This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Cautari de colege RPG - pentru cele private

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Lun Aug 07, 2017 6:08 pm

Nobume

Administrator
Administrator
Ca pe Sweet Flirt, si aici o sa existe acest gen de topic.
Stiu ca suntem putine, dar probabil ca pentru unele persoane e mai usor sa lase un post aici decat sa treaca prin tracul de a lasa cuiva un mesaj in privat. [ Ma numar printre ele ha ]
Aaa da, daca tot scriu asta, tin sa mentionez ca tin la ceea ce se numeste "respect". Ma refer la a va respecta intre voi. Ceea ce a fost pe SF, a fost, insa eu nu sunt genul care sa tolereze crize cum erau acolo, mai ales ca forumul asta e practic inventia mea de acum 9 ani. Daca se vor ivi probleme de acest gen, ma puteti contacta ca sa fac pe mediatorul.
Anyway, din nou, daca vreti sa va cautati colega/colege pentru rpg-uri private, lasati post aici.

P.S. Imi cer scuze pentru limita de cuvinte la topicurile mari, insa nu o pot schimba, nu exista comanda in panoul de administrare pentru asta.

Ultima editare efectuata de catre Nobume in Mar Aug 08, 2017 2:11 am, editata de 1 ori

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

Vezi profilul utilizatorului http://kmuiyato.tumblr.com

2 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Lun Aug 07, 2017 7:42 pm

Kyuu

New
New
O doamne, de cand asteptam topicul asta *u*
Well, caut o colega pentru un rpg 1x1, obviously. Nu sunt foarte pretentioasa, dar vreau ca viitoarea mea colega sa aiba experienta, sa scrie corect si sa fie creativa. Sunt deschisa la orice, pot juca atat roluri masculine cat si feminine.
Daca sunteti interesate, lasati-mi un mesaj si vedem noi de acolo

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Mar Aug 08, 2017 10:33 pm

Nobume

Administrator
Administrator
Auziti, fie vorba intre noi, eu cam caut o ocazie unde sa o folosesc pe gagica asta cu par albastru din semnatura mea [ dap, sunt obsedata ]. Nu de alta, dar am incercat sa o folosesc undeva si n-a dus rp-ul ala la nicaieri si eu inca n-am trecut peste faptul ca am ramas cu un fc, pe care il ador atat de mult, cam...irosit? Oarecum.
Aveti mila de mine, va rog. Stiu ca sunt o disperata ;-;
//tuse// Sunt fondatoarea forumului asta //tuse//

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

4 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Mar Aug 15, 2017 8:07 pm

Hey, am aterizat si eu aici. Nu am pretentii legate de cat de lung sa fie postarile, ce gen sa fie sau cat de des se posteaza. Tot ce cer e gramatica de baza si respect.
Eu am ceva experienta, deci ma pot adapta usor la situatie, si voi incerca sa postez cat mai des pe partea mea. Pentru mai multe informatii, sunt la un PM distanta
(In caz de confuzie, sunt SammyLS de pe SF)

5 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Mar Aug 15, 2017 10:19 pm

Nobume

Administrator
Administrator
Nobume a scris:
Auziti, fie vorba intre noi, eu cam caut o ocazie unde sa o folosesc pe gagica asta cu par albastru din semnatura mea [ dap, sunt obsedata ]. Nu de alta, dar am incercat sa o folosesc undeva si n-a dus rp-ul ala la nicaieri si eu inca n-am trecut peste faptul ca am ramas cu un fc, pe care il ador atat de mult, cam...irosit? Oarecum.
Aveti mila de mine, va rog. Stiu ca sunt o disperata ;-;
//tuse// Sunt fondatoarea forumului asta //tuse//

Daca spun ca am idee - chiar am de fapt - tenteaza pe careva?
Yeah, I'm annoying, but come on...I just got tired of waiting, and waiting, and waiting, for nothing.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

6 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Mier Aug 16, 2017 1:58 am

Hippient

Moderator
Moderator
Bă, care se plictisește și are chef de ceva apocaliptic cu zombii, eu încă am ideea aceea cu rpg-ul inspirat din the walking dead, fc-ul meu fiind Frank Dillane.
Ne vedem pe privat. Pwp
Oh oh oh
Sau un rpg cu o tipă de +30 de ani și un puștiulici neexperimentat :3
//pedo ade
Pwp definitiv.

Always busy dreamin' 'bout boys, boys, boys

7 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Sam Aug 19, 2017 12:12 am

Nobume

Administrator
Administrator
La un moment dat, unii stiu, zisesem ca fac un colectiv cu supranatural. Am topicul inceput de doua saptamani, dar...
Mai are rost sa il termin si sa-l pun aici?
Dati quote sau ceva la postul asta. Nu va banez XD.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

8 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Sam Aug 19, 2017 12:56 am

Lynz

Shy
Shy
Nobume a scris:
La un moment dat, unii stiu, zisesem ca fac un colectiv cu supranatural. Am topicul inceput de doua saptamani, dar...

Cred ca stii ca eu sunt 100% pro ideii.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
-- if ice can burn --- then love and hate can mate --- --- ᴊᴏᴊᴇɴ ʀᴇᴇᴅ --▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

9 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Sam Aug 19, 2017 9:29 am

Nobume a scris:

I support this idea OwO

10 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Joi Aug 24, 2017 6:39 pm

Nobume a scris:
Suport ideea. Dacă îl faci, să știi că mă bag și eu.
Și chiar te rog, nu renunța la un astfel de colectiv.

Vezi profilul utilizatorului https://i-m-a-kitten.tumblr.com/

11 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Joi Aug 24, 2017 7:14 pm

Kyuu

New
New
Nobume a scris:
Daca faci colectivul, ma voi inscrie si eu.
Chiar asteptam un rpg cu tema supranaturala.

12 Re: Cautari de colege RPG - pentru cele private la data de Joi Aug 24, 2017 9:41 pm

Nobume

Administrator
Administrator
Bine atunci, fetelor. O sa ma apuc maine sa termin topicul si cel mai probabil o sa apuc sa il si postez aici.
Multumesc mult pentru pareri. <3

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Cod HTML pentru Flashscore

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum