This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ )

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 7]

1 Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Joi Aug 24, 2017 3:23 am

● ❁ ● OH GOD FUCK NO THEY'RE BACK NOOO ● ❁ ●

➤ Oʜ ɪᴀᴀᴀs﹐ ʙɪᴛᴄʜᴇs
⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫
ASTA E EXACT CEEA CE PARE
„ Dᴏɴ·ᴛ ᴛʀʏ ᴛᴏ ᴇsᴄᴀᴘᴇ﹐ ɪᴛ·s ᴍᴏʀᴇ ʀᴇᴀʟ ᴛʜᴀɴ ʏᴏᴜʀ ғᴀᴄᴇ ”

MORE   DAMAGE (because of the cigarettes) - A    CSD   story  
ˡʳ ¹ ¹

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
“Quick, make a wish.
Take a (second or third or fourth) chance.
Remake the world.”
ℜᴏᴍᴀ̂ɴɪᴀ﹐ ℬᴜᴄᴜʀᴇșᴛɪ
S-a stins, s-a aprins apoi iar stins.
Bucureștiul paște  ziua duhnind a carburant și noaptea a exces.
Douăzeci și ceva de ani mai târziu de la acțiunea inițială din Cigarette smoke damage, facultatea de inginerie din București și - în special - căminul studențesc revin cu o nouă generație de nebuni care să sperie toată capitala.
Profu' Anton Aldea încă predă, al dracu' de greu de pensionat cum te-ai fi așteptat de la cea mai mare teroare a studenților.
Căminul are aceleași condiții de tot rahatul și banii sunt la fel de puțini ca deunăzi.
Țigări la bucată, bere ieftină, pateu (fake) Bucegi pe pâine și cine e destul de norocos și zacuscă de acasă.
Viața de student s-a schimbat, ce-i drept, și totuși nu atât cât să însemne ceva.
Oameni noi, personalități noi și.. mai mult explozibil.
Legătura cu vechiul rpg nu e decât spirituală - acțiunea trecută e în trecut și îngropată. Sau mai de grabă vândută pe piața neagră.
Sesiunea în prag, revelionul peste câteva zile, buzunarele goale și... petrecerea în toi.
Spargem ziduri (la propriu), aruncăm clădirea în aer (și mai la propriu) și îngropăm oameni de vii (foarte la propriu) - sau orice altceva s-ar mai putea întâmpla. Cine știe, până la urmă?

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Lɪғᴇ·s ᴀ ɢᴀᴍᴇ ʙᴜᴛ ɪᴛ·s ɴᴏᴛ ғᴀɪʀ
I ʙʀᴇᴀᴋ ᴛʜᴇ ʀᴜʟᴇs sᴏ I ᴅᴏɴ·ᴛ ᴄᴀʀᴇ

► FUCK THE POLICE   YOLO NO  RULES  BIATCH ◄
K, poate avem câte ceva numit „reguli”
Mă gândeam să reinstaurez regula cu fără mai mult de vreo 6 rânduri și o să o fac. Pentru că așa vreau eu. Maxim 10 în condiții de maximă necesitate, gen
Personaje câte vreți, dar scrieți, vă rog. Nu vreau posturi elaborate - vreau distracție, postat pe bandă și visele mele moarte
Dacă vrea careva să-și bage profesor, mă anunță înainte, bicăz nu avem nevoie de mulți - dă-i în plm - și nu o să apară prea des în afara înjurăturilor studenților
Caut oameni care pot scrie orice - tragedie, COMEDIE, acțiune, romance etc.
Vreau dedicație. Probabil nu sunt singura pentru care ideea asta a însemnat ceva, așa că yaah
Care sunteți mai slabi de înger, no. Aici o să se vorbească porcos. Aici o să se facă lucruri porcoase. Aici nu există limite, rușine și pana mea ce altceva.
!!! ᴛʜᴇ ғᴜɴᴅᴀᴍᴇɴᴛᴀʟ ʀᴜʟᴇ ᴏғ ʟɪғᴇ﹕ Tʜɪɴɢs ᴡᴇʀᴇ ɴᴇᴠᴇʀ sᴏ ʙᴀᴅ ᴛʜᴀᴛ ᴛʜᴇʏ ᴄᴏᴜʟᴅɴ’ᴛ ɢᴇᴛ ᴡᴏʀsᴇ !!!

Jᴜsᴛ ᴀɴᴏᴛʜᴇʀ ʟɪᴛᴛʟᴇ ᴘɪᴇᴄᴇ ᴏғ ᴜᴛᴛᴇʀʟʏ ɪʀʀᴇʟᴇᴠᴀɴᴛ ʜɪsᴛᴏʀʏ﹐ ᴀsᴘɪʀɪɴɢ ᴛᴏ ᴘᴇʀᴍᴀɴᴇɴᴄᴇ﹐ ᴅᴏᴏᴍᴇᴅ ᴛᴏ ᴏʙʟɪᴠɪᴏɴ.
SMOKE WEED EVERYDAY
Nu am cea mai vagă idee de ce asta e o regulă, dar e
Se practică piața neagră și distrugerea în masă, să nu ziceți că n-am avertizat
Iar glumele pot fi pe puțin fooooooarte deplasate, la genul că naiba am auzit de subtilitate
LGBTQ+ pro, dacă nu era de la sine înțeles
TED ÎNCĂ EXISTĂ - și pentru cei ce nu știu, Ted e ambulanța majică ciordită în CSD, care o devenit între timp mijlocul de transport oficial al fraierilor ălora și mai apoi proprietate a facultății
Bun, chestia asta poate fi mai complicată - vreau să fie realist. Kind of - puteți folosi romgleză - nu că nu o foloseam deja - , puteți mutila limba română - în mod INTENȚIONAT și pentru atmosferă, puteți ridiculiza ce limbă și chestie mai vreți voi.
Oamenii ăștia nu au bani. Sunt studenți, varianta mai de duzină. Ați văzut și voi pe Junimea ce înseamnă asta
Mi-e lene
Estetică ar fi de preferat să existe - de preferat -
[ᴄɪʀᴄᴜᴍsᴛᴀɴțᴇ] - " After karaoke. " - A doua zi dupa seara de karaoke, toata lumea intoarsa la camin, revenind la rutina facultatii. Pula mea, sunt in timpul saptamanii.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
● ● ● PLAYLIST OFFICIAL : https://www.youtube.com/playlist?list=PLMEiGzX19rjHXw6WhHqomDlvt_CvaCbP0
- French kiss the hottest person in the room
- Jump in the snow naked
- Smoke patrunjel
- Use Andreea's snake as an necklace for the entire night
- Break a wall using only your body
- 150 push-ups with a person sitting on your back  :vvv
- drink an entire bottle of really strong alcohol at once (dintr-o singura sorbitura) - speșăl for Dobrică
- Ride someone
- try eating fire
- smoke 20 cigarettes at once
- dance on manele
- (boys) wear famale bikini
- try to be Nadia Comaneci
- Summon some demons
- pee in a bottle
- cut someone's bra
- use some petarde to light a fire
- drink a cocktail prepared by everybody in the room (bad ideea)
- climb the walls lel (spiderman)
- dress yourself like a superhero
- (special for Andreea) kiss a boy
- striptease show
- (girls) open a bottle of champagne  (lma 2017) using your boobs
- lap dance (the boy must dance)
-  chair dance (for Cas)
-  try to imitate an orgasm
-  draw numbers/names on a wall using your butt
-  sing a song by 'kicking' your ass [lol, actually slaping]
-  drink vodka from other person's navel
-  smell everyone's feets and do a clasification of those which stink the most
-  lick a doorknob
-  kiss passional yourself in a mirror
-  make-up someone using only a hand
-  fill up your mouth with whipped cream
-  put beans in your nose
-  sniff cocoa powder
-  put some nail polish on your face
-  lick your (or anyone's) armpits
-  eat lard
-  taste depilation cream
-  wear tanga
-  make twerk with a cucumber between your buttocks
-  someone have to eat that cucumber
-  drink juice which has other's spittle
-  wash your hair with oil
-  insert your finger in other's nose and then eat that thing from it
-  mentos and cola in your mouth
-  blow-job a cucumber
-  lose your virginity with someone from the room
-  spin around 7 times while you're filming with your front camera and you look at the camera
-  draw (you or someone else) some dicks on your face
-  drink/eat ketchup sensual
-  epilate your back with hot depilation cream
-  imitate a worm

“Yᴏᴜ ᴅᴏɴ’ᴛ ᴡᴀɴɴᴀ ɢᴏ ᴏᴜᴛ ᴏғ ᴛʜɪs ᴡᴏʀʟᴅ ᴡɪᴛʜ ʀᴇɢʀᴇᴛs. Iғ ᴛʜᴇʀᴇ’s sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ʏᴏᴜ ᴡᴀɴᴛ ᴛᴏ ᴅᴏ﹐ ʏᴏᴜ ᴅᴏ ɪᴛ. Yᴏᴜ ᴛᴀᴋᴇ ᴛʜɪs ʟɪғᴇ ʙʏ ᴛʜᴇ ʙᴀʟʟs ᴀɴᴅ ʏᴏᴜ ᴛᴇʟʟ ɪᴛ ᴛʜᴀᴛ ʏᴏᴜ ᴇxɪsᴛᴇᴅ.”

Fᴜᴄᴋ ᴏғғ﹐ ᴀsᴛᴀ﹣ɪ ᴛᴏᴛ

Off: Pentru ca rpg-ul asta a aavut o fluiditate asa buna si un numar mare de personaje, in continua crestere, oricine a avut vreodata personaj aici si vrea sa mai bage inca unul poate sa o faca, fara fisa, in conditiile in care mi-am dat acordul in privat.
Incepe cine vrea; circumstantele au fost actualizate.

I ᴄᴀɴ ᴍᴀᴋᴇ ʙᴀᴅ ᴛʜɪɴɢs ʜᴀᴘᴘᴇɴ ᴛᴏ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ᴡʜᴏ ᴀɴɴᴏʏ ᴍᴇ. ᴵ ᶜᵃᶰ ᵐᵃᵏᵉ ᵗʰᵉᵐ ʰᵘʳᵗ ᶤᶠ ᴵ ʷᵃᶰᵗ ᵗᵒ
● ● ●
Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Dum Aug 27, 2017 10:36 pm

Hippient

Moderator
Moderator
- CASIAN IȘTOC -

Nu credeam că aveam să spun asta vreodată, dar...
Mă. Plictisesc.
În fucking căminul ăsta. În care am trăit viața la maxim. În care am avut parte de prima bătaie cu zacuscă, în puii mei. În care a fost dezvirginat tata și în care a fumat iarbă prima dată Carma, să-mi bag picioarele.
Ăștia cred că iar o să ne ia curentul, totuși. Și degeaba încerc eu să-mi biliozez ochii la mâzgâliturile mele de pe caietul meu de mecanică, că nu înțeleg nici măcar o cifră. 
Restanță ți-a trebuit, Casian, restanță să ai.
Și cred că începe să se întunece. Fuck. Urăsc iarna. Iar am uitat să cumpăr lumânări ieftine de la biserică. Degeaba plătim taxe de cămin, degeaba, frățică...
Cred că o să încerc să descifrez la lumina de brichetă sau de țigară, totuși.

Always busy dreamin' 'bout boys, boys, boys

3 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Dum Aug 27, 2017 10:57 pm

Teen Idle

Moderator
Moderator
-------------------------------------------------------

-IRINA NICOLETA STEFANESCU-

Ma doare capul si nici nu vreau sa ma trezesc. De fapt, azi e oficial sambata si asta e. Nu am chef de Reptiliana sau sa dau ochii cu oricine altcineva, sa ma trezeasca cand nu am dureri.
Nici nu stiu cum fac, dar am cazut din pat. Good job, Irina. Doare ca dracu', dar... stai asa ca nu-i asa ca mi-am deschis ochii si asta nu e podeaua caminului. Aaaa. Ma ridic in picioare si in pat este o alta fata, iar eu am doar chiloti si o bluza pe mine.
-Gagica sexy si buna, soptesc mai mult pentru mine ca sa nu o trezesc pe vecina de pat.

-LIVIU REBREANU-

Dorm si eu bine, ma, dar ceva s-a asezat pe fata mea si nu pot respira. E ceva blanos, pufos si este, desigur, pisica mea care doar asa imi da startul dimineata. O dau la o parte de pe fata mea.
-Afrodita, gaseste si tu un alt loc.
Oh, uite, Iub e treaza si isi bea cafea. De ce se holbeaza atat de suspicios la mine?
-Jur ca nu ti-am furat nimic de data... ma intorc cu privirea si il vad pe Dzee dorminand in pat cu mine. In bratele mele, adica.
Macar suntem imbracati.

PUFU
(estetica pun mai tarziu)

Imi faceam parul ca in orice dimineata si vad ca Zen inca nu s-a trezit.
-Fa trezirea! Ca doar nu esti gravida sa dormi atata.

➳Sᴀsᴜᴋᴇ﹐ ᴡʜᴇʀᴇ ᴀʀᴇ ʏᴏᴜ ɴᴏᴡ﹖ Wʜᴀᴛ ᴀʀᴇ ʏᴏᴜ ᴛʜɪɴᴋɪɴɢ﹖ᴰᵒ ʸᵒᵘ ᵗʰᶤᶰᵏ ᵃᵇᵒᵘᵗ ᵐᵉ˒ ᵉᵛᵉᶰ ᵃ ˡᶤᵗᵗˡᵉˀ

4 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Dum Aug 27, 2017 11:11 pm

- - [ h o r a ]

﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣  ﹣ ﹣
„  A m   a l e s   s ă    f i u   n i m i c   f i i n d c ă   p u t e a m   f i   t o t u l .  ”
//ғɪɴɢ ɴʙ // ғᴜᴄᴋʙᴏʏ  - - wannabe - -  // Sɪɴɢ ɴ ʀɪɴɢ ʙ ʟɪғ...
-------FUCK OFF -------- ]Duță Horațiu - Zaharia]

Îmi amintesc că la un moment dat a dat destul prostia în mine cât să mă îmbăt. Iar mai apoi... pauză. Că naiba știe ce căcat a făcut un DZee care nu mai e conștient de el.
Și mă simțeam chiar bine dormind, cumva la căldurică, ceea ce-i atipic rău pentru căminul ăsta. Dar nici că aveam de gând să deschid ochii până n-am auzit câteva voci pe fundal și, fără să vreau, am început să clipesc repetat, realizând și care era sursa de căldură și cele două persoane care se aflau în cameră cu mine.
Iar eu dormeam. În brațe. La. Fucking Liviu.
Nu, nu știu cum. Nu, nu mă plâng.
- Ăhm... neața?

Don't be a drag just be a queen - I· ɴ ʜ ʀɪɢʜ ʀ ʙʙʏ
- - ANDREEA  B Ă RBIERU  - -
♛ ─ ɪ ɪ ʙ ʏ ʏʀ ɴ ɢ ʏɪʟ ғ s ʟʟ sʜ ─ ♛
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
it's not my problem if you don't see what I see, and I do not give a damn if you don't believe

ʏ ɪɢʜ ʜɪɴ I· ɴ ʜɪɴɢ ᵇᵘᵗ ᴵ'ᵐ ᵃᶰᵒᵗʰᵉʳ ɪ ʙ ғғ ʜʀғʀ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Să doarmă Andru? No. Ce-i aia? Dap, asta spuneam și eu. Eu nu știu ce-i ăla somn și fix după ce am venit de la karaoke mi s-a mai futut mie să trag vreo oră de dormit. Așa că am stat frumos, pe scăunel, discutând cu Voldemort și făcând ture să tot iau irish coffe instant de la automat. Că fix în praful ăla e alcool, fix. Pe dracu.
Faza e că love cam adormise la mine în pat și eu nu voiam să o trezesc până nu era momentul optim, dar acum deja se făcuse cam târziu și la naiba, că azi aveam cursuri, iar eu stau prost la capitolul prezențe.
Și dacă nu ar fi cazul, probabil o lăsat să doarmă în continuare, dar...
- Carma... Love... Te trezești? întreb cu calm, venind aproape cât să o pot zgâlțâi ușor, cu blândețe.

I ᴄᴀɴ ᴍᴀᴋᴇ ʙᴀᴅ ᴛʜɪɴɢs ʜᴀᴘᴘᴇɴ ᴛᴏ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ᴡʜᴏ ᴀɴɴᴏʏ ᴍᴇ. ᴵ ᶜᵃᶰ ᵐᵃᵏᵉ ᵗʰᵉᵐ ʰᵘʳᵗ ᶤᶠ ᴵ ʷᵃᶰᵗ ᵗᵒ
● ● ●

5 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Dum Aug 27, 2017 11:20 pm

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Nøямαł - - - - - - - - - - - - -- - - - - - тħıиgč - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

/// Dragoș ツ Cristian ツ Toma \\\

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - αяe - - - - - - - - - - вøяıиg - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Si ui la ei ce frumos dorm.  Si ce fotogenici sunt in somn. Asa nu mi se mai sparge si mie camera de la moaca lui iub. Bine ca ghemotocul ala de blana ii acopera fataul. Pisica si bobocelul fac tot.
Si cafeaua e buna. Imi mai dezgheara si mie sufletul. Am pana si caciula si manusi. Asta e veata de student. CSF? N-AI CSF.
- 'Neata. Si iub nu trebuie sa stie ca am facut pe fotograful.Aveti cafea. Sayonara.muchachos. Si un Cristi imbracat pentru o noapte la Polul Nord a iesit pe usa.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

6 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Dum Aug 27, 2017 11:33 pm

ZENOVIA JERCAN ALEXANDRA

Sper ca nu facea misto cu fazele alea. Glumim si radem, dar fara puradei. Ms, da' nu ms.
-Nu poate omul nici sa existe cu tine pe cap. Si nu mai face glume despre gravizeala, ca plang.
Nu, nu eram pe stop. Din pacate...

7 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Dum Aug 27, 2017 11:52 pm

Hippient

Moderator
Moderator
- CARMA -

Amorțită.
Eram amorțită. Dar cel puțin în toată starea aceea de letargie simțeam cumva că sunt înconjurată de căldură. Și mă simțeam cât de cât bine, în ciuda haosului din capul meu. Părea un fel de bâzâit, numai că era durere și numai durere. Măcar somnul alunga tot.
Asta până când m-am trezit legănată. Nu, pardon, nu legănată, că ar fi fost plăcut - ci zgâlțâită.
M-am holbat preț de câteva secunde la tavan, până când am devenit conștientă că trebuie să-mi concentrez privirea pe ceea ce era împrejur. Și aproape că am dat nas în nas cu Andreea - la propriu. Încă mă dureau ochii. Voiam somn. Probabil arătam ca o fantomă pusă pe ucis. N-aveam chef de nimic. Pun pariu că era prea devreme și tot mi-era somn. Trebuie să-mi întrețin relația mea cu somnul, ce drăcuț.
Așa că m-am ridicat oleacă pentru a mă răsuci în aer și pentru a nimeri cu capul în pernă. Io tot dorm, chiar de-ar veni sfârșitul lui Aldea.

8 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Dum Aug 27, 2017 11:58 pm

- CRIS -

Nu știu cum și nici de ce, dar... Cum pula mea m-am trezit eu cu asta lângă mine?
- Tu cine cacat ești? am întrebat-o direct, privind deja în jur, cautandu-l cu privirea pe frate-meu.

► Don't take this ᵗʰᵉ ʷʳᵒᶰᵍ ʷᵃʸ - - - - -

9 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 12:28 am

Nisao

Moderator
Moderator

↝  B O G D A N   D A N I E L   B Ă N U Ț  ↝
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
" ᴵ ʰᵃᵛᵉᶰ'ᵗ ˡᶤᵛᵉᵈ ˡᶤᶠᵉ ᴵ ʰᵃᵛᵉᶰ'ᵗ ˡᶤᵛᵉᵈ ˡᵒᵛᵉ
ᴶᵘˢᵗ ᵇᶤʳᵈ'ˢ ᵉʸᵉ ᵛᶤᵉʷ ᶠʳᵒᵐ ᵗʰᵉ ˢᵏʸ ᵃᵇᵒᵛᵉ "
-----------------------------------------------------------
//  ~ 21 ᴅᴇ ᴀɴɪ  <<  ᴀɴᴜʟ ɪᴠ
                                                 " ᴺᵃʰˑ "  //
" ᴳᵒᵗ ᵇᵘᵇᵇˡᵉ ʷʳᵃᵖ ᵃʳᵒᵘᶰᵈ ᵐʸ ʰᵉᵃʳᵗ ᵂᵃᶤᵗᶤᶰᵍ ᶠᵒʳ ᵐʸ ˡᶤᶠᵉ ᵗᵒ ˢᵗᵃʳᵗ
ᴮᵘᵗ ᵉᵛᵉʳʸᵈᵃʸ ᶤᵗ ᶰᵉᵛᵉʳ ᶜᵒᵐᵉˢ ᴾᵉʳᵐᵃᶰᵉᶰᵗˡʸ ᵃᵗ ˢᵠᵘᵃʳᵉ ᵒᶰᵉ "
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Mi-am lărgit zâmbetul, trecându-mi ușor degetele prin părul său. Și părea chiar pașnică și inofensivă când dormea, aș îndrăzni să spun și adorabilă. Și bine că nu-mi aude gândurile, că altfel aș fi auzit și eu un pumn în coaie.
- Ești tare frumoasă. Tare, tare frumoasă, Carmen, nu m-am putut abține din a-i spune, cu toate că încă dormea. Și poate stăteam dubios de aproape. Gen prea, prea aproape. Prea. Dar oh. Îmi place aproape. Și ea nu e trează să mă dea mai încolo.

↝  R A R E Ș   D R Ă G U Ț  ↝

" ᴵ ᵗʰᶤᶰᵏ ʸᵒᵘ ᵖᶤˢˢᵉᵈ ᵒᶠᶠ ᵐʸ ˢᵃᶰᵈʷᶤᶜʰˑ "
-----------------------------------------------------------------------------------
//  ~ 24 ᴅᴇ ᴀɴɪ  <<  Dʀăᴄᴜț  <<  Bᴀʙᴇ  <<  ᴀɴᴜʟ ɪᴠ
                                                 ᶤᶰ ᵃ ʳᵉˡᵃᵗᶤᵒᶰˢʰᶤᵖ  //
-----------------------------------------------------------------------------------
" ᵁʰ˒ ʷᵉˡˡ ʸᵒᵘ ᵈʳᵃᶰᵏ ᵃˡˡ ᵗʰᵉ ᶜᵒᶠᶠᵉᵉ˒ ˢᵒ ʷʰᵃᵗ ᵃᵐ ˢᵘᵖᵖᵒˢᵉᵈ ᵗᵒ ᵈʳᶤᶰᵏˀ ᵂᵃᵗᵉʳˀ "

Ăm... babe. Ăm, karaoke. Ăm, babe cântând. Ăm, alcool. Ăm... oameni. Ăm..?
Clar, mare lucru nu îmi aminteam de aseară. Dar, shh. Sexy time cu babe. Asta îmi amintesc. Apoi încă un pahar. Și parcă încă unu. Și de acolo nu mai știu.
- Neața, babe.
Sau poate încă doarme? Gen are ochii închiși. Da' respiră ca atunci când e treaz. E drăguț.

" ˢᵃʸ ᵐʸ ᶰᵃᵐᵉ˒ ˢᵃʸ ᵐʸ ᶰᵃᵐᵉ "
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
" ᴵᶠ ᶰᵒ ᵒᶰᵉ ᶤˢ ᵃʳᵒᵘᶰᵈ ʸᵒᵘ˒ ˢᵃʸ "ᴮᵃᵇʸ˒ ᴵ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ "

10 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 12:38 am

Teen Idle

Moderator
Moderator

-PUFULETE ALEXANDRA-

Ma uit la Zen cu placa in mana si gesticulez.
-De ce? Nu ti-a venit inca?
A, stai. Mie trebuia sa imi vina saptamana trecuta, ba.

Aoleu, s-a si trezit. E putin nervoasa, asa ca ar trebui sa am grija putin la ce zic.
-Irina. Tu cine esti? o intreb ridicand dintr-o spranceana.

-LIVIU REBREANU-

Iar Cristi a plecat lasandu-ma singur cu Dzee. Ce dracu' sa zic?
-Neata.
Am zambit, ce. Da' e cute asa trezit la prima oara cu parul ciufilit si... Nu, nu, nu. Intoarce-te cu picioarele pe pamant, Liviule.

➳Sᴀsᴜᴋᴇ﹐ ᴡʜᴇʀᴇ ᴀʀᴇ ʏᴏᴜ ɴᴏᴡ﹖ Wʜᴀᴛ ᴀʀᴇ ʏᴏᴜ ᴛʜɪɴᴋɪɴɢ﹖ᴰᵒ ʸᵒᵘ ᵗʰᶤᶰᵏ ᵃᵇᵒᵘᵗ ᵐᵉ˒ ᵉᵛᵉᶰ ᵃ ˡᶤᵗᵗˡᵉˀ

11 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 12:51 am

- CRIS -

M-am uitat urat. Și cred că-mi pierdeam răbdarea.
- Eu stau aici.
Cred ca era vreuna de-a lu' frate-meu.

12 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 12:59 am

Teen Idle

Moderator
Moderator

Ummm, da. Iar eu o sa plec pentru ca nu vreau sa primesc bataie. Ies din camera fara sa ii mai zic ceva, mai multe usi. Unde e iesirea din acest apartament? Ok, calm.
Ala-bala-portocala.
Cine mi-a furat banana?
Ma rog, am intrat intr-o camera. Ba nu, bucatarie. Holy-moly, uite-l pe Cata.
-M-am trezit cu iubita ta in pat.

13 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 1:03 am

➤ ➤ // - C Ă L I N  A L E X A N D R U  V A C Ă G R A S Ă
♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛
I ɴᴇᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ʟɪᴘs ᴛᴏᴜᴄʜɪɴɢ ᴍɪɴᴇ﹐ ʏᴏᴜʀ ᴛᴏɴɢᴜᴇ ɪɴsɪᴅᴇ ᴍʏ ᴍᴏᴜᴛʜ ᴀɴᴅ ʏᴏᴜʀ ʙᴏᴅʏ ɴᴇxᴛ ᴛᴏ ᴍɪɴᴇ.
I ɴᴇᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ᴀɪʀ ᴛᴏ ʙʀᴇᴀᴛʜᴇ ᴀɴᴅ ʏᴏᴜʀ ʜᴇᴀʀᴛ ᴛᴏ ғᴇᴇʟ.
I ɴᴇᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ᴇʏᴇs ᴛᴏ sᴇᴇ ᴀɴᴅ ʏᴏᴜʀ ᴡɪɴɢs ᴛᴏ ʙᴇ ғʀᴇᴇ.
I ɴᴇᴇᴅ ᴍʏ ɴᴀᴍᴇ ᴡʀɪᴛᴛᴇɴ ᴏɴ ʏᴏᴜʀ ᴡᴀʟʟs﹐ ʏᴏᴜʀ sᴋɪɴ﹐ ʏᴏᴜʀ ᴅʀᴇᴀᴍs.
I ɴᴇᴇᴅ ᴛᴏ ᴡᴀᴋᴇ ᴜᴘ ᴡɪᴛʜ ʏᴏᴜ
I ɴᴇᴇᴅ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ᴅᴏ.

══════════════════════════════════════════════════
ˡˡ ʸʳ ʲ˒ / / ˢ ʳ ʸ˒  Dᴀɴᴄɪɴɢ ᴛʜʀᴏᴜɢʜ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ A ɴ sʀɪ
ˡˡ ˢ ʸ ˣʰ˒ / / ʰʳʰ ʳʸ ʰˢA ɢʟɪᴍᴘsᴇ ᴏғ ᴛʜᴇ sɪʟʜᴏᴜᴇᴛᴛᴇsA ɴɪɢʜ ʜ ʜʏ ɴʀ ғʀɢ

Bᴀʙʏ ᴄᴀᴍᴇ ʜᴏᴍᴇ ( Rareș's boyfriend )

La un moment dat, eu și Rareș ajunsesem acasă - asta după ce i-am lăsat-o pe Irina în grijă lui Cătă și aproape ne-am cam futut pe scaunul de la bar.
Și după aproape am cam fost dați afară. Și apoi în mașină. Și da, după a condus Victor spre cămin. Și acum mă prefac că dorm, deși mi s-a cam dus tot de vreo jumătate de oră și doar stau cu ochii închiși, așteptându-l pe el să se trezească, ca eu să fac ochi de cum îl aud prima dată.
- Neața, babe, îi întorc cuvintele, ridicându-mă într-o rână cât să pot să îl sărut scurt, pe buze.

C A R M E N   A N A M A R I A   C R I S T E L N I Ț Ă [ răspunde de regulă la futu-ți cristelnița mă-tii ]
------------------------------------------------------------------------------------------------
GRUNGE IS NOT DEAD - - - -  Well... maybe it is. Or not. Fuck it - ❝Tᴜᴍʙʟʀ sᴀɪᴅ I·ᴍ ᴍᴀʀᴠᴇʟᴏᴜs❞

FETELE DE LA SIBIU SQUAD  2]Cɴʏ Isʟɴ Qɴ - nu știe ce-i aia - ʰʳ'ˢ ʳ ˡ 'ˢ ʳˢˑ

- Du-te dracu' de muist că nu mai pot să respir de moaca ta, cred că am vorbit în somn.
Și i-am și dat una peste față, tot dormind. Am abilități noi.
Da' ce pula mamei mele mă sufocă în halul ăsta? Ce, crede că n-aud?
Huă, acu' mă face și surdă.

it's not my problem if you don't see what I see, and I do not give a damn if you don't believe

Ăla era un nu din oficiu, deci.
Și pun pariu că nu o să rămână, dar... da.
- O să întârzii la primul curs, am atenționat-o totuși, în timp ce eu continuam să mă pregătesc.

CĂTĂLIN MARIAN ARION  - -
ғᴜᴄᴋʙᴏʏ﹐ ʙᴜᴛ ᴀ ɢᴇɴᴛʟᴇᴍᴀɴ ᴀʟʟ ғᴏʀ ʟᴏᴠᴇ
ˡ ˡ ʰʳ / ˡ ʷʳˡ    
ʷˢʰ ʷˢ ˢˡ / 'ʳ ˢ ' ˢˡ

Cumva, ajunsesem cu Irina acasă la mine, iar asta doar din simplul fapt că era prea varză să mai se poate întoarce la cămin, iar mie îmi era mai ok să o știu în siguranță.
Și cam ăla era și motivul pentru care o lăsasem să doarmă cu Cris, chit că soră-mea era deja adormită când am ajuns eu și nu prea știu ce dracu' reacție o să aibă când se vede în pat cu o gagică. Dar mna, nimic ciudat.
Eu eram în bucătărie, făceam masa. Și așa, parcă erau amândouă în același an.
Și fix atunci m-am văzut cu aceiași Irina de care tot vorbeam în cameră. Și am pufnit instant în râs.
- Cris? Gagică-mea?

- - [ h o r a ]

„  A m   a l e s   s ă    f i u   n i m i c   f i i n d c ă   p u t e a m   f i   t o t u l .  ”

Și uite cum m-am trezit eu singur, doar cu Liviu, dis de dimineață.
Și eram vulnerabil rău și probabil arătam ca dracu', dar ce să-mi mai pese mie? Că nu e prea normal să te trezești cu crush-ul lângă tine în pat așa random.
Și aveam o întrebare.
- Ăhm, da' io când am ajuns aici?

● ● ●

14 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 1:10 am

- CRIS -

M-am dus imediat în bucătărie, auzind voci. Asa ca m-am oprit în tocul ușii, pufnind.
- Suntem frați, din păcate, am argumentat, rânjind.

15 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 1:15 am

Nisao

Moderator
Moderator

↝  R E B E C A - L U I Z A   M Ă C Ă N E S C U  ↝
                                                                       " ᵞᵒᵘ ᵗᵉˡˡ ᵐᵉ ᴵ’ᵐ ˡᵒˢᵗ ᶤᶰ ᵐʸ ᵐᶤᶰᵈˑ
                                                                                                ᶜᵃᶰ ʸᵒᵘ ᶠᶤᶰᵈ ᵐᵉˀ
                                                                                                          ᴸᵉᵗ’ˢ ᵖˡᵃʸ ʰᶤᵈᵉ ᵃᶰᵈ ˢᵉᵉᵏˑ "

//  ₁₈ ᴀɴɪ  <<  Rᴇʙᴇ  <<  Lᴜ  <<  Mᴀɪᴍᴜță ɴᴇʙᴜɴă  <<  Aɴᴜʟ ɪ
                                                                                  ˡᶤᵗᵗˡᵉ ˡᶤᵃʳ  //

" ᴹʸ ᵇᵃᵇʸ ᵗʰᶤᶰᵏˢ ᵗʰᵃᵗ ᴵ’ᵐ ʷᵉᵃᵏ˒
                                                                                                   ᴬᶰ ᵃᶰᵗᶤᵠᵘᵉ˒
                                                                                                            ᴹʸ ˡᶤᶠᵉ’ˢ ʰᶤᵈᵉ ᵃᶰᵈ ˢᵉᵉᵏˑ "

- Umm...
Am oftat legănându-mă de pe un picior pe altul, privindu-l atentă pe Victor. Nu părea să aibă de gând să se trezească curând, iar eu... mă plictiseam.
- Hmm...
Am ridicat din umeri, sărutându-l scurt și am hotărât că îmi pot permite o scurtă escapadă prin cămin. Pentru că.. da. Vreau să ceva, orice. Și camera nu e prea interesantă, deși sunt muuulte chesti Vacă-Drăguță pe aici. Dar nu pot vorbi cu ele, așa că am ieșit pe hol, în căutare de companie. Companieeeeeee? Unde ești tuuuuuuuuuu?

ᶤᶰ ᵃ ʳᵉˡᵃᵗᶤᵒᶰˢʰᶤᵖ  //

Am zâmbit instant, simțindu-i buzele peste ale mele și, sărutându-l și eu la rândul meu, am râs.
- Ar trebui să îmi fac griji pentru ceva ce am făcut aseară?
Adică speram că nu. Doar că nu-mi aminteam chiar bine. Nu chiar tot. Și da.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
                                                 " ᴺᵃʰˑ "  //
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

- Au... am comentat bosumflat, ridicându-mă de lângă patul ei.
Și gen chiar duruse, nu palma, cuvintele, dar mă obișnuisem într-un fel cu ea. Că așa era Carmen. Dar da.
Așa că m-am întors în partea mea de cameră, verificându-mi telefonul. Păi, notificări. Prea multe mesaje, huăă.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

16 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 1:31 am

C A R M E N A N A M A R I A C R I S T E L N I Ț Ă [ răspunde de regulă la futu-ți cristelnița mă-tii ]
------------------------------------------------------------------------------------------------
GRUNGE IS NOT DEAD - - - - Well... maybe it is. Or not. Fuck it - ❝Tᴜᴍʙʟʀ sᴀɪᴅ I·ᴍ ᴍᴀʀᴠᴇʟᴏᴜs❞

FETELE DE LA SIBIU SQUAD Cɴʏ Isʟɴ Qɴ - nu știe ce-i aia - ʰʳ'ˢ ʳ ˡ 'ˢ ʳˢˑ

Am râs. Îl cheamă Glumă, gen.
Și într-un fel, m-a cam enervat că a plecat așa, direct, fără nimic. Niciun pup, nicio altă apropiere enervantă, să-i mai pot da una. De fapt, nici nu înțelegeam de ce tot încearcă așa, în zadar. Că eu tot eu sunt și tot nebună rămân.
- Da' știi... Poți acum să vii înapoi.

I ɴᴇᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ʟɪᴘs ᴛᴏᴜᴄʜɪɴɢ ᴍɪɴᴇ﹐ ʏᴏᴜʀ ᴛᴏɴɢᴜᴇ ɪɴsɪᴅᴇ ᴍʏ ᴍᴏᴜᴛʜ ᴀɴᴅ ʏᴏᴜʀ ʙᴏᴅʏ ɴᴇxᴛ ᴛᴏ ᴍɪɴᴇ.

- Nup. Am fost dați afară înainte să te apuci să te urci pe scenă, i-am confesat, amuzat.
Deși voiam să văd aia. Chiar voiam. Și cumva ajung eu să-l privesc pe Rareș cel beat cântând. Și trebuie să ajung și pe la mama azi. Și sper să fie mai ok.

● ● ●

17 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 1:52 am

Hippient

Moderator
Moderator
- CASIAN -

S-o caut pe Carma? să n-o caut.... S-o caut?
O muscă aproape că mi-a luat vârful nasului. Futu-i coacăzele...
Și nici măcar nu pot folosi caietul ăsta căcat pentru atâta lucru - să vânez muște. Gata, până aici. Scot bricheta. Și ies pe hol.
Și o tulesc după ele.
Le ard pe toate, să moară mama de nu.

- CARMA -

Am mormăit ceva, dar nici eu nu mi-am dat seama ce, pentru că aveam gura îngropată în totalitate. În pernă. Hopa...
Dar cred că începusem să mă lamentez.
Pentru că, serios, somnul fusese atât de dulce.
Dar și Andreea era o dulce pentru că nu-mi turnase o găleată de apă până acum în cap.
Stai ce.

18 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 2:09 am

Teen Idle

Moderator
Moderator

Aoleu, dar tipa asta e chiar foarte buna, sexy si are tate mari. Bine, Cata arata si el chiar foarte bine, ar face amandoi un cuplu' care ar arata foarte bine. Mhm, anyway, nu pot sa zic nimic acum ca ar fi incest.
-Oh, ok...?
M-am asezat pe un scaun de la masa uitandu-ma de la cata la tipa necunoscuta.

-LIVIU REBREANU-

Aww, cat de cute este. Doar uitati-va la el. Cum sa nu vrei sa te trezesti cu o bombonica ca el in fiecare dimineata? A, stai. Eu acum vad ca bluza mea era pe jos...
Acum amintirile de aseara imi vin sa ma dau cu capul de un perete. De ce? Pentru ca aproape l-am futut, dar dupa m-am intins si m-a luat somnul. Maica care m-ai facut, de ce m-ai nascut prost?
-Umm, iti era rau si am vrut sa am grija de tine.
Mint cu nerusinare, mai bine daca nu afla adevarul.

19 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 2:18 am

- - [ h o r a ]

﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣
A m a l e s s ă f i u n i m i c f i i n d c ă p u t e a m f i t o t u l .
﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣
//ғɪɴɢ ɴʙ // ғᴜᴄᴋʙᴏʏ - - wannabe - - // Sɪɴɢ ɴ ʀɪɴɢ ʙ ʟɪғ...

Ăhăm.
Deci practic el m-a văzut pe mine în ultimul stadiu de copilaș bețivan și ca un om minunat ce e a stat după mine, așa, fără nicio obligație. Iar eu nici nu știu dacă e cazul să fangirlizez că îi pasă de ce naiba aș putea păți sau să țip că sunt un idiot. Probabil ambele.
Însă mă calmez prea repede ca să mai am treabă cu asta. Cumva. Și, revenindu-mi în fire, mă ridic în șezut, privindu-l ceva mai intens de data asta.
- Uhm... mulțumesc... reușesc să articulez, oarecum rușinat de faptul că eu în mod clar m-am făcut de căcat. Și scuze pentru asta.
Cu toate astea, circumstanțele nu m-au oprit să-mi lipesc ușor buzele de obrazul lui, în semn de mulțumire.

CĂTĂLIN MARIAN ARION - -
ˡ ˡ ʰʳ / ˡ ʷʳˡ
ʷˢʰ ʷˢ ˢˡ / 'ʳ ˢ ' ˢˡ

Nu că fusese prima dată când mă întreba cineva dacă-s cu soră-mea. M-am și obișnuit, la un moment dat. Acum chiar mă bușea râsul, în timp ce-mi vedeam de micul meu dejun. Că dacă nu era Irina aici nici nu mă preocupam, dar...
- Cafea?

● ● ●

20 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 2:36 am

Teen Idle

Moderator
Moderator

S-a lasat liniste din aia awkwaaard pentru cateva secunde sau minute. Cata are fata de chelner sexy si arata bine, iar eu arat ca un cartof in chiloti si o bluza.
-Da, te rog.
Am raspuns.
-Cum am ajuns aici, pana la urma?
Am intrebat.

-LIVIU REBREANU-

Acum ma simt chiar foare oribil. De ce? Pentru ca am mintit cel mai minunat om din lume si imi vine sa ma bat singur. Pana la urma, l-am tras peste mine.
-N-ai de ce sa-ti ceri scuze. Pentru ca sunt un om oribil. Nu ai facut nimic. Pentru ca sunt un mincinos si aseara am baut prea mult.

21 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 2:46 am

Nisao

Moderator
Moderator

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
                                                 " ᴺᵃʰˑ "  //
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

- Zici? am întrebat-o, ridicându-mi privirea din ecranul telefonului, rânjind.
- Adică tu m-ai gonit, nu te enervează moaca mea de... cum ai spus?

ᶤᶰ ᵃ ʳᵉˡᵃᵗᶤᵒᶰˢʰᶤᵖ  //

Am clipit des. Ce scenă ce. Fute-m-aș.
- Mă bucur. Cred. Că am fost dați afară. Deși... De fapt nu mă bucur așa tare.
Că lui îi plăcea acolo. Și îi plăcea pe scenă. Și mi-e că a trebuit să aibă grijă de mine. Îmi bag pula.
- N-ai stat după curu meu p-acolo, nu?

↝  R E B E C A - L U I Z A   M Ă C Ă N E S C U  ↝
                                                                                 " ᵞᵒᵘ ᵗᵉˡˡ ᵐᵉ ᴵ’ᵐ ˡᵒˢᵗ ᶤᶰ ᵐʸ ᵐᶤᶰᵈˑ
                                                                                                          ᶜᵃᶰ ʸᵒᵘ ᶠᶤᶰᵈ ᵐᵉˀ
                                                                                                                    ᴸᵉᵗ’ˢ ᵖˡᵃʸ ʰᶤᵈᵉ ᵃᶰᵈ ˢᵉᵉᵏˑ "

//  ₁₈ ᴀɴɪ  <<  Rᴇʙᴇ  <<  Lᴜ  <<  Mᴀɪᴍᴜță ɴᴇʙᴜɴă  <<  Aɴᴜʟ ɪ
                                                                        ˡᶤᵗᵗˡᵉ ˡᶤᵃʳ  //

" ᴹʸ ᵇᵃᵇʸ ᵗʰᶤᶰᵏˢ ᵗʰᵃᵗ ᴵ’ᵐ ʷᵉᵃᵏ˒
                                                                                                             ᴬᶰ ᵃᶰᵗᶤᵠᵘᵉ˒
                                                                                                                      ᴹʸ ˡᶤᶠᵉ’ˢ ʰᶤᵈᵉ ᵃᶰᵈ ˢᵉᵉᵏˑ "

Ceri companie, iar soarta ce îți dă? Piromani!
- Bă, bă, staaaaai, îl strig pe domnul pălugă cu păr de oiță și cu o obsesie anume față de muște și foc. Și mă apropii mai mult râzând de spectacolul din fața mea.
- Parcă te știu, te-am mai văzut pe aici.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

22 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 2:54 am

- CRIS -

Și mi-am turnat și eu cafea, ca doar nu-mi pasa mie de treburile lor. Însă azi spusesem ca am sa merg la facultate. Iar dacă tot eram treaza, n-aveam ce face. Asa ca m-am așezat în liniște la masa și mi-am aprins o țigară.
Avea sa fie o zi luuunga.
- Când plecam? am și întrebat, fără chef.

23 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 2:59 am

C A R M E N   A N A M A R I A   C R I S T E L N I Ț Ă [ răspunde de regulă la futu-ți cristelnița mă-tii ]
GRUNGE IS NOT DEAD - - - -  Well... maybe it is. Or not. Fuck it - ❝Tᴜᴍʙʟʀ sᴀɪᴅ I·ᴍ ᴍᴀʀᴠᴇʟᴏᴜs❞

FETELE DE LA SIBIU SQUAD   Cɴʏ Isʟɴ Qɴ - nu știe ce-i aia - ʰʳ'ˢ ʳ ˡ 'ˢ ʳˢˑ

- Da. Ce, nu te-ai obișnuit până acum că-s mai nebună io așa?
Fusese o întrebare normală. Și adresată la fel de normal, de altfel.  

CĂTĂLIN MARIAN ARION  - -
ˡ ˡ ʰʳ / ˡ ʷʳˡ    
ʷˢʰ ʷˢ ˢˡ / 'ʳ ˢ ' ˢˡ

Dau din cap detașat, căutând o cană curată printre rafturi. Din păcate, să stai cu soră-ta și să fiți amândoi doi leneși nu-i cel mai igienic lucru. Dar ne descurcăm.
Tresar însă, auzind ce mai avea de zis. Deci nu-și amintea - nimic ciudat, mă așteptam.
- Erai cam prea varză să mergi la cămin și am vorbit cu Călin să te iau la mine, îi explic fugitiv, în timp ce turnam cafeaua. Câte linguri de zahăr? întreb, revenind la capitolul lichide fierbinți, chiar înainte să-mi ridic sprâncenele la întrebarea soră-mii. Plecăm? Adică vii și tu?
Asta e rară.

Râd. Se cam schimbase la față instant, iar eu nu puteam decât să mă simt bine că era îngrijorat pentru asta. Dar nu era cazul, iar tocmai de asta mi-am lipit iar buzele de ale sale, încă amuzat.
- Nop. Ai fost chiar dulce, îi dezvălui, distrat în continuare, trecându-mi mâna prin părul lui.

Părea să se trezească - părea. Cred. Nici eu nu mai știu ce să fac și, cel mai probabil, dacă nu avea de gând să treacă în picioare urma să o las să doarmă. Și așa, cam are nevoie de odihnă.
Deci mi-am văzut de cafeaua mea ( am uitat numărul ). Și de șarpele meu.
Și de... mda. Nimic.

- - [ h o r a ]

Tresar. Nu mă așteptam să fiu tras peste el. În niciun caz, adică. Partea bună? Îmi place imprevizibilul.
Însă iată-mă și, probabil, în alte circumstanțe, eram gata să mă înroșesc. Dar nu, eu sunt mai special. Și clar arăt penibil acum, zâmbind ca apucatul dintr-un căcat, dar zău că-mi pasă.
- M-am făcut totuși puțin de căcat, nu? întreb jucăuș și chiar amuzat, cu sprânceana ridicată.  

● ● ●

24 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 3:07 am

Hippient

Moderator
Moderator
- CASIAN -

Bă? Care bă?
Într-un moment de neatenție în care am cercetat holul, în căutarea unui anumit 'bă', era să-mi pârlesc degetul.
- Arsh, să-mi bag... L-am dus repede la pavilionul urechii, dar în momentul în care m-am întors să văd cine mă strigase - că doar nu mai era nimeni p-acolo, duh - îl aveam deja îndesat în gură.
Am clipit buimac.
- Ține, eu?
Procesez.
De fapt, stai, că și ea îmi e cunoscută. Doar după față. Seamănă cu cineva, hmm.
- Pai stau aiți și vin des p-aiți
Mi-am scos degetul din gură? Desigur că nu că doar încă doare și frige, cplm.

- CARMA -

Până când... am rămas fără aer.
Și cred că retragerea din lupta mea de a ațipi din nou a sunat precum o sirenă aflată în orgasm cu aerul.
Dar cel puțin am fost în stare să mă frec la ochi cu podul palmei și să nu mor sufocată.
- Darling, cât e ceasul? am întrebat cu un ton molcom de somnoros.
Avea să-mi treacă în timp. Sper.

25 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Lun Aug 28, 2017 3:10 am

- CRIS -

M-am încruntat iar. Acum făcea pe surprinsu' sau ce?
- Am niște treabă. Și s-asa m-am trezit deja, am comentat, sagetand-o cu privirea pe blondă. Ca ea era vinovata.
Aham. Deci se făcuse muci și frate-meu se gândise sa o aducă aici. Mda, minunat. Mai doarme dracu'.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 7]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum