This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

[Dɪᴀna&Iᴍᴀ] вecaυѕe тнe world вegan and endѕ wιтн тнe тwo oғ υѕ

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Rezumarea primului mesaj :

Bs ʜ ʀʟ ʙɢɴ ɴ ɴs ɪʜ ʜ ғ s
╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸

Doar eu și Ima postăm aici.
Please do not interfere.Tnx.

──────────────────────────────────────────────────────────────

┌─                           ━━                        ─┐
     Adam   & Everette
└─                                                           ─┘
ᴴᵘᵐᵃⁿ ᵇᵉᶦⁿᵍˢ ᵃʳᵉ ᶠᵘⁿⁿʸ. ᵀʰᵉʸ ˡᵒⁿᵍ ᵗᵒ ᵇᵉ ʷᶦᵗʰ ᵗʰᵉ ᵖᵉʳˢᵒⁿ ᵗʰᵉʸ ˡᵒᵛᵉ ᵇᵘᵗ ʳᵉᶠᵘˢᵉ ᵗᵒ ᵃᵈᵐᶦᵗ ᵒᵖᵉⁿˡʸ. ˢᵒᵐᵉ ᵃʳᵉ ᵃᶠʳᵃᶦᵈ ᵗᵒ ˢʰᵒʷ ᵉᵛᵉⁿ ᵗʰᵉ ˢˡᶦᵍʰᵗᵉˢᵗ ˢᶦᵍⁿ ᵒᶠ ᵃᶠᶠᵉᶜᵗᶦᵒⁿ ᵇᵉᶜᵃᵘˢᵉ ᵒᶠ ᶠᵉᵃʳ. ᶠᵉᵃʳ ᵗʰᵃᵗ ᵗʰᵉᶦʳ ᶠᵉᵉˡᶦⁿᵍˢ ᵐᵃʸ ⁿᵒᵗ ᵇᵉ ʳᵉᶜᵒᵍⁿᶦᶻᵉᵈ, ᵒʳ ᵉᵛᵉⁿ ʷᵒʳˢᵗ, ʳᵉᵗᵘʳⁿᵉᵈ. ᴮᵘᵗ ᵒⁿᵉ ᵗʰᶦⁿᵍ ᵃᵇᵒᵘᵗ ʰᵘᵐᵃⁿ ᵇᵉᶦⁿᵍˢ ᵖᵘᶻᶻˡᵉˢ ᵐᵉ ᵗʰᵉ ᵐᵒˢᵗ ᶦˢ ᵗʰᵉᶦʳ ᶜᵒⁿˢᶜᶦᵒᵘˢ ᵉᶠᶠᵒʳᵗ ᵗᵒ ᵇᵉ ᶜᵒⁿⁿᵉᶜᵗᵉᵈ ʷᶦᵗʰ ᵗʰᵉ ᵒᵇʲᵉᶜᵗ ᵒᶠ ᵗʰᵉᶦʳ ᵃᶠᶠᵉᶜᵗᶦᵒⁿ ᵉᵛᵉⁿ ᶦᶠ ᶦᵗ ᵏᶦˡˡˢ ᵗʰᵉᵐ ˢˡᵒʷˡʸ ʷᶦᵗʰᶦⁿ.

He loves you. It’s not enough; this love was damned from the start.
We were born with misfortune in our blood and calamity in our bones.
Our fates are one; you fall, I jump. After all, darling, the gods love a tragedy.

ᴹᵒⁿˢᵗᵉʳˢ ᵃʳᵉ ᵐᵃᵈᵉ ᵇʸ ᵗʰᵉ ʰᵘᵐᵃⁿˢ ʷʰᵒ ᵇᵃᶜᵏ ᵗʰᵉᵐ ᶦⁿᵗᵒ ᶜᵒʳⁿᵉʳˢ, ᵃⁿᵈ ᵐᵃᵏᵉ ᵗʰᵉᵐ ˡᵉᵃʳⁿ ᵗʰᵃᵗ ᵖˡᵉᵃᵈᶦⁿᵍ ᶦˢ ᶠᵘᵗᶦˡᵉ ᵃⁿᵈ ʸᵒᵘ ᵐᵘˢᵗ ᶠᶦᵍʰᵗ, ᵇᶦᵗᵉ, ᵃⁿᵈ ᵃᶜᵗ ᶦⁿ ᵐᵃˡᶦᶜᵉ ᵗᵒ ˢᵘʳᵛᶦᵛᵉ.

──────────────────────────────────────────────────────────────

Wʜᴇɴ ʏᴏᴜ sᴘᴇɴᴅ sᴏ ʟᴏɴɢ ᴛʀᴀᴘᴘᴇᴅ ɪɴ ᴅᴀʀᴋɴᴇss, ʏᴏᴜ ғɪɴᴅ ᴛʜᴀᴛ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ʙᴇɢɪɴs ᴛᴏ sᴛᴀʀᴇ ʙᴀᴄᴋ.

Power   is   a   dangerous   game  // Kneel   or   bleed

"We could be dead. "
"That‘s a risk everyone takes by living . "

───────────────────────PLOT───────────────────────

Acțiunea se învârte în jurul Pământului mai ceva decât orice satelit. Problema e războiul și drama prin care trec oamenii.
Are loc astfel cel de-al Treilea Război Mondial ce se petrece între cinci națiuni diferite.
De ce cinci și nu mai multe? Unde s-au evaporat toate? Pur și simplu au fost complet înghițite de cele cinci care au un singur lucru în comun. Vor puterea supremă. Iar lucrul acesta nu poate duce decât, într-un final, la un singur câștigător. Aceste națiuni/alianțe sunt: UE,SUA,Rusia ,China și Marea Britanie.

Aceste cinci țări sunt antrenate într-o luptă pentru putere între ele. Acest război este similar cu cele petrecute în trecut doar cu mult mai crud și mai necruțător decât Primul și Al Doilea la un loc. Tangența cu sec. 20 este mare, într-un mod înfiorător. Diferă numai anii, metodele de luptă și muniția. Ce s-ar mai putea petrece când tehnologia îți poate oferi atâtea sub nas? Doar acest război poate distruge tot ce au agonisit până atunci...

──────────────────────────────────────────────────

●  Anul 2050  ●   WORLD WAR III ●  ᵀʰᵉʳᵉ ᵃʳᵉ ⁿᵒ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵉⁿ ᶦⁿ ᵗʰᶦˢ ʷᵃʳ.

I have a thousand different ways of telling you how I feel and I always choose the worst one.
That’s how I am, a manipulating coward. And what happens is that I am haunted by every type of ghost and the gap in my soul cannot get any wider now. Please make up your mind if you’re leaving
I had a thousand headaches, a thousand sad moments and a feeling of guilt equivalent to a million, to a million years of your love. So far away that you have forgotten me, I know I asked for it. Time passed by and left us behind. One, two, three, a thousand demons I have counted.

I sᴀʏ “ʟᴏᴠᴇ ᴍᴇ” ᴀɴᴅ ʏᴏᴜ sᴀʏ “ʏᴏᴜ’ʀᴇ ᴋɪʟʟɪɴɢ ᴍᴇ”;
I sᴀʏ “I’ᴅ ᴅɪᴇ ғᴏʀ ʏᴏᴜ” ᴀɴᴅ ʏᴏᴜ sᴀʏ “ʏᴏᴜ’ᴅ ᴋɪʟʟ ғᴏʀ ᴍᴇ.
Tʜᴀᴛ’s ɴᴏᴛ ᴛʜᴇ sᴀᴍᴇ ᴛʜɪɴɢ.

───────────────────────PERSONAJE───────────────────────

Cele două personaje fac parte din țări diferite . Două personaje total opuse care vor puterea, două personaje ce au comis infracțiuni întruna numai pentru a câștiga. Treptat se poate ajunge la un tip de iubire toxică ce se lasă cu înfrângerea unuia dintre ei. Căci frângerea inimii nu se poate spune, nu se poate ști dacă au așa ceva. Totuși, ar putea salva, printr-un miracol, întreaga lume? Sau să creeze un nou început pentru fiecare? Să se repare pagubele imense din acest joc de șah?

────────────────────────────────────────────────────────

Iᴛ’s ᴀ ғɪᴛᴛɪɴɢ ᴘᴜɴɪsʜᴍᴇɴᴛ ғᴏʀ ᴀ ᴍᴏɴsᴛᴇʀ.
Tᴏ ᴡᴀɴᴛ sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ sᴏ ᴍᴜᴄʜ - ᴛᴏ ʜᴏʟᴅ ɪᴛ ɪɴ ʏᴏᴜʀ ᴀʀᴍs - ᴀɴᴅ ᴋɴᴏᴡ ʙᴇʏᴏɴᴅ ᴀ ᴅᴏᴜʙᴛ ʏᴏᴜ ᴡɪʟʟ ɴᴇᴠᴇʀ ᴅᴇsᴇʀᴠᴇ ɪᴛ.

ᴰᵒ ʸᵒᵘ ᵏⁿᵒʷ ʰᵒʷ ᵐᵃⁿʸ ʷᵃʸˢ ˡᵒᵛᵉ ᶜᵃⁿ ʰᶦᵗ ʸᵒᵘ?
ˢᵒ ᶦᵗ ᵐᵃᵏᵉˢ ʸᵒᵘ ʰᵃᵖᵖʸ, ᵒʳ ᵐᶦˢᵉʳᵃᵇˡᵉ? ᴵᵗ ᵐᵃᵏᵉˢ ʸᵒᵘ ˢᶦᶜᵏ ᶦⁿ ᵗʰᵉ ᵇᵉˡˡʸ ᵒʳ ʰᵘʳᵗ ᶦⁿ ᵗʰᵉ ʰᵉᵃʳᵗ.
ᴵᵗ ᵐᵃᵏᵉˢ ᵉᵛᵉʳʸᵗʰᶦⁿᵍ ᵇʳᶦᵍʰᵗᵉʳ ᵃⁿᵈ ˢʰᵃʳᵖᵉʳ, ᵒʳ ᶦᵗ ᵇˡᵘʳˢ ᵃˡˡ ᵗʰᵉ ᵉᵈᵍᵉˢ. ᴵᵗ ᵐᵃᵏᵉˢ ʸᵒᵘ ᶠᵉᵉˡ ˡᶦᵏᵉ ᵃ ᵏᶦⁿᵍ ᵒʳ ᵃ ᶠᵒᵒˡ.
ᴱᵛᵉʳʸ ʷᵃʸ ˡᵒᵛᵉ ᶜᵃⁿ ʰᶦᵗ ʸᵒᵘ, ᶦᵗ’ˢ ʰᶦᵗ ᵐᵉ ʷʰᵉⁿ ᶦᵗ ᶜᵒᵐᵉˢ ᵗᵒ ʸᵒᵘ.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────
/ / ATENȚIE! ∖∖
Aᴄᴇsᴛ RPG ᴄᴏɴțɪɴᴇ sᴄᴇɴᴇ ᴅᴇ ᴠɪᴏʟᴇɴță ғɪᴢɪᴄă,ʟɪᴍʙᴀᴊ ʟɪᴄᴇɴțɪᴏs,ᴠɪᴏʟ,ᴀʙᴜᴢ,ʀăᴢʙᴏɪ șɪ  ᴀʟᴛᴇ sᴜʙɪᴇᴄᴛᴇ sᴇɴsɪʙɪʟᴇ. Să ɴᴜ sᴘᴜɴᴇțɪ ᴄă ɴᴜ ᴀțɪ ғᴏsᴛ ᴀᴠᴇʀᴛɪᴢᴀțɪ.
─────────────────────────────────────────────────────────────────────

Sᴛᴀʀᴛ RPG!

Ultima editare efectuata de catre Darkling in Joi Aug 31, 2017 3:56 pm, editata de 3 ori

Vezi profilul utilizatorului

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ADAM FEDOROV
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
● ˑˑˑᶠᵒʳ ᵗʰᵉ ᵉᶰᵈ ᵒᶠ ᵃˡˡ ᵈᵃʸˢ  ●
    I punish them for pleasure  I punish you with pleasure
And pleasure some with pain And pleasure you with pain
⁽ᴺᵒᵗʰᶤᶰᵍ'ˢ ᶠᵃᶤʳ ᶤᶰ ˡᵒᵛᵉ ᵃᶰᵈ ʷᵃʳ⁾

‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗‗
ᴰᵒ ʸᵒᵘ ʳᵉᵃˡˡʸ ʷᵃᶰᵗ || ᴰᵒ ʸᵒᵘ ʳᵉᵃˡˡʸ ʷᵃᶰᵗ ᵐᵉ || ᴰᵒ ʸᵒᵘ ʳᵉᵃˡˡʸ ʷᵃᶰᵗ ᵐᵉ ᵈᵉᵃᵈ ᵒʳ ᵃˡᶤᵛᵉ

În sinea mea, îmi repetam că aveam un oarecare control asupra situației pentru că eram agresorul. Sau hai să nu îl numim pe vechiul eu astfel; eram doar profitor. Agresor nu ar descrie în totalitate ceea ce făceam eu, sub nicio formă. Într-un mod ciudat, de această dată, voiam mai mult ca oricând să profit. Să-mi bat joc. Nu? Așa s-ar descrie orice gesturi făcute asupra lui.
Am simțit cum m-a mușcat de buză, reușind să mă îndepărteze din sărut. Nu i-am dat drumul și asta pentru că îmi plăcuse, poate prea mult. Nu zic nu, sângele altora era cu mult mai dulce decât propriul sânge. Rânjisem.
- Nu ți se pare ceva ciudat la mine? Chiar îți mulțumesc că mi-ai mușcat buza... Ignorasem ceea ce spusese. Doar eu vorbeam aici, doar eu aveam voie să zic când nu-mi convine ceva.
Ah, dar auzisem prea bine acel "te rog" care îi afișa frica. Era atât de clară, atât de evidentă încât m-a întărâtat și mai tare. Mi-am lins buza, uitându-mă superior la prada din mâinile mele. Ei bine, nu avea șanse să scape de mine, cum nu avea șanse să mă înduplece să-l las. Dacă voiam ceva, făceam rost de respectivul lucru. El nu m-ar fi putut opri niciodată.
M-am apropiat de urechea sa, vrând să-i șoptesc ceva. Nici eu nu știam ce, așa că doar am chicotit în felul meu. Am tras puțin de lobul urechii, alegând să nu-l rănesc fizic din prima.
- Nu te confund cu nimeni. Știu ce ești.
Nu merita să-i zic "cine" pentru că nu însemna nimic. Era un nimeni, poate era captura mea și nu putea scăpa de mine decât dacă mă plictiseam. Din păcate pentru el, eu nu aveam de gând să mă plictisesc. Mi se părea extraordinar de distractiv să îl văd cum se luptă pentru patrie și cum este curajos. Eu nu cedam.
Am zâmbit în ultimă fază, rămânând nemișcat pentru câteva momente. I-am mângâiat obrazul cu nasul, știind că eram deja victorios. Da, poate scăpa în seara aceea, cine știe? Nu prea credeam asta, totuși.
- Nu vrei asta.
Sincer, nici nu-mi păsa dacă voia sau nu. L-am împins destul de încet pe podeaua din lemn degradat, lăsându-mă deasupra lui. Nu îi dădusem drumul la încheieturi, dar am făcut asta pentru următoarea mișcare. Mi-am strecurat una din mâini sub bluza lui, trasând o linie verticală de sus în jos pe abdomenul lui. În același timp, îi lăsasem abdomenul lipsit de vreun material, însă nu avea cum să se plângă de faptul că e frig. Ce-i drept, eu aveam întotdeauna mâinile reci.
Îmi țineam picioarele de o parte și de alta a sa, ținându-l astfel imobilizat. L-am tras de mână cu forță înspre mine, adâncindu-mi imediat capul în scobitura gâtului. Am lăsat să-mi simtă respirația caldă în acea zonă, ca mai apoi să mușc aproape la fel de tare cum îmi mușcase el buza.
În schimb, după ce am făcut asta, am început să sărut locul încet, creând un contrast imens între acțiunile mele. Nici eu nu știam ce fac, însă îmi plăcea să mă joc astfel. I-am îndepărtat brusc bluza ca mai apoi să-l prind iarăși de încheieturi. Nu aveam uneltele de tortură - nu era problemă, mergea și altfel. Un alt tip, aș putea spune. Am slăbit strânsoarea mâinii drepte, formând astfel o atingere suavă cu degetele de-a lungul mâinii. Odată ce am ajuns cu mâna pe spatele lui, mi-am înfipt unghiile în pielea sa, astfel reușind să las patru urme roșii.
Mi-am unit buzele cu ale sale din nou, formând un sărut în completă antiteză cu gestul de mai devreme. Alternam totul, mă jucam cu miile de posibilități și-mi plăcea. Și poate că și lui îi plăcea. Având mâna încă pe spatele lui, l-am lipit cu totul de mine, adâncind totodată și sărutul dulce.
Aveam impresia că buza mea încă sângera un pic, simțeam gustul metalic și nu-mi păsa. Poate chiar amplifica senzațiile multiple care-mi străbăteau corpul. Degetele, care până acum îi zgâriaseră ușor spatele, au început să-i aline iarăși durerea, mângâindu-i spatele plin de răni.
M-am împins jucăuș de parcă aș fi mimat actul în sine, lăsând un chicot să-mi părăsească buzele. Era distractiv, nu prea mă mai abținusem eu așa până atunci. Nu știu ce încercam. Nu întrebați, nu e o întrebare bună, oricare ar fi ea.
Îmi adusesem iarăși mâinile asupra încheieturilor sale, împingându-l jos. I le-am prins deasupra capului, coborând și eu cu săruturile pe gâtul său în jos. Am început să trag de pielea sa, mușcând uneori mai tare și sărutându-l iar. Repetam procesul, obținând astfel mai multe semne.
Dacă până acum îi ignorasem o bună parte din ceea ce spusese, în acel moment nu-mi mai păsa deloc. Nu mai dădeam înapoi iar asta era clar ca lacrima. Ajungând la linia pantalonilor, am aplicat câteva săruturi mai normale decât cele dinainte, ca imediat după să trasez o linie cu limba, urcând din ce în ce.
Am mușcat iarăși în zona unde începusem inițial, iar din această cauză, îi dăduse sângele. Din nou, am sărutat zona foarte încet, dându-mi apoi și eu bluza jos. Dintr-odată, era mai cald acolo...

Vezi profilul utilizatorului https://i-m-a-kitten.tumblr.com/
ᴵ ᵃᵐ ᵗᵒʳⁿ ᶦⁿ ᵗʷᵒ. ᵇᵘᵗ ᴵ ʷᶦˡˡ ᶜᵒⁿᑫᵘᵉʳ ᵐʸˢᵉˡᶠ.  
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

ᴛʜᴇ ᴀʙsᴇɴᴄᴇ ᴏғ ᴘᴀɪɴ ʟᴇᴅ ᴛᴏ ᴀɴ ᴀʙsᴇɴᴄᴇ ᴏғ ғᴇᴀʀ, ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ᴀʙsᴇɴᴄᴇ ᴏғ ғᴇᴀʀ ʟᴇᴅ ᴛᴏ ᴀ ᴅɪsʀᴇɢᴀʀᴅ ғᴏʀ ᴄᴏɴsᴇǫᴜᴇɴᴄᴇ.
╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸╸

EVERETTE L. LIOLANCE
Yᴏᴜ’ʟʟ ᴀᴄʜᴇ. Aɴᴅ ʏᴏᴜ’ʀᴇ ɢᴏɪɴɢ ᴛᴏ ʟᴏᴠᴇ ɪᴛ. I ᴡɪʟʟ ᴄʀᴜsʜ ʏᴏᴜ.
Aɴᴅ ʏᴏᴜ’ʀᴇ sᴛɪʟʟ ɢᴏɪɴɢ ᴛᴏ ʟᴏᴠᴇ ᴀʟʟ ᴏғ ɪᴛ. Dᴏᴇsɴ’ᴛ ɪᴛ sᴏᴜɴᴅ ʟᴏᴠᴇʟʏ ʙᴇʏᴏɴᴅ ʙᴇʟɪᴇғ?

I ᴡᴀɴᴛ ʜɪᴍ ᴛᴏ sᴜғғᴇʀ ᴀs I ʜᴀᴠᴇ sᴜғғᴇʀᴇᴅ. I ᴛʜɪɴᴋ I ᴄᴏᴜʟᴅ ғɪᴛ ᴛʜᴇ sᴋʏ ɪɴsɪᴅᴇ ᴛʜᴇ ʜᴏʟᴇ ʜᴇ ᴍᴀᴅᴇ ɪɴ ᴍᴇ.

ᴹᵃʸ ʸᵒᵘ ⁿᵒᵗ ʳᵉˢᵗ ᵃˢ ˡᵒⁿᵍ ᵃˢ ᴵ ᵃᵐ ˡᶦᵛᶦⁿᵍ.
                               ʸᵒᵘ ˢᵃᶦᵈ ᴵ ᵏᶦˡˡᵉᵈ ʸᵒᵘ — ʰᵃᵘⁿᵗ ᵐᵉ ᵗʰᵉⁿ.
                  ᵂʰᵉⁿ ᵉᵛᵉʳʸᵒⁿᵉ ᵏⁿᵒʷˢ ʸᵒᵘ'ʳᵉ ᵃ ᵐᵒⁿˢᵗᵉʳ,
                                                                                                   ʸᵒᵘ ⁿᵉᵉᵈⁿ'ᵗ ʷᵃˢᵗᵉ ᵗᶦᵐᵉ ᵈᵒᶦⁿᵍ ᵉᵛᵉʳʸ ᵐᵒⁿˢᵗʳᵒᵘˢ ᵗʰᶦⁿᵍ.

Imediat ce s-a indepartat de mine din sarut nu m-am putut abtine sa nu arat un mic zambet in coltul gurii .Puteam sa vad culoare sangelui pe buzele sale .Bine.Muscasem destul de tare .Ar fi fost pacat sa nu dea sangele .
-Totul mi se pare ciudat la tine,de fapt,am remarcat .
Cu totul adevarat . Imi inchid ochii pentru cateva secunde cat acesta se apleaca mai aproape de mine si imi sopteste in ureche... As fi vrut sa ma pot pregati mental pentru durerea ce urma sa vina .Se simtea inevitabil . Nu,nu imi doream asta .Cum as putea ?
Si nu putea sa nu fiu putin surprins cum durerea nu venise imediat . Sincer,nu putea sa percep faptul ca el ar putea fi capabil si de altceva inafara de a provoca durere .
Am stat nemiscat sub el cum nu as fi putut face nimic in legatura cu situatia .Deja acceptasem faptul ca o sa se intample fara sa ii dea vreo atentie faptului ca nu imi doresc asta .Ii simt mana rece cum imi atinge admoneul si ii simt rasuflartea calda pe pielea gatului meu . In acest timp cativa fiori imi strabat tot corpul.
Nu m-am abtinut sa nu las un murmur de durere cand acesta ma muscase . Respiratie mi se accelerase si inima imi batea atat de tare incat aveam impresia ca doar o sa imi iasa sara afara din piept .
Iar dupa ce il simt cum saruta aceea zona ...Atat de bland si de grijuliu ...De parca i-ar pasa ,chiar daca era cu mult prea evident ca era opusul.Un zgomot gutural imi iese in acel moment.Nu stiam daca este de la durere sau placere .Poate de la niciuna sau de la ambele.Poate de la ceva intre ele .
Nu eram familiar cu senzatile acesrea in mod special .Astata este ceea ce ar trebui sa fie 'the stick and the carrot ' ?Pentru ca nu merge.Nu ar trebui sa mearga .
Simteam cum lacrimi mi se formeaza la coltul ochilor .Voiam sa ii spun sa se opreasca .Sa il implor ...Dar ar fi fost pentru nimic .Stiam asta .O stiam prea bine .
Ma simteam pur si simplu inchis intr-o capcana . Nu trebuia sa se simta atat de bine.Durerea impreuna cu placerea .Nu ar trebui ca el sa se simta atat de bine .Era gresit .Cu mult prea gresit . Si faptul ca ma simteam imobilizat facea totul cu mult mai rau .Mult mai claustrofobic .Cel putin l-as fi putut ruga sa nu imi tina incheieturile daca tot are de gand sa faca asta indiferent de parerea mea .Ar fi fost o mica 'indurare' din partea lui . Nu asa fi putut visa sa ma eliberez singur ,poate as si colabora daca mi-ar da drumul la maini...Doar ma facea sa imi amintesc atat de clar toata tortura .Dar nu as fi putut niciodata sa il las sa stie cat de afectat eram de ceea ce imi facuse .Deci doar mi-am muscat limba si nu am spus niciun cuvant .Nu aveam nicio siguranta ca o sa ma asculte chiar daca as incerca sa il rog asta...
Mi-am arcuit spatele si am lasat un alt murmur de durere cand ii simt unghile infipte in spatele meu .Nu am avut timp nici sa inregistrez durerea deoarece ii simt din nou buzere peste ale mele .Nu sunt sigur in ce clipa ,dar la un moment dat am inceput sa ii raspund inapoi .
Poate ca mi-am amintit ceva din terapia pentru claustofobie pe care l-as putea folosi si acum.Daca iti e frica de ceva...O sa fie cu mult mai rau daca fugi de frica ta .Daca o sa continui sa fugi de ea acum creierul tau o sa asume automat ca e ceva cu totul infricosator si frica o sa devina cu totul mai rea .Doar fa ce iti e atat de frica sa faci si speriete mai tarziu. Poate ca asta e motivul pentru care am reactionat inapoi .Poate ca m-as putea pacali ca asta a fost singurul motiv pentru care am facut-o .
Dar toate atingerile sale alinau durerea .Nu stiu cum ar fi trebuit sa se simta asta ,cum el este cea care a cauzat-o in primul rand .Cred ca asta facea totul cu mult mai senzual . Nu ar fi trebuit sa imi placa durerea ,si, intr-adevar,nu imi placea,dar mangaierile in acele zone se simteau cu mult prea bine .Imi doream sa fi fost un mostru si o bestie pana la capat .Exact cum era de asteptat de la el .Sa nu arate niciun fel de consideratie pentru mine si sa fie cat mai brutal cu putina .Cat de brutal vrea sa fie . Dar nu asa...
Ii simteam buzele calde pe pielea mea.Am lasat cateva gemete de placere sa imi scape in acel moment .
Am profitat de faptul ca isi daduse bluza jos si pentru cateva secunde nu aveam mainile trinse. Imediat ce scapa de bluza il imping cat pot de tare pe podea si ma asez deasupra sa .Statea exact pe linia pantalonilor sai si unde ii incepea abdomenul .Puteam sa simt foarte usor cat de excitat era .
Imi asez o mana pe pieptul sau si imi dau capul intr-o parte ducandu-mi cealalta mana in zona in care ma muscase .Cand privesc mana vad cateva urme de sage pe ea .Ii arunc o privire .
-Intotdeauna sange .Trebuie sa fie  mereu o lupta cu tine,nu-i asa? Jur ca nu aveam nicio idee ce spuneam sau faceam . Se simtea ca si cum as fi pe droguri .
Nu voiam asta .Nu voiam sa vrea asta .Uram durerea cauzata si asta nu urma a se schimbe niciodata,dar ,cu mult mai mult,il uram pe el .Din adancul inimii mele .Cum nu am mai urat pe nimeni si cum nu o sa mai urasc pe nimeni intreaga mea viata .
Voiam sa ii dau un pumn .Sa il lovesc cat de tare pot .In schimb ,m-am aplecat deasupra sa si i-am sarutat buzele,.Prima data incep,nesigur .Dupa putin timp adancesc sarutul si pun presiunde cu dintii in zona in care o muscasem aterior .Puteam simti gustul distinctiv de sange .
Opreste-te .Tu nu esti asa .Nu esti nimic de genul asta . Nu o face .
Ar fi trebuit sa ma opresc in acel moment .O voce mica in capul meu imi spune cat de gresit este asta dar nu am ascultat-o .Poate ca asta este necesar .Nu eram sigur pentru ce .
Inca puteam sa simt cum ranile imi pulsau de durere .Cu siguranta ,nu era nimic semnificativ ,dar trebuia sa fie un avertisment .O alarma care sa ma trezeasca ,cum se simtea totul ca o betie .Toate atingerile sale si placerea cauzata de ele...Simt cum o mica dara de sange mi se scurge din zona gatrului si cade pe pieptul sau .
Imi plimb mainile pe pieptul sau simtind muschii puternici si caldura corpului sau .

Wᴇ’ʀᴇ ʙᴜɪʟᴛ ᴏғ ᴄᴏɴᴛʀᴀᴅɪᴄᴛɪᴏɴs, ᴀʟʟ ᴏғ ᴜs. Iᴛ’s ᴛʜᴏsᴇ ᴏᴘᴘᴏsɪɴɢ ғᴏʀᴄᴇs ᴛʜᴀᴛ ɢɪᴠᴇ ᴜs sᴛʀᴇɴɢᴛʜ…..

ADAM FEDOROV

ᴰᵒ ʸᵒᵘ ʳᵉᵃˡˡʸ ʷᵃᶰᵗ || ᴰᵒ ʸᵒᵘ ʳᵉᵃˡˡʸ ʷᵃᶰᵗ ᵐᵉ || ᴰᵒ ʸᵒᵘ ʳᵉᵃˡˡʸ ʷᵃᶰᵗ ᵐᵉ ᵈᵉᵃᵈ ᵒʳ ᵃˡᶤᵛᵉ

Pentru prima oară, primisem un compliment și anume că mă consideră ciudat. Da, asta încercam, îmi plăcea faptul că eram ciudat. Eram diferit și nimic nu m-ar fi putut schimba. Uneori îmi aminteam că nu am fost așa de la început, inițial eram aproape terifiat. Aproape, deoarece, trăind într-o lume fără regrete, m-am învățat cu toate.
De această dată, zâmbisem, dar nu în sensul în care îmi băteam joc. Îmi sunase mult prea bine faptul că totul era ciudat la mine. Ce-i drept, putea să-mi fie adresată ca o insultă, însă am luat-o ca pe ceva elogios.
Am rămas surprins când s-a așezat deasupra mea, ce-i drept, nu mă așteptam la asta din partea lui. Știam că nu avea cum să scape de mine, așa că după ceea ce făcea în acel moment, urma să-l pedepsesc sau să-l răsplătesc. De el depindea totul. Nu-mi dau seama de ce l-aș fi răsplătit, însă eram prea îmbătat de multitudinea de simțuri. În primul rând, îl uram. Clar. În al doilea rând, mă atrăgea al dracului de tare, parcă mă chema la el de fiecare dată. Nu mă puteam abține, dar dau vina pe faptul că eram singuri, într-o cabană, foarte departe de umanitate.
Scăpasem un fel de mârâit atunci când se lăsă cu toată greutatea asupra mea, îmi plăcuse și asta. Bine, mie-mi plăcea totul, atmosfera era pur și simplu excepțională. Cum stătea el așa, puteam observa flăcările pe fundal, așa că doar silueta lui era ușor luminată. Nu mai respiram bine, eram vulnerabil. Aproape, din nou.
Mi-am așezat mâinile pe spatele lui, coborându-le ușor din ce în ce mai jos, ca într-un final să-i strâng fesele. Simțeam nesiguranța lui, nu știa ce voia să facă. Nici eu nu știam, dar marcam cumva. Aveam controlul asupra situației, indiferent de ceea ce făceam. Dacă voia să mă lovească, nu avea decât să încerce. Din nou, zâmbesc la vederea sângelui.
- Lupta se poate duce oriunde.
Îi răspunsesem fără vreo considerație la sărut, așteptând totuși ca el să îl adâncească. Voiam să văd asta cu ochii mei sau, mai mult, să simt asta. Îl priveam pe sub gene, observând cu ușurință puțin sânge pe pielea lui albă.
Nu voi putea să neg niciodată asta, dar întreaga situație era într-un contrast imens cu ceea ce făceam de obicei. Eram brutal pe front, eram brutal în pat. Începusem să mă bucur de modul în care decurgeau lucrurile, atât de încet, brusc, delicat, dureros. Nu știu, era o combinație nemaiîncercată de mine până atunci.
- Mhmmm...
Iar asta a fost din cauza durerii. Nu, de fapt, era plăcut, cum obișnuiam să rănesc eu, nu să fiu rănit. Încet, mi-am adus mâinile pe abdomenul său, iar imediat după l-am împins astfel încât să stau tot deasupra. Când am spus că se duce o luptă, nu am mințit.
Am început să-i desfac pantalonii, sărutându-l în continuare pătimaș. Într-o fracțiune de secundă, am scăpat și de aceștia. Terminasem sărutul prin a-l trage de buză, dar nu l-am mușcat prea tare. Am trasat o linie umedă cu limba pe aceeași dâră de sânge, între timp, strecurându-mi o mână sub el. Mi-am lipit pieptul de al său și i-am sărutat iarăși buzele, mușcând mai tare decât înainte. În momentul de față, amândurora scurgându-se sângele din relativ aceeași zonă. Ce-i drept, mă ustura însă buzele sale moi mai alinau durerea.
Nu mă mai puteam abține mult, reacționam prea mult la ceea ce făceam. Poate faptul că "mușcam din fructul interzis" făcea totul și mai incitant, deci se explică totul. Mi-am dat pantalonii jos, având grijă să nu-i arunc pe foc. Până la urmă, aveam nevoie de ei, ce să zic... Am făcut întocmai și cu boxerii săi, privindu-l apoi pe sub gene. Admiram toate semnele pe care i le făcusem, inclusiv cele dinainte. Probabil îl duruseră, îmi surâdea ideea asta.
Pentru moment, făcusem destule răni, îmi dădusem seama că mă bucurasem îndeajuns și de asta. Mi-am apropiat fața de a lui, lăsând foarte puțin spațiu între buzele noastre, însă nu l-am sărutat. Amândoi respiram cu greu, observasem și asta. I-am lins ușor locul unde îl mușcasem mai devreme, ocupându-mă totodată și de restul de haine pe care le mai aveam.
Într-un fel, până acum, totul mi se păruse accelerat, nebunesc, extrem de rapid. Dar parcă timpul se oprise în loc, făcându-mă să mă bucur de moment. I-am așezat picioarele în jurul bazinului meu, prinzându-l din nou într-un sărut pentru că nu mă puteam sătura de asta. M-am împins brusc în el și am lăsat un geamăt să apară. Am mai făcut odată asta, așezându-mi una din mâini pe membrul tare. Pe cealaltă o țineam undeva pe coapsa lui, ciupind uneori mai tare.
Am suspinat imediat ce am mai făcut o mișcare, masându-i totodată și zona erogenă. Faptul că nu mă grăbeam făcea totul mai intens, dar nu obișnuiam să fac asta. Nu. Eu doar făceam mecanic totul, însă de această dată era profund, accentuat.

ᴛʜᴇ ᴀʙsᴇɴᴄᴇ ᴏғ ᴘᴀɪɴ ʟᴇᴅ ᴛᴏ ᴀɴ ᴀʙsᴇɴᴄᴇ ᴏғ ғᴇᴀʀ, ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ᴀʙsᴇɴᴄᴇ ᴏғ ғᴇᴀʀ ʟᴇᴅ ᴛᴏ ᴀ ᴅɪsʀᴇɢᴀʀᴅ ғᴏʀ ᴄᴏɴsᴇǫᴜᴇɴᴄᴇ.

EVERETTE L. LIOLANCE
Aɴᴅ ʏᴏᴜ’ʀᴇ sᴛɪʟʟ ɢᴏɪɴɢ ᴛᴏ ʟᴏᴠᴇ ᴀʟʟ ᴏғ ɪᴛ. Dᴏᴇsɴ’ᴛ ɪᴛ sᴏᴜɴᴅ ʟᴏᴠᴇʟʏ ʙᴇʏᴏɴᴅ ʙᴇʟɪᴇғ?

I ᴡᴀɴᴛ ʜɪᴍ ᴛᴏ sᴜғғᴇʀ ᴀs I ʜᴀᴠᴇ sᴜғғᴇʀᴇᴅ. I ᴛʜɪɴᴋ I ᴄᴏᴜʟᴅ ғɪᴛ ᴛʜᴇ sᴋʏ ɪɴsɪᴅᴇ ᴛʜᴇ ʜᴏʟᴇ ʜᴇ ᴍᴀᴅᴇ ɪɴ ᴍᴇ.

Nu puteam spune ca fusesem surprins cand acesta inverseaza pozitile relativ repede .Las un murmur de durere cand spatele meu face contact cu suprafa rece de lemn .In momentul de fata nici macar nu putea sa visez ca o sa ma mai opun .Eram cu totul pierdut in acest act .In saruturile si atingerile sale.
Cel putin nu aveam mainile prinse si putea sa mi le misc liber.Putem presupune ca am avansat putin in acest caz .Desigur,aveam un pat exact langa noi .Nu pare prea confortabil, dar eram destul de sigur ca era cu mult mai confortabil decat podeau . O sa ma trezesc cu o durere de spate maine .Si o sa fiu norocos daca spatele e singurul lucru care o sa ma doara .Dar cel putin nu pot sa ma plang ca este frig cum suntem atat de aproape de foc .Si focul nu este singurul motiv pentru care era atat de cald in jurul nostru.
Ii raspund la saruturi fara nicio consideratie si doar imi plimb mainile pe pieptul sau cald .Puteam sa ii simt bataile inimii in felul asta .
Am lasat un murmur de durere sa imi iasa cand acesta imi musca buza .Da,nu cred ca o sa ma obisnuiesc vreodata cu durerea sau,mai rau,sa imi placa cumva .Simt o durere ascutina si gustul sangelui ,iar de acesta data era propriul meu sange . Se pare ca este adevarat ca oricat dai ,aceasi cantitate o sa o primesti inapoi.
Totul se simtea atat de gresit si placut in acelasi timp .
Fetele noastre erau doar la cativa metrii departare si il privesc cu ochii largi deschisi .Nu mintisem cand spusesem ca totul mi se pare ciudat la el .Totul era ciudat pentru mine .De la tortura pe care mi-as dori sa o uit pana in momentul de fata cand chiar imi place asta .Da,totul este ciudat si strain .
Imediat ce acesta ma penetreaza las un murmur de durere si imi infig unghile in spatele sau .Tranversez cu unghile spatele sau , lasand in urma mea cateva zgarieturi destul de lungi .Nu imi luase atentia de la durerea pe care o simteam .Cand imi arunc o privire la mainile mele vad ca aveam urme de sange sub unghii si ,cu siguranta, nu era al meu .Probabil pe stalele lui se afla cateva dare lungi care sangereaza .
Imediat murmurele mele se transforma in gemete de placere cand acesta imi atinge membrul . Inca putea sa simt durerea dar devenea din ce in ce mai mult pana cand se transformase in complet altceva .
Imi infig mana in parul sau de la ceafa si il tin cat de puternic pot pentru a ma asigura ca nu se misca .Imi aduc buzele la gatul sau si sarut acel loc .Ii sug o vanataie si privesc cum piele sa prinde o culoare mai rosiatica.Imediat dupa aceeia, imi infig dintii in gatul sau . Daca tot trebuie sa fie o lupta atunci acum putea la fel de bine sa vedem la sfarsit cine sangereaza cel mai mult .
Nu as fi crezut niciodata in viata mea ca atata durere ar putea sa se simta atat de bine .Nu ii dau drmul la par ,inca,dar imi pun cealalta mana pe barbia sa si ne aduc buzele intr-un sarut apasat .Pot sa imi gust propriul sange  in gura .Posibil sa fie combinat cu al sau din urma saruturilor .Pot deja sa imi imaginez cate vanatai o sa avem dupa asta .
Am rupt sarutul cand nu mai avem destul aer .Las cateva murmure de placere sa imi scape printre dinti .Ca sa fiu sincer,de obicei,nu eram prea vocal in timpul sexului .Absolut deloc . Dar totul aici este exact opusul a ceea ce prefer si fac de obicei .Nu pot sa spun ca ma dau in vant dupa sex, dar cu siguranta orice numai inocent nu sunt .Si as minti daca as spune ca nu imi place cum arata sau cum ii este corpul construit . Arata cu mult prea bine. Si ,din pacate,asta este ceea ce prefer in mod normal dar toata durerea cauzata este cu totul ceva nou . Dar ,de obicei,facem totul dupa regulile mele .Nu dupa ale partenerului .
Stiam mult prea bine cat de puternic este.O simtisem pe pielea mea,pana la urma .Chiar si asa, nici eu nu eram chiar atat de  slab sau lipsit de putere. Si nu am de gand sa ma las mai prejos.
Imi asez mainile pe umerii sai si il imping cu toata puterea pe care reusisem sa mi-o adun .Reusesc cumva sa il imping inapoi pe podeau si ma asez deasupra sa .Imi pun mainile pe umerii sai pentru a  ma asigur ca -cel putin pentru un timp scurt- o sa ramana acolo.Parul meu cade in jurul nostru si imi acopera o parte din expresie .
Ma pozitionez pe membrul sau .Ma ridic si imediat ma las in jos  ,lasand un murmur de placere sa imi iasa printre buze cand il simt penetrandu-ma . Un mic zambet imi apare pe fata .Pana la urma,totul trebuie sa fie o lupta ,nu-i asa?
Continui sa ma ridic si sa ma las in jos pe el .Cel putin faceam asta in ritmul meu .Cerea cu mult mai mult efort ,dar de abia incepusem .

Wᴇ’ʀᴇ ʙᴜɪʟᴛ ᴏғ ᴄᴏɴᴛʀᴀᴅɪᴄᴛɪᴏɴs, ᴀʟʟ ᴏғ ᴜs. Iᴛ’s ᴛʜᴏsᴇ ᴏᴘᴘᴏsɪɴɢ ғᴏʀᴄᴇs ᴛʜᴀᴛ ɢɪᴠᴇ ᴜs sᴛʀᴇɴɢᴛʜ…..

ADAM FEDOROV

Respiram greoi, continuând să fac mișcări de du-te-vino. Nu ezitam să-i zgârii coapsele până la sânge, făcea parte din acțiunile mele obișnuite. În general, nu eram prea țineam cont dacă sunt pe cale să omor sau nu persoana respectivă, cu cât țipa mai tare, cu atât mai bine. Mă intriga, de această dată, faptul că îl făceam să se simtă bine. Și eu mă simțeam bine. Deci ceva era în neregulă.
Strângeam uneori mai tare din ochi din cauza durerii provocate de el. Îi plăcea lupta, dar el nu înțelegea că doar eu puteam executa astfel de mișcări. Practic, mă întărâta să-l rănesc și mai tare, dar să-l fac să geamă de plăcere. O combinație între cele două, aparent.
Din nou, am simțit cum sunt împins, lucru și mai surprinzător decât data trecută. Avea potențial, știa să mă țină în acel moment pentru că, practic, eram imobilizat. Nu prea aveam putere din cauza tuturor simțurilor. Nu putea rămâne astfel, totuși...
Mi-am lăsat capul pe spate, abținându-mi un geamăt. L-am tras mai aproape, mușcându-i gâtul cu putere astfel încât să aibă o rană mai mare decât restul. Nu-mi dau seama dacă mă enervasem sau nu pentru că, simultan, simțeam și plăcere.
Îmi încleștasem o mână în bărbia lui, formând un alt sărut în care puteam să domin. Cealaltă mână se plimba de zor pe pieptul lui, zgâriind din când în când pielea. Cel mai probabil, el urma să aibă mai multe semne decât mine. Dacă nu, mă răzbunam.
Într-un mod ciudat, îmi plăcea senzația delicată a părului său lung pe pieptul meu. Adevărul este că de la început îmi plăcuse asta, faptul că putea fi masculin și feminin în același timp mă frapa. Mi-am înfipt mâna în părul său, trăgând de el până în punctul în care l-ar fi durut. Uneori eram delicat, alteori eram dur.
Încet, mi-am mutat mâinile pe șoldurile sale, ghidându-l deasupra mea. Nu-mi convenea faptul că el stătea deasupra, eu eram cel care domina. Pe de altă parte, era o chestie nouă, nu mai încercasem asta. Am profitat de moment cum se cuvine, așezându-mi mâinile pe fundul lui.
Întregul act era ceva oarecum nou, deși includea lucrurile obișnuite. Asta fiind pe înțelesul meu, nu al celor care se comportă normal.
Atunci când se aștepta mai puțin, l-am împins brutal pe jos, întorcându-l apoi cu spatele. Acum nu mai avea nicio șansă să mai domine în vreun fel, eu câștigam lupta asta. L-am cuprins de la spate cu o mână, mângâindu-i pieptul în timp ce-l penetram. Îmi putea simți respirația caldă cum se lovea de spatele lui, îmi lipisem corpul de-a dreptul de al lui. Deodată, am mușcat o porțiune de piele și i-am zgâriat abdomenul, având și eu același zâmbet pe care îl avusese el inițial.
- Mhm... Sângele tău e dulce. murmur eu, lingând apoi câteva firicele de sânge care se scurgeau pe spatele lui.

EVERETTE L. LIOLANCE

Continuam sa ma ridic si sa ma las in jos in ritmul meu .Consideram sa incerc sa ma zbat cand acesta ma muscase-din nou-de gat dar ar fi putut face totul cu mult mai rau.Daca incercam sa ma trag inapoi sau ma ma misc m-as putea alege cu o rana mai adanca .Dar de  ce dracu trebuia mereu sa muste pana la sange? Incepeam sa am impresia ca este un fel de vampir sau ceva .Asta ar explica placerea de a gusta sangele meu .
Ii raspund la sarutul initiat, dar pot sa simt mai accentuat rana pe care o aveam in buza .Pe langa acesta,simteam cum imi pulseaza mai multe zgarieturi de-a lungul corpului .Erau facute cu unghia si nu ar trebui sa doara atat de tare -deoarece nu erau chiar atat de adanci -dar tot dureau . Si poate ca ar trebui sa fiu multumit ca sunt facute doar cu unghia- si nu cu un putin ca mai inainte-dar asta nu imi lua gandul sau alina in vreun fel durerea.
Nu am de gand sa ma prefac ca asta este ceva ce nu e . Normal ca durea .Totul cand este vorba de el este veninos si toxic .Nu am de gand sa ma astept la mai putin de la el .Daca am supravietuit la rani cu mult mai rele nu o sa am nicio problema sa o fac si acum.
Imi inclestet din dinti cand acesta isi infige mana in parul meu si ma abtin sa nu gen de durere .Aveam impresia ca putea sa imi iau adio de la cateva fire de par din cauza stransorii sale .Imi inchid ochii pentru a nu lasa cateva lacrimi sa imi cada din ochi .Erau doar o reactie fizica la durere,nimic mai mult, dar nu voiam sa ii dau satisfactia de am avedea plangand .
Prevazusem faptul ca eventual o sa schimbe pozitile dar nu a diminuat durere in niciun fel asta .Probabil daca aratam un comportament docil nu riscam sa am atat de multe rani ,dar asta nu o sa se mai intample niciodata .Cand o sa fiu eu supus o sa puteti presupune ca am fost inlocuit cu o clona nu foarte reusita sau ca ceva foarte rau urmeaza sa se intample .
Din nou,ma simteam blocat si fara scapare .Era cu totul adevarat ca nu aveam unde sa ma duc .El este cu mult mai puternic decat mine .Ii simteam rasulfarea calda pe spatele meu acoperit de rani si totul adauga la senzatile pe care le simtea .Sangeream din atat de multe locuri incat nici nu mai eram sigur ce durere era amortita si cele pe care o le puteam simti din plin .
Imi doream ca acest act sa se termine cat mai repede .Nu aveam eu norocul sa lesin din cauza sangelui pierdut si sa raman inconstient ,cum cu greu pierdusem prea mult sange .Desigur,de la o vreme totul devenise din nou doare dureros si parca ma trezisem la realitate .Da,voiam sa se termine.Speram sa se termine .Nici macar nu puteam sa imi opresc gemetele de durere cand acesta isi infige unghile in pieptul meu . Mi-as fi muscat buzele pentru a nu mai scoate niciun zgomot, dar asta era o idee rea cum inca pot sa simt gustul de sange.Nu puteam in niciun caz sa ma intorc si sa ma revansez sau sa incerc cumva sa ma distrag de la durere .
Poate ca singurul lucru placut era ca nu imi putea vedea fata si nici eu nu putea sa ii vad expresia .Chiar daca parul imi acoperea toata expresia tot mi-am tinut ochii inchisi si am incercat sa indur cat de bine pot .Nu pot sa ma plang in legatura cu asta .
La un momnet dat simteam cum mainile si picioarele o sa imi cedeze si o sa ma prabusesc cu totul pe podea, dar am incercat sa rezist . Desigur,eram destul de obosit datorita efortlui depus putin mai iniante .
Las un murmur de durere sa imi scape cand ii simt dintii in pielea mea si imi intorc capul pe jumatate pentru a ii arunca o privire .
Nu aveam incredere in propria voce in momentul de fata dar am incercat sa formulez un raspuns.
-Ceva este foarte ,dar foarte gresit cu tine .Nu ca era ceva nou,dar trebuie sa fii un tip special de fucked up pentru a iti placea sa bei sange uman . Si as fi fost destul de sigur ca sangele meu are acelasi gust ca al celorlati oameni ,dar nu as fi putut spune cu certitudine ,cum nu am obiceiul de a bea sange(nu ca alte persoane din incapere) . Dar simt gustul propriului sange in gura si pot sa spun ca este orice altceva decat dulce .

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum