedem acolo, singuri, fara sa se gaseasca vreun nebun sa ne deranjeze.
Cand ne-am vazut la receptie, am ignorat toate privirile dubioase ca na, nu oricand vezi un tip carand o fata pe umarul sau. Totusi, am zambit slab cand receptionista aruncand o privire la rezervari, i-a inmanat idiotului meu, cheia si numarul camerei.
Mi s-a largit surasul cand, intr-un final, ne-am vazut si in camera respectiva. Era la parter, deci drumul nu a fost lung.
-Stii, ma poti lasa jos acum, replica mea era amuzata, doar ca trebuia sa am si eu posibilitatea de a-mi lasa umbrela si plasa legata de ea undeva ca na, tot drumul au stat pe umarul meu.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

[center][i]Inca ranjeam ca idiotul, dar nu ma putusem abtine. Cand ajuneseram in sfarsit in camera, gandul ma dusese doar la chestii de oameni mari(+16 ani, va rog). Nu inca, pff.
-Hm? Ce zisese?A.Bine... Parerea mea ca statea bine pe umarul meu, eu nu m-as fi suparat.
- Iti e foame? Ca mie da, de tine. Ce? Nimic.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

Doar am chicotit la raspunsul sau. Ce-i drept, ma simteam comoda pe umarul sau, dar nu imi doream sa faca hernie din cauza mea si, pe deasupra, mai voiam sa ma port si eu ca un adult daca tot ajunsesem la varsta majoratului acum cateva luni, chit ca-mi placea sa fiu bebele, uneori. In fine, nu am facut decat sa-mi las umbrela, cu tot cu acea plasa legata de ea, sprijinita de perete, intr-un colt al camerei.
La intrebarea sa, mi-am intors privirea spre el. Imi place ca se preocupa de nevoile mele fiziologice.
-Depinde, am spus, impreunandu-mi mainile la spate. Am apucat sa mananc orez impreuna cu Gin-chan si Shinpachi, asa ca nu prea simt foame, dar... si cu asta m-am dus la pat, trantindu-ma pe el. Mi-am intors corpul pe laterala, astfel incat sa-l pot privi in continuare, sprijinindu-mi capul in palma. Pentru un meniu special, as face o exceptie, am spus, punand accent pe cuvantul "special" si facandu-i cu ochiul. Hei, ce-i asta? De cand sunt eu asa?

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

Lasasem si eu bagajul meu, urmarind-o cu privirea pe portocalie.
Imi muscasem buza inferioara cand se asezase in pozitia aia pe pat. Radea de mine?  Tch. In ciuda faptului ca innebuneam acolo, faceam pasi minusculi spre ea.
- O sa iau meniul special, atunci. Ii zambisem dulce si inocent, asa cum o faceam mereu. 
M-am asezat usor langa ea, pe marginea patului, o mana ducandu-se pe coapsa ei si coborand usor pe picior. Apoi urcase, ajungand sa ii desfac inebunitor de incet acel obi.
- O sa-mi servesc de pe acum desertul.
Ma lasasem pe saltea, langa ea, analizandu-i chipul angelic. Era asa frumoasa! Cateva suvite ii cazusera pe fata, indepartandu-i-le gentil si permitandu-mi sa ii gust buzele moi si atat de dulci.
V-am spus ca imi fusese dor de ea.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

-Ma gandeam eu, am replicat oarecum amuzat, insa as minti daca as spune ca nu voiam sa aleaga felul special. De fapt, era cam evident ca avea sa faca alegerea corecta, inca de cand m-a luat pe sus, insa ma aflam si eu in aceeasi situatie. Acum chiar puteam amandoi profita de pe urma faptului ca eram doar noi doi. Nu mai exista posibilitatea de a fi interupri, in sfarsit.
Mi-am inchis ochii pentru cateva secunde, simtindu-i mana cum se plimba pe pielea membrului meu inferior, relaxandu-ma. Mi i-am deschis doar atunci cand obi-ul imi fusese desfacut si cand s-a lasat pe vine, langa mine.
-Tine minte ca e portie dubla, am replicat, zambind slab si incercand sa nu ma pierd in visiniul din ochii sai, asa cum se intampla mereu cand era atat de aproape. A zambit slab cand m-am simtit sarutata, dandu-mi singura voie sa adancesc contactul, in timp ce o mana s-a dus in dreptul partii de sus de la yukataua sa, desfacandu-i-o usor - nu e jos, inca, mai e timp. Mi-am strecurat mana acolo, incepand sa-i mangai usor muschii pieptului, coborand pe abdomen, insa am urcat din nou. Intre timp, a trebuit sa rup gentil sarutul pentru ca lipsa de oxigen a stricat iar totul.
-Mi-a fost dor de tine... am spus pe un glas soptit. Cred ca in ochii mei se putea citi acest lucru, insa si dorinta aia arzatoare care s-a trezit de asemenea.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

Simtisem cum se relaxase usor, usor sub atingerea mea, insa eu deveneam tot mai tensionat si nerabdator, dar trebuia sa o iau pas cu pas. Nu era vorba doar de mine aici. De fapt, nu era vorba deloc de persoana mea, ci de fata din fata ochilor mei. Ea era importanta.
- N-am sa uit. Ranjisem in sarutul ala pe care il adancise, bucurandu-ma putin ca voia sa preia ea conducerea. Ranjetul de idiot mi se largise cand imi simtisem pieptul mangaiat, dar in acelasi timp ma relaxasem, doar putin. Rabdare, Sougo! Rabdare ca ramai fara cap! Nu conteaza care. Tch.
Am rupt amandoi sarutul, lipsa de aer facandu-si simtita prezenta. Imi deschisesem ochii, fiind captiv in albastrul senin al ochilor ei, nevrand sa mai ies de sub vraja lor.
- Si mie, China girl. Spunand asta, am inceput un alt sarut. O atingere mai gentila a buzelor noastre, mai plina de dorinta, mai retinuta. 

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

-Bine de stiut, am replicat, zambind slab. Ma simteam bine acum, mult prea bine, asa ca aveam sa profit de momentele astea pentru ca cine stie cand se vor mai ivi? Dupa astea 13 zile...dar nu, nu aveam sa mai permit asta, nici gand. In fine, acum eram prea euforica sa ma concentrez pe asta.
Cand si-a deschis ochii, eu chiar ma pierdusem in ei pentru cateva secunde, asta pana cand a urmat noul sarut. Il adancisem si pe acesta cu finetea pe care a folosit-o el cand isi presase buzele de ale mele. Totusi, nu m-am rezumat la atat. Cum ziceam: voiam sa profit de momentele astea. Astfel, una dintre mainile mele s-a dus la a lui, luand-o gentil, si pentru ca aveam chef de putina joaca, i-am asezat-o in prima faza pe coapsa mea.
Lipsa de aer a sfarsit iar sarutul. Imi indepartasem chipul doar cativa centimetri, zambind slab:
-Dorul e dureros...hai sa uitam de el, replicasem pe acelasi ton soptit. In acelasi timp, mana care o tinea pe a sa, urcase de-a lungul abdomenului, oprindu-se in zona pieptului meu. Da, asta e o invitatie la...da.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

Mainii mele ii placea unde fusese pozitionata si nici eu nu ma suparam sa o mai tin acolo putin, doar putin, chit ca mana mea nu avea stare si nu se putuse abtine sa nu se plimbe usor si gentil. Era vina mainii, nu a mea. Iar buzele mele se bucurau de dulceata alor ei. Aveam sa dau in diabet curand, dar nu imi prea pasa. Dulceata lor era ca un drog pentru mine, nu ma mai saturam sa o gust din nou si din nou si din nou.
Ma trezisem din vraja in care intrasem si asta doar datorita cuvintelor ei. Of, frate! Si eu cica trebuia  sa o iau cu usurelul...Rezista, Sougo! Nu ti-o fura nimeni! 
- Hai. Mana ce poposise pe coapsa ei, urcase iar , de data asta dandu-i jos qipao-ul acela, care stiti voi, a ajuns pe jos...pe undeva. In secunda urmatoare ma aflam deasupra ei, mangaindu-i usor chipul parca de portelan. Pentru mine era toata din portelan. Imi parea asa fragila incat imi era frica sa nu fac vreo miscare gresita, desi, drept sa o luam, daca faceam ceva gresit, eu eram ala care avea sa se sparga in mii de bucatele si ingropat de viu. 
O sarutasem iar, simtind cum sangele imi clocotea in vene. Mana libera se strecurase sub ea, astfel incat sa o pot ridica usor de pe saltea, cat sa pot sa-i deschid sutienul buclucas. Si da, ii vazusem lenjeria aia si de aia eram asa entuziasmat sa scap mai repede de ea. Arata mai bine pe podea, langa celelalte, asa aveam eu priveliste mai frumoasa. 
Am rupt sarutul si nu numai din lisa de aer, ci ca voiam sa imi admir portocalia. Era frumoasa. 
I-am prins unul din sani in palma, strangand usor in repetate randuri, in timp ce il rasfatam pe celalalt. Mana libera, care nu avea nici ea stare, memora fiecare curba, fiecare parte a corpului ei, care imi era accesibila in acel moment, normal. 
- Dorul e dureros, dar revedea e dulce. Asa-i, iubito? Iar in acel moment buzele mele erau la o distanta de doar un centimetru de buzele ei, fixandu-mi privira in ochii ei mari si fermecatori.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

Nu am putut decat sa-mi pastrez zambetul micut cand mi-a raspuns la indemn, incepand sa-si faca de-a dreptul de cap. Dar da, asta si voiam sa faca, pentru ca eram dependenta de el si de atingerile lui care, indiferent de cate ori se intampla, continua sa-mi transmita fiori si sa-mi trezeasca dorinte pe care am crezut ca eu nu le pot avea. Si oh, cat de bine imi era acum...
M-am trezit brusc doar in lenjerie, cu el mangaindu-mi obrazul. Imi pastram zambetul cald, dar in acelasi timp puteam jura ca obrajii mei s-au facut rozalii. Nu incetam nicio clipa sa il privesc in ochi, nu trebuia sa spun nimic ca el sa stie sa continue pentru ca eu eram constienta de ceea ce voiam. Urmatorul sarut fusese la fel de pasional ca celelalte, eu raspunzand si adancindu-l fara vreo retinere, iar in momentul cand l-am simtit ridicandu-ma si descotorosindu-ma de sutien, m-am lipit mai tare de el. Contactul buzelor luase sfarsit; ma pregateam sa fac ceva, dar in brusc, mana si atentia sa erau pe sanii mei. Am inceput sa-mi musc buza, lasandu-mi usor capul pe spate si inchizandu-mi ochii din cauza senzatiei placute, dar chiar si asa, nu am putut evita sa...
-Mmm...aa...ahh... cum spuneam: el avea aceleasi efecte asupra mea. Imi deschisesem la loc globii oculari cand i-am auzit intrebarea, zambetul de dinainte revenindu-mi pe chip. L-am mai sarutat o data, scurt, urmand sa raspund:
-Asa-i, iubire, am spus in prima faza, ridicandu-mi bratele, pana n dreptul umerilor sai. In clipa urmatoare, l-am scapat de acea yukata pe jumatate desfacuta. Cum spuneam: portia e dubla, i-am facut cu ochiul la asta. Nu era corect ca eu sa raman doar cu doua chestii pe mine - lenjeria de jos si decoratiunea din par - iar el sa fie imbracat. Desigur, in acelasi timp, mainile mele nu se puteau abtine si se plimbau pe spatele lui, facand miscari usoare de sus in jos.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

Sunetele alea erau melodia mea preferata. Genul ala de melodia de care nu te mai saturai. Daca eu eram sursa acelei melodii minunate, cu atat mai mult voiam sa o ascult incontinuu. 
Imediat ce am ramas si eu fara yukata aceea, i-am desprins decoratiunea, asezand-o cu grija pe noptiera de langa pat. 
- Ma bucur ca am optat pentru meniul asta, iubito. I-am facut scurt cu ochiul, tragand-o deasupra mea. Chit ca ma intarata din ce in ce mai mult cu atingerile alea divine, eram rabdator, oarecum, dar mainile mele nu puteau sta in loc. 

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

Zambetul acela slab mi-a ramas pe fata si in momentul in care am ramas fara decoratiune: acum parul lung meu era liber in intregime. Nu am apucat sa-i raspund la vorbe caci in acel moment m-am simtit trasa deasupra, scotand un mic icnet de suprindere, dar mi-am revenit imediat.
-La fel de mult ma bucur si eu, iubire, acum i-am putut raspunde, zambind din nou micut si privindu-l fix in ochi, la fel ca inainte. Acum...ce ar trebui sa fac? Nu eram deloc experimentata la capitolul asta, dar as putea foarte bine sa-mi ascult instinctul ; nu, nu ala de Yato, ca ala e sadic si ucide, ci cel de femeie, pentru ca asta eram, in primul rand. In timp ce mainile sale se plimbau pe corpul meu, ale mele faceau acelasi lucru pe al sau. Totusi, inainte de toate, i-am desprins parul pentru ca nu aveam mereu ocazia sa il vad asa si apreciam naturaletea.
Mi-am coborat pe urma capul, astfel incat buzele mele au ajuns in contact cu zona claviculei sale. Am coborat usor cu micile saruturi, pana la jumatatea abdomenului, in timp ce mainile mele ii mangaiau bratele. In acel moment, mi-am ridicat usor privirea ca sa ii vad reactia. Am facut totul cum trebuie oare?

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

Ranjetul mi se transformase intr-unul pana la urechi, cand parul meu se revarsase pe umeri. Imi placea cand lua initiativa. Era a doua oara cand noi...da...Voiam sa o las sa se acomodeze...Stiam ca totul era nou pentru ea...As fi vrut sa o trantesc pe saltea si sa o fac pe loc a mea, dar nu...nu puteam...In plus, ne bucuram amandoi de partea asta, deci inca puteam sa imi tin nerabdarea locului.
Mi-am muscat  scurt buza inferioara in momentul in care buzele ei facusera contact cu clavicula mea. O fi ea incepatoare, dar se pricepea sa ma faca sa fierb si sa innebunesc incet incet, insa o lasam sa imi faca ce voia. 
Privirea ei albastra se fixase pe mine, iar in momentul ala imi muscasem buza putin cam prea tare, un firicel de sange iesind la iveala. Mmm...

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator

"ʰ ʳˡ"
ʳ ʰ ʳˑ ˢ ʳʰʳˑ
ʳ ˢ ʳ ˢ ʰʳ ˒ ˢʰʳˑ

Nu am putut decat sa zambesc satisfacuta la ceea ce imi era dat sa vad: al meu samurai cu parul de culoarea nisipului avand reactii pozitive la ceea ce facusem eu inainte, chit ca experienta mea era inexistenta. Bine am facut ca ascultasem de instinct, asa ca o sa continui in felul asta. Mi-am apropiat din nou fata de a sa, in timp ce una dintre maini s-a gasit sa ii umble printre suvitele acelea lungi:
-Sangerezi, huh? Rezolv eu, am replicat, facandu-i cu ochiul. A urmat sa-mi cobor privirea si capul, pana cand buzele mele au ajuns in locul in care se afla acel firicel de sange. Le-am presat usor, iar cu ajutorul lacasului meu umed, l-am scapat de acea dara buclucasa. Insa, nu mi-am ridicat chipul, ba chiar am mers cu buzele mai in jos, pana in zona gatului sau, lasandu-i mici sarutari. In acelasi timp, mana libera coborase pana in zona boxerilor sai. Nu eram sigura daca era bine sau nu ce faceam, dar simturile imi spuneau ca da, asa ca membrul meu superior incepuse sa-i maseze gentil acea zona care...aaa...era capul acestei treburi. Da...

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

✪ OKITA SOUGO ✪
ᴾᴿᴵᴺᶜᴱ ᴼᶠ ˢᴬᴰᴵˢᵀˢ

Eu eram ala sadic, nu masochist, nu ar fi trebuit sa imi placa durerea aia...dar ea facuse cumva...ceva...Ah. 
Nu o stiam pe China girl asa...asa...cu tupeu? Nici eu nu mai stiam de capul meu. Nici cum ma cheama si nu glumeam. Zura? Nu, nu eram eu. Hijikata? Clar nu. Suricata-san, Yuck. Son Goku? Nu. Ala era Gin-san. Macar imi mai ramasese o farama de ratiune, desi si aia era pe duca. 
In momentul in care mana ei ajunsese la...da...un geamat imi scapase printre buze, pierzandu-mi de tot ratiunea. Pai ce insemna asta? Doar eu sa fierb acolo?
- Portie dubla, iubito. Un mic mare ranjet pervers mi se ivise pe fata, ea ajungand iar trantita pe saltea cu mine deasupra. 
O sarutasem flamand, mainile mele cutreierand peste tot pe unde apucau. Cica autocontrol...pe dracu! 
Si cum imi pusesem in gand sa ii aplic acelasi tratament, ca asa era corect, mana mea se strecurase in lenjeria ei.
- Hmmm, ce sa iti fac eu acum?

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 4 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum