This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

[ ʷ/ ᴱˡᶤ ᶰ' ˢᵒᶰᶤᵃ ] ● ♂ ●  FLAWLESS  ● ♂ ●

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Nisao

Moderator
Moderator

● ♂ ●  FLAWLESS  ● ♂ ●

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Just   Eli   and   I,   ok?
.
.
.
[  Ok. ]

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

·· I ᴡᴇɴᴛ ғᴜʀᴛʜᴇʀ ᴛʜᴀɴ Nᴇᴠᴇʀʟᴀɴᴅ. I ʀᴀɪsᴇᴅ ᴀʙᴏᴠᴇ ᴛʜᴇ ᴄʟᴏᴜᴅs. I ʀᴇᴀᴄʜᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ʜᴇᴀʀᴛ. ··

.
.
.

●   romance   ●   drama   ●   boy   love   ●   family   ●   +18   ●

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
·· Tʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴛʜɪɴɢ ʙᴇᴛᴛᴇʀ ᴛʜᴀɴ ᴀ ᴅᴀᴅ ɪs ᴛᴡᴏ ᴅᴀᴅs. ··
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

▸▸▸ Chicago   -   20   septembrie,   2021 ▸▸▸

.
.
.

Un el și... un el.
Doar că, nu, nu sunt singuri.
Douăzeci și patru din șapte, cei doi îndrăgostiți, Mako și Austin, își desfășoară activitățile de adulți responsabili - cică - și de părinți, sub privirea atentă și curioasă a fetiței lor de doar doi anișori și jumătate, pe care cei doi au adoptat-o pe când avea un an.
Vremurile de acum șase veri s-au schimbat. Peisajul, anturajul, responsabilitățile - ei bine, aproape tot.
Sentimentele pe care și le poartă unul pentru altul, însă, au rămas la fel de puternice.
Și, da, împreună pot trece peste orice.
.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

·· I ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ. Lɪᴋᴇ﹐ ʏᴏᴜ ᴋɴᴏᴡ﹖ Lɪᴋᴇ ᴛʀᴜʟʏ ʟᴏᴠᴇ ʏᴏᴜ. ··

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Pageinile scrise anterior:

Ultima editare efectuata de catre Nisao in Joi Sept 07, 2017 3:32 am, editata de 6 ori

Vezi profilul utilizatorului

Nisao

Moderator
Moderator

● AUSTIN ⁽ᵐᵒᵐᵐʸ⁾ ●
━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━
ᴸᶤᵛᵉ ᵗᵒ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ
ᴬᶰᵈ ᴵ ˡᵒᵛᵉ ᵗᵒ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ
ᴬᶰᵈ ᴵ ˡᶤᵛᵉ ᵗᵒ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ˒ ᵇᵒʸ
━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━

Cu fiecare nou semn pe care mi-l lăsa, cu fiecare dovadă a faptului că îi aparțin pe care mi-o uita pe piele, mă simțeam tot mai al lui. Și cât de mult puteam adora lucrul ăsta...
Nu știu, chiar nu știu cum reușește. Cum de... ori de câte ori am face-o, ori de câte ori ne-am consuma unul pe altul și am uita complet de lume, nu mă pot sătura de el. Și în toți anii pe care i-am petrecut împreună, nu mi-am putut explica, nu am nu am putut concepe cum cineva s-ar putea sătura, plictisi de persoana care îi deține și protejează sufletul.
Simțindu-l în mine, un geamăt gutural mi-a ieșit printre buze, încurcându-mi degetele în părul său, și nu am putut să nu zâmbesc; pentru că, oh doamne, abia începuse.
- Mako... Mako, ahhhh... te... a..ahh... te ador, aghhh!
Strângeam din ochi, îmi mușcam inconștient buzele și îl doream mai aproape. Imposibil de aproape.
Căci cerșeam pentru mai mult, pentru mai mult el, din fiecare por. Și se putea vedea, citi, de parcă mi-ar fi fost scris pe frunte.
Probabil, mai mult sigur, devenisem dependent. Și să trăiesc fără el, fără atenția de care profitam egoist, ar fi fost doar... nu. Pentru că este perfect. Și pentru că asta am gândit încă din primul moment în care ne-am întâlnit, fără să îmi schimb nici măcar o singură dată părerea.
Mi-am strâns brațele în jurul său, lipindu-mă de el, știind că, da, un viitor alături de el ar fi ca trăitul în paradis. Pentru că nu există secundă în care să nu mă simt iubit, apreciat, completat și norocos atunci când e cu mine.
Și totuși... ah, Austin, nu mai gândi.
- Ahhhhh!

- [ fucking long name - ♛ - Bɴɪɴ Csɪɴ Hʀʟ ʟ Qɴɪɴ + ʳ ʳ ]
══════════════════════════════════════
You are all the colors in one, all full brightness / / Tʜᴇɴ ʏᴏᴜ ᴡɪʟʟ sʜɪɴᴇ ᴀᴍᴏɴɢ ᴛʜᴇᴍ ʟɪᴋᴇ sᴛᴀʀs ɪɴ ᴛʜᴇ sᴋʏ.

Gemetele răgușite rămăseseră imprimate pe buzele mele, fără să mai se rețină nicio secundă. Îmi mângâiam întreaga ființă cu atingeri delicate, pură plăcere închinată în mod trupesc celui de lângă mine. Eram noi, ca un întreg, după atâta timp dar ca prima dată, mai maturi și mai siguri, destul cât eu să-i știu fiecare unghier nebănuit, și îi exploram și de data asta trupul cu mâinile, de parcă nu l-aș cunoaște atât de bine. Iar el rămăsese fără să se sfiască, cerându-mă, adorându-mă în cuvinte, plin de tandrețe și dorință.
Mă simțeam venerat și-mi plăcea, vinovat de nevoia de atenție. Dar era Austin al meu, doar al meu, pe care îl iubeam atât de mult și-l ridicam atât în slăvi și ale cărui buze deveniseră altar pentru mine.
Continuam mișcările începute metodic, dar devenite imprevizibile, ritmul mărindu-se constant, de undeva de jos, de la început. Îi aveam buzele sub ale mele și numele lui pe vârful limbii, implorând la rândul meu să-mi dezvălui valurile de plăcere.
- Știi... încep să-i rostesc, întrerupt de indispobilitatea momentului. Știi că și eu pe tine, cuvântez greoi, dar sincer, printre gemete și un mișcări continue.
Dar mă simțeam inundat de cuvintele astea, chiar acum, și parcă aveam nevoie de ele, pentru că în momentul ăsta năvăleau asupra mea, și tot adorul ăla amoros mă îmbia, transformându-se în mare de extaz.
Doamne, și ce dreptate puteam să am...

I ᴄᴀɴ ᴍᴀᴋᴇ ʙᴀᴅ ᴛʜɪɴɢs ʜᴀᴘᴘᴇɴ ᴛᴏ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ᴡʜᴏ ᴀɴɴᴏʏ ᴍᴇ. ᴵ ᶜᵃᶰ ᵐᵃᵏᵉ ᵗʰᵉᵐ ʰᵘʳᵗ ᶤᶠ ᴵ ʷᵃᶰᵗ ᵗᵒ
● ● ●

Nisao

Moderator
Moderator

● AUSTIN ⁽ᵐᵒᵐᵐʸ⁾ ●
━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━
ᴸᶤᵛᵉ ᵗᵒ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ
ᴬᶰᵈ ᴵ ˡᵒᵛᵉ ᵗᵒ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ
━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━

Știam? Nici nu încăpea îndoială. Și nu eram sigur pe foarte multe lucruri, însă niciodată nu m-am întrebat cum par în ochii lui Mako și nu a existat moment în care să mă îndoiesc de sentimentele lui. Iar asta nu numai pentru că nu trecea și încă nu trece zi fără să ne exprimăm iubirea unul față de celălalt prin cuvinte, ci mai ales pentru că el are grijă de fiecare dată să demonstreze asta, prin fiecare gest pe care îl face, momentele de genul ăsta nefiind excluse nici ele.
- În... ahhh... întotdeauna, i-am răspuns printre gemete, pierdut în ochii lui și totuși nu, de data asta nu eram departe, undeva unde numai albastrul ochilor săi exista, ci mă aflam chiar aici, sub el, dominat de persoana sa, dedicându-mă cu totul lui și actului în sine.
Și îl simțeam, la naiba, îl simțeam pe tot și peste tot, lipit de mine și în mine și nu știu, poate nu era ok să am astfel de gânduri, dar nu îmi păsa să fie ceva "ok" în momentul de față. Nu, pentru că totul era divin, mirific și superb. Cum era și Mako. Iar eu... eu cu siguranță eram cel mai norocos om care putea să existe.
Buzele-mi tânjeau oarbe după ale sale și puteam să jur că parcă nu mai funcționam pe aer. Era Mako și era vital și... era numai al meu. Iar asta poate suna egoist, dar când venea vorba de el chiar așa deveneam. Pentru că Mako. Și pentru că mă iubește. Mă iubește pe mine.
Mă iubește, mă iubește, mă iubește.
Și... o face ca nimeni altul.

" ˢᵃʸ ᵐʸ ᶰᵃᵐᵉ˒ ˢᵃʸ ᵐʸ ᶰᵃᵐᵉ "
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
" ᴵᶠ ᶰᵒ ᵒᶰᵉ ᶤˢ ᵃʳᵒᵘᶰᵈ ʸᵒᵘ˒ ˢᵃʸ "ᴮᵃᵇʸ˒ ᴵ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ "
- [ fucking long name -  ♛  - Bɴɪɴ Csɪɴ Hʀʟ ʟ Qɴɪɴ + ʳ ʳ ]
══════════════════════════════════════
You are all the colors in one, all full brightness / / Tʜᴇɴ ʏᴏᴜ ᴡɪʟʟ sʜɪɴᴇ ᴀᴍᴏɴɢ ᴛʜᴇᴍ ʟɪᴋᴇ sᴛᴀʀs ɪɴ ᴛʜᴇ sᴋʏ.

Întotdeauna? Desigur ca întotdeauna. Așa eram noi, făcuți unul pentru celălalt și dedicați pentru viitor, daruindu-ne complet. Stiam asta, simțeam asta, mă vedeam acoperit de sentimente și nici nu voiam sa mă gândesc la mine fără ele. Devenise un ritual, ceva mai mult decât intim și doar noi ne știam atat de bine cum nimeni altcineva nu o va face vreodata. Eram eu sigur ca e o chestie ce tine de infinit, iubire pana în pânzele albe și tot felul de porcarii de genul, vorbe în stele și restul basmelor.
Eu îl dominam, însetat de el, însetat de moment, adâncindu - mă în întreaga sa fiinta ca apoi sa revin, ritmic, treptat, constant. Intre timp îi devoram corpul, atât de dornic de el, atât de dornic de intensitatea actului în sine. Nu era nimic bizar, doar Austin al meu, Austin cel frumos și perfect, Austin a cărui piele o stiu pe de rost și care e iubitul meu, doar al meu, fără sa mă pot îndoi de asta.
Buzele mele încă se plimbau înnebunit, coplesindu-i trupul cu săruturi delicate, iar când îi prindeam gura intr-a mea devenea totul instinctiv, pentru ca el e singurul meu instinct sălbatic.
- Doamne, ești ... respir cuvinte și gemete întrerupe, sacadate. ... ești perfect, reușesc sa-i exprim cum il vedeam, nu acum dar mereu, desi stiam, pur și simplu știam ca el, pentru mine, trece peste orice absolut.
Continuam mișcările tot mai puternic, mai extaziat, mai energic și de-a dreptul prins în magia momentului, acaparat de persoana lui, pe culmile unei plăceri divine, pentru ca știam ca și el e conectat la euforia noastră, a amandurora.

I ᴄᴀɴ ᴍᴀᴋᴇ ʙᴀᴅ ᴛʜɪɴɢs ʜᴀᴘᴘᴇɴ ᴛᴏ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ᴡʜᴏ ᴀɴɴᴏʏ ᴍᴇ. ᴵ ᶜᵃᶰ ᵐᵃᵏᵉ ᵗʰᵉᵐ ʰᵘʳᵗ ᶤᶠ ᴵ ʷᵃᶰᵗ ᵗᵒ
● ● ●

Nisao

Moderator
Moderator

● AUSTIN ⁽ᵐᵒᵐᵐʸ⁾ ●
━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━
ᴸᶤᵛᵉ ᵗᵒ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ
ᴬᶰᵈ ᴵ ˡᵒᵛᵉ ᵗᵒ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ
━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━

Probabil radiam. Și, de fapt, mai mult ca sigur. Radiam de dorință, pasiune și iubire. Să nu mai spun de fericire. Pentru că... eu, perfect? Poate mă străduiam, încercam, dar nu consideram că sunt. Însă nu mă chinuiam să înțeleg. Știam doar că pentru el așa eram, iar asta era de ajuns.
Și, până la urmă, nu despre asta era totul? Să ajungi împreună cu cineva care îți cunoaște toate secretele, care e conștient de toate defectele tale, dar pentru care nimic din toate astea nu contează, de fapt? Și cum puteam să nu mă consider norocos când, de șase ani, trăiam cu și pentru această persoană? Această persoană pentru care eram, se pare, perfect.
Dar... Ahhh... Și jur că el este cel perfect, acum. Aghh... Și, bine, mereu. Însă... Mako... ahhh! Însă cum aș putea să gândesc limpede când el... Ahh... da... Da. Sau mai bine zis, nu. Nu, nu, nu. Pentru că nu vreau să se termine. Și pentru că știu că asta urmează să se întâmple în curând.
Însă am ignorat inevitabilul, fiind mai mult decât prins în prezent. Mâinile mi se plimbau singure, înnebunite, păstrându-l pe el cât se putea de aproape, sau schimbându-și haotic poziția, ajungând ba cu degetele răsfirate în părul său, ba cu palmele lipite de fundul său.
Și acum întreg Chicago ar putea fi gelos pe mine.

" ˢᵃʸ ᵐʸ ᶰᵃᵐᵉ˒ ˢᵃʸ ᵐʸ ᶰᵃᵐᵉ "
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
" ᴵᶠ ᶰᵒ ᵒᶰᵉ ᶤˢ ᵃʳᵒᵘᶰᵈ ʸᵒᵘ˒ ˢᵃʸ "ᴮᵃᵇʸ˒ ᴵ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ "

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum