This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

[ RPG - Oana&Lynz ]⋆ Ƭhe light behind your eyes ⋆

:: RPG :: RPG-uri private

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

[ RPG - Oana&Lynz ]⋆ Ƭhe light behind your eyes ⋆

Mesaj Scris de Lynz la data de Sam Aug 05, 2017 1:16 pm

Rezumarea primului mesaj :

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

- -- - - lynz&oana - --- -- - - -- -- - - - ---- HE⋄ LIGHT ⋄BEHIND⋄ YOUR⋄ EYE--

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
                                                                                                         >>>  A n n e c y, Franța 2017
- - --- - - -- - - --------- - ----- -- - - - - -------- - - ---- - - -- - - -- - - -- - --- - -- - - --  ------ - -- --- - -
#schoollife #sliceoflife #drama #lgbt #gay #soft #sweet #fluff #highschool #boyxboy #bl
 #transgender #transguy #bisexuality #friendship #project #romance #onesidedlove

- - --- - - -- - - --------- - ----- -- - - - - -------- - - ---- - - -- - - -- - - -- - --- - -- - - --  ------ - -- --- - -
Doi adolescenti obisnuiti. La locul lor. Timizi. Colegi de clasa.
Nu au interactionat insa prea mult. De indata ce sunt alesi ca parteneri la un proiect scolar, cei doi se vor apropia destul de mult. Oare aceasta apropiere este doar una prieteneasca? Sau...hmm...ceva mai mult?
Pacat insa ca iubirea dintre cei doi este neimpartasita.

- --- - --- --I I ʟ ʙ ɪʜ ʏ ɴɪɢʜ - ---- - - - ---- - - ----- - - - - - - - - - ------- - - ---- - - - - -
--- - -- - -- - ---- - - - -I ʟ sɪɴɢ ʏ sʟ - ---- - - - ---- - - ----- - - - - - - - - - ------- - - ---- - -
- - - --- - -- - ---  - - -- - -- -Nʀ ʟ ʜ ʜ ʟɪɢʜ ʙʜɪɴ ʏʀ ʏs- - ---- - - ----- - - - - - -
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
BELLAMY ANDRÉ NOIR /// oana:
- - --------- - -- ---- - -- -- ---- ----- ----- - - --  - P E R S O N A J E - ---- - --------- --- - -
B̶R̶I̶E̶N̶N̶E̶ ̶M̶I̶C̶H̶E̶L̶I̶N̶E̶  BRIAN MICHEL DELACROIX /// lynz:
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
                                                                                         <<<      S T A R T   R P G

Ultima editare efectuata de catre Lynz in Dum Aug 13, 2017 8:38 am, editata de 1 ori

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
-- if ice can burn --- then love and hate can mate --- --- ᴊᴏᴊᴇɴ ʀᴇᴇᴅ --▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Lynz
Shy
Shy

feminin
Mesaje Mesaje : 167
Reputație Reputație : 24
Varsta Varsta : 18
Localizare Localizare : winterfell
Status : choking on anxiety
Joburi/Distractii : haha what's that

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: [ RPG - Oana&Lynz ]⋆ Ƭhe light behind your eyes ⋆

Mesaj Scris de Aelin la data de Mier Feb 21, 2018 3:45 pm

BELL

Totul devenea si mai stanjenitor, yey. Merci mama, surioara scumpa si tie, tata, ca nu faci nimic. Am o familie minunata. Ah, si sa nu uit de Oreo, care m-a tradat.
- Acum ca am terminat cu "Hai sa il facem de ras pe Bellamy", poti aduce desertul,
mama?
Stati ca vrea sa ma omoare. Cunosc privirea aia.Te rog? E fercita iar. O sa supravietuiesc!

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ
Aelin
Shy
Shy

feminin
Mesaje Mesaje : 232
Reputație Reputație : 29
Localizare Localizare : In the space
Status : i fucking wanna do something with all this little stars. Can they fly? owo
Joburi/Distractii : pandicorn cu jumatate de norma, austronaut

Sus In jos

Re: [ RPG - Oana&Lynz ]⋆ Ƭhe light behind your eyes ⋆

Mesaj Scris de Lynz la data de Mier Aug 22, 2018 12:02 am

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

- --- - - B̶ ̶R̶ ̶I̶ ̶E̶ ̶N̶ ̶N̶ ̶E̶ ̶⋆̶ ̶M̶ ̶I̶ ̶C̶ ̶H̶ ̶E̶ ̶L̶ ̶I̶ ̶N̶ ̶E̶ - - - ---- - --- - ᵗʳᵃᶰˢ ᵏᶤᵈ --- - --- --- --- -- - - --- - -- --
- -- ----- - ᵇᶤˢᵉˣᵘᵃˡ ᵗᵉᵉᶰ- - - - - -- - -RIAN ⋆ MICHEL ⋆ DELACROI- -- - --- -- --
Wʟʟ ɪF ʏ ʜ ʟɴʟɪɴss, ɴsʜsɪ ɪs ʜ ʟɪɢʜs

Ne-a aruncat mama lui o privire dubioasa si s-a dus dupa desert. In sfarsit puteam sa imi inec jena in zahar. Dupa toate cate patisem, aveam nevoie de un camion plin de zahar, asta era clar.
Si i-am dat mesajul ala mamei. Bine, putin mai frumos spus, cu un "sunt si parintii acasa, pot sa ti-i dau si la telefon" si a inghitit pana la urma toata treaba, butonandu-mi un "ok" sictirit. Cred ca era de bine, nu? Nu? Sper. Poate totusi nu ma omoara maine cand ajung acasa - doar poate.
Iata si desertul. Ala era cumva tiramisu? Aveam vedenii? Cred ca brusc ma bucur ca am ramas. Acum macar mor fericit.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
-- if ice can burn --- then love and hate can mate --- --- ᴊᴏᴊᴇɴ ʀᴇᴇᴅ --▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Lynz
Shy
Shy

feminin
Mesaje Mesaje : 167
Reputație Reputație : 24
Localizare Localizare : winterfell
Status : choking on anxiety
Joburi/Distractii : haha what's that

Sus In jos