This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ )

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 4 din 7]

1 Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Joi Aug 24, 2017 3:23 am

Rezumarea primului mesaj :

● ❁ ● OH GOD FUCK NO THEY'RE BACK NOOO ● ❁ ●

➤ Oʜ ɪᴀᴀᴀs﹐ ʙɪᴛᴄʜᴇs
⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫
ASTA E EXACT CEEA CE PARE
„ Dᴏɴ·ᴛ ᴛʀʏ ᴛᴏ ᴇsᴄᴀᴘᴇ﹐ ɪᴛ·s ᴍᴏʀᴇ ʀᴇᴀʟ ᴛʜᴀɴ ʏᴏᴜʀ ғᴀᴄᴇ ”

MORE   DAMAGE (because of the cigarettes) - A    CSD   story  
ˡʳ ¹ ¹

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
“Quick, make a wish.
Take a (second or third or fourth) chance.
Remake the world.”
ℜᴏᴍᴀ̂ɴɪᴀ﹐ ℬᴜᴄᴜʀᴇșᴛɪ
S-a stins, s-a aprins apoi iar stins.
Bucureștiul paște  ziua duhnind a carburant și noaptea a exces.
Douăzeci și ceva de ani mai târziu de la acțiunea inițială din Cigarette smoke damage, facultatea de inginerie din București și - în special - căminul studențesc revin cu o nouă generație de nebuni care să sperie toată capitala.
Profu' Anton Aldea încă predă, al dracu' de greu de pensionat cum te-ai fi așteptat de la cea mai mare teroare a studenților.
Căminul are aceleași condiții de tot rahatul și banii sunt la fel de puțini ca deunăzi.
Țigări la bucată, bere ieftină, pateu (fake) Bucegi pe pâine și cine e destul de norocos și zacuscă de acasă.
Viața de student s-a schimbat, ce-i drept, și totuși nu atât cât să însemne ceva.
Oameni noi, personalități noi și.. mai mult explozibil.
Legătura cu vechiul rpg nu e decât spirituală - acțiunea trecută e în trecut și îngropată. Sau mai de grabă vândută pe piața neagră.
Sesiunea în prag, revelionul peste câteva zile, buzunarele goale și... petrecerea în toi.
Spargem ziduri (la propriu), aruncăm clădirea în aer (și mai la propriu) și îngropăm oameni de vii (foarte la propriu) - sau orice altceva s-ar mai putea întâmpla. Cine știe, până la urmă?

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Lɪғᴇ·s ᴀ ɢᴀᴍᴇ ʙᴜᴛ ɪᴛ·s ɴᴏᴛ ғᴀɪʀ
I ʙʀᴇᴀᴋ ᴛʜᴇ ʀᴜʟᴇs sᴏ I ᴅᴏɴ·ᴛ ᴄᴀʀᴇ

► FUCK THE POLICE   YOLO NO  RULES  BIATCH ◄
K, poate avem câte ceva numit „reguli”
Mă gândeam să reinstaurez regula cu fără mai mult de vreo 6 rânduri și o să o fac. Pentru că așa vreau eu. Maxim 10 în condiții de maximă necesitate, gen
Personaje câte vreți, dar scrieți, vă rog. Nu vreau posturi elaborate - vreau distracție, postat pe bandă și visele mele moarte
Dacă vrea careva să-și bage profesor, mă anunță înainte, bicăz nu avem nevoie de mulți - dă-i în plm - și nu o să apară prea des în afara înjurăturilor studenților
Caut oameni care pot scrie orice - tragedie, COMEDIE, acțiune, romance etc.
Vreau dedicație. Probabil nu sunt singura pentru care ideea asta a însemnat ceva, așa că yaah
Care sunteți mai slabi de înger, no. Aici o să se vorbească porcos. Aici o să se facă lucruri porcoase. Aici nu există limite, rușine și pana mea ce altceva.
!!! ᴛʜᴇ ғᴜɴᴅᴀᴍᴇɴᴛᴀʟ ʀᴜʟᴇ ᴏғ ʟɪғᴇ﹕ Tʜɪɴɢs ᴡᴇʀᴇ ɴᴇᴠᴇʀ sᴏ ʙᴀᴅ ᴛʜᴀᴛ ᴛʜᴇʏ ᴄᴏᴜʟᴅɴ’ᴛ ɢᴇᴛ ᴡᴏʀsᴇ !!!

Jᴜsᴛ ᴀɴᴏᴛʜᴇʀ ʟɪᴛᴛʟᴇ ᴘɪᴇᴄᴇ ᴏғ ᴜᴛᴛᴇʀʟʏ ɪʀʀᴇʟᴇᴠᴀɴᴛ ʜɪsᴛᴏʀʏ﹐ ᴀsᴘɪʀɪɴɢ ᴛᴏ ᴘᴇʀᴍᴀɴᴇɴᴄᴇ﹐ ᴅᴏᴏᴍᴇᴅ ᴛᴏ ᴏʙʟɪᴠɪᴏɴ.
SMOKE WEED EVERYDAY
Nu am cea mai vagă idee de ce asta e o regulă, dar e
Se practică piața neagră și distrugerea în masă, să nu ziceți că n-am avertizat
Iar glumele pot fi pe puțin fooooooarte deplasate, la genul că naiba am auzit de subtilitate
LGBTQ+ pro, dacă nu era de la sine înțeles
TED ÎNCĂ EXISTĂ - și pentru cei ce nu știu, Ted e ambulanța majică ciordită în CSD, care o devenit între timp mijlocul de transport oficial al fraierilor ălora și mai apoi proprietate a facultății
Bun, chestia asta poate fi mai complicată - vreau să fie realist. Kind of - puteți folosi romgleză - nu că nu o foloseam deja - , puteți mutila limba română - în mod INTENȚIONAT și pentru atmosferă, puteți ridiculiza ce limbă și chestie mai vreți voi.
Oamenii ăștia nu au bani. Sunt studenți, varianta mai de duzină. Ați văzut și voi pe Junimea ce înseamnă asta
Mi-e lene
Estetică ar fi de preferat să existe - de preferat -
[ᴄɪʀᴄᴜᴍsᴛᴀɴțᴇ] - " After karaoke. " - A doua zi dupa seara de karaoke, toata lumea intoarsa la camin, revenind la rutina facultatii. Pula mea, sunt in timpul saptamanii.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
● ● ● PLAYLIST OFFICIAL : https://www.youtube.com/playlist?list=PLMEiGzX19rjHXw6WhHqomDlvt_CvaCbP0
- French kiss the hottest person in the room
- Jump in the snow naked
- Smoke patrunjel
- Use Andreea's snake as an necklace for the entire night
- Break a wall using only your body
- 150 push-ups with a person sitting on your back  :vvv
- drink an entire bottle of really strong alcohol at once (dintr-o singura sorbitura) - speșăl for Dobrică
- Ride someone
- try eating fire
- smoke 20 cigarettes at once
- dance on manele
- (boys) wear famale bikini
- try to be Nadia Comaneci
- Summon some demons
- pee in a bottle
- cut someone's bra
- use some petarde to light a fire
- drink a cocktail prepared by everybody in the room (bad ideea)
- climb the walls lel (spiderman)
- dress yourself like a superhero
- (special for Andreea) kiss a boy
- striptease show
- (girls) open a bottle of champagne  (lma 2017) using your boobs
- lap dance (the boy must dance)
-  chair dance (for Cas)
-  try to imitate an orgasm
-  draw numbers/names on a wall using your butt
-  sing a song by 'kicking' your ass [lol, actually slaping]
-  drink vodka from other person's navel
-  smell everyone's feets and do a clasification of those which stink the most
-  lick a doorknob
-  kiss passional yourself in a mirror
-  make-up someone using only a hand
-  fill up your mouth with whipped cream
-  put beans in your nose
-  sniff cocoa powder
-  put some nail polish on your face
-  lick your (or anyone's) armpits
-  eat lard
-  taste depilation cream
-  wear tanga
-  make twerk with a cucumber between your buttocks
-  someone have to eat that cucumber
-  drink juice which has other's spittle
-  wash your hair with oil
-  insert your finger in other's nose and then eat that thing from it
-  mentos and cola in your mouth
-  blow-job a cucumber
-  lose your virginity with someone from the room
-  spin around 7 times while you're filming with your front camera and you look at the camera
-  draw (you or someone else) some dicks on your face
-  drink/eat ketchup sensual
-  epilate your back with hot depilation cream
-  imitate a worm

“Yᴏᴜ ᴅᴏɴ’ᴛ ᴡᴀɴɴᴀ ɢᴏ ᴏᴜᴛ ᴏғ ᴛʜɪs ᴡᴏʀʟᴅ ᴡɪᴛʜ ʀᴇɢʀᴇᴛs. Iғ ᴛʜᴇʀᴇ’s sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ʏᴏᴜ ᴡᴀɴᴛ ᴛᴏ ᴅᴏ﹐ ʏᴏᴜ ᴅᴏ ɪᴛ. Yᴏᴜ ᴛᴀᴋᴇ ᴛʜɪs ʟɪғᴇ ʙʏ ᴛʜᴇ ʙᴀʟʟs ᴀɴᴅ ʏᴏᴜ ᴛᴇʟʟ ɪᴛ ᴛʜᴀᴛ ʏᴏᴜ ᴇxɪsᴛᴇᴅ.”

Fᴜᴄᴋ ᴏғғ﹐ ᴀsᴛᴀ﹣ɪ ᴛᴏᴛ

Off: Pentru ca rpg-ul asta a aavut o fluiditate asa buna si un numar mare de personaje, in continua crestere, oricine a avut vreodata personaj aici si vrea sa mai bage inca unul poate sa o faca, fara fisa, in conditiile in care mi-am dat acordul in privat.
Incepe cine vrea; circumstantele au fost actualizate.

I ᴄᴀɴ ᴍᴀᴋᴇ ʙᴀᴅ ᴛʜɪɴɢs ʜᴀᴘᴘᴇɴ ᴛᴏ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ᴡʜᴏ ᴀɴɴᴏʏ ᴍᴇ. ᴵ ᶜᵃᶰ ᵐᵃᵏᵉ ᵗʰᵉᵐ ʰᵘʳᵗ ᶤᶠ ᴵ ʷᵃᶰᵗ ᵗᵒ
● ● ●
Vezi profilul utilizatorului

76 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 5:38 pm

CĂTĂLIN MARIAN ARION - -
ғᴜᴄᴋʙᴏʏ﹐ ʙᴜᴛ ᴀ ɢᴇɴᴛʟᴇᴍᴀɴ ᴀʟʟ ғᴏʀ ʟᴏᴠᴇ
ˡ ˡ ʰʳ / ˡ ʷʳˡ
ʷˢʰ ʷˢ ˢˡ / 'ʳ ˢ ' ˢˡ

Ajunsesem destul de rapid și desigur că retarda aia s-a dus direct de nebună, fără să mai aștepte nimic. Iar eu rămăsesem acum cu Irina. O priveam în oglindă, zâmbind fără să realizez că probabil ar cam fi cazul să mă dau și eu jos. În schimb, tot ea m-a scos din visare, lăsându-mă puțin mut, pentru câteva secunde, în care cică mi-am scos pachetul de țigări și bricheta.
- Plăcerea a fost a mea. Ce ai primul curs? îi vorbesc bine voitor, deschizând la rândul meu portiera.

- - [ h o r a ]

﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣
A m a l e s s ă f i u n i m i c f i i n d c ă p u t e a m f i t o t u l .
﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣
//ғɪɴɢ ɴʙ // ғᴜᴄᴋʙᴏʏ - - wannabe - - // Sɪɴɢ ɴ ʀɪɴɢ ʙ ʟɪғ...
-------FUCK OFF -------- Duță Horațiu - Zaharia

Râd.
Și, de fapt... cam e o întrebare bună. Dar mna, vorbim de boșorog aici.
- Io zic că întâi moare, apoi iese la pensie, i-am explicat, gânditor, fără să uit mai apoi să-i întorc zâmbetul, în stilul meu de copil tâmp și puțin cam prea îndrăgostit.

➤ ➤ // - C Ă L I N  A L E X A N D R U  V A C Ă G R A S Ă
♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛
I ɴᴇᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ʟɪᴘs ᴛᴏᴜᴄʜɪɴɢ ᴍɪɴᴇ﹐ ʏᴏᴜʀ ᴛᴏɴɢᴜᴇ ɪɴsɪᴅᴇ ᴍʏ ᴍᴏᴜᴛʜ ᴀɴᴅ ʏᴏᴜʀ ʙᴏᴅʏ ɴᴇxᴛ ᴛᴏ ᴍɪɴᴇ.
I ɴᴇᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ᴀɪʀ ᴛᴏ ʙʀᴇᴀᴛʜᴇ ᴀɴᴅ ʏᴏᴜʀ ʜᴇᴀʀᴛ ᴛᴏ ғᴇᴇʟ.
I ɴᴇᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ᴇʏᴇs ᴛᴏ sᴇᴇ ᴀɴᴅ ʏᴏᴜʀ ᴡɪɴɢs ᴛᴏ ʙᴇ ғʀᴇᴇ.
I ɴᴇᴇᴅ ᴍʏ ɴᴀᴍᴇ ᴡʀɪᴛᴛᴇɴ ᴏɴ ʏᴏᴜʀ ᴡᴀʟʟs﹐ ʏᴏᴜʀ sᴋɪɴ﹐ ʏᴏᴜʀ ᴅʀᴇᴀᴍs.
I ɴᴇᴇᴅ ᴛᴏ ᴡᴀᴋᴇ ᴜᴘ ᴡɪᴛʜ ʏᴏᴜ
I ɴᴇᴇᴅ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ᴅᴏ.

══════════════════════════════════════════════════
ˡˡ ʸʳ ʲ˒ / / ˢ ʳ ʸ˒  Dᴀɴᴄɪɴɢ ᴛʜʀᴏᴜɢʜ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ A ɴ sʀɪ
ˡˡ ˢ ʸ ˣʰ˒ / / ʰʳʰ ʳʸ ʰˢA ɢʟɪᴍᴘsᴇ ᴏғ ᴛʜᴇ sɪʟʜᴏᴜᴇᴛᴛᴇsA ɴɪɢʜ ʜ ʜʏ ɴʀ ғʀɢ

Bᴀʙʏ ᴄᴀᴍᴇ ʜᴏᴍᴇ ( Rareș's boyfriend )

- Îmi place mult ideea aia cu sâmbăta, i-am răspuns fără să stau să mă gândesc, sărutându-l încă odată.
Mie îmi convenea cel mai bine așa, dar dacă el chair vrea să mergem...

C A R M E N A N A M A R I A C R I S T E L N I Ț Ă [ răspunde de regulă la futu-ți cristelnița mă-tii ]
------------------------------------------------------------------------------------------------
GRUNGE IS NOT DEAD - - - - Well... maybe it is. Or not. Fuck it - ❝Tᴜᴍʙʟʀ sᴀɪᴅ I·ᴍ ᴍᴀʀᴠᴇʟᴏᴜs❞

FETELE DE LA SIBIU SQUAD Cɴʏ Isʟɴ Qɴ - nu știe ce-i aia - ʰʳ'ˢ ʳ ˡ 'ˢ ʳˢˑ

- Aia era subțînțeles, îmi dau ochii peste cap instantaneu.
Voia el să smulgă aia de la mine, sau ce, se trezise cu mai multe insecurită-ți decât gagică-sa. Da, io fiind aia. Și așa, tot îmi ziceau ratații ăia ai lui că-s blonda lu' Bănuț. Și de-a dreacu' ce sunt m-aș face brunetă doar să le dau lor muie.

Don't be a drag just be a queen - I· ɴ ʜ ʀɪɢʜ ʀ ʙʙʏ
- - ANDREEA  B Ă RBIERU  - -
♛ ─ ɪ ɪ ʙ ʏ ʏʀ ɴ ɢ ʏɪʟ ғ s ʟʟ sʜ ─ ♛
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
it's not my problem if you don't see what I see, and I do not give a damn if you don't believe

ʏ ɪɢʜ ʜɪɴ I· ɴ ʜɪɴɢ ᵇᵘᵗ ᴵ'ᵐ ᵃᶰᵒᵗʰᵉʳ ɪ ʙ ғғ ʜʀғʀ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ce aveam de gând hă?
- Ce naiba pot să fac? Mă prefac că-s copil cuminte și încerc să trec măcar a doua oară, dau din umeri, cu indiferență.
Nu-mi plăcea deloc situația asta. Și așa, aveam destui draci pe el în general, d-apoi să mă mai și comport cu el ca și cum mi-ar fi profesor, doar pentru că s-a trezit el dintr-o dată să facă pe adultul responsabil. Deși mie îmi pare un răzgâiat cu toane, chiar mai rău ca mine.
Zic și eu.
- Tu cu cine vorbești? m-am arătat dintr-o dată mai interesată de conversațiile ei, observând-o cum tot butona energic.

I ᴄᴀɴ ᴍᴀᴋᴇ ʙᴀᴅ ᴛʜɪɴɢs ʜᴀᴘᴘᴇɴ ᴛᴏ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ᴡʜᴏ ᴀɴɴᴏʏ ᴍᴇ. ᴵ ᶜᵃᶰ ᵐᵃᵏᵉ ᵗʰᵉᵐ ʰᵘʳᵗ ᶤᶠ ᴵ ʷᵃᶰᵗ ᵗᵒ
● ● ●

77 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 5:55 pm

- CRIS -

Și brusc, gândurile de răzbunare au dispărut, căci am început sa rad, servindu-mă.
- Io-s Cris, m-am prezentat, asezandu-ma lângă el.
Era tare dubioasa situația. Dar uite cum ajung eu la facultate și îmi fac prieteni noi.

► Don't take this ᵗʰᵉ ʷʳᵒᶰᵍ ʷᵃʸ - - - - -

78 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 6:20 pm

- Jᴜsᴛ ғᴜᴄᴋɪɴɢ Lɪᴘ. Dᴏɴ·ᴛ ғᴜᴄᴋ ᴡɪᴛʜ ʜɪᴍ - ʰʳ ˢʳʳ - A ᴀᴠᴜᴛ șɪ ᴢɪʟᴇ ᴍᴀɪ ʙᴜɴᴇ
- - - ANUL TREI  - - - FILIP DAMIAN NĂSTASE - - - TOXIC - - -
﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣

Șɪ ʀ să ʀ ăɪ să ă ɪ s ɢʀă. ﹣ Eᴠᴇʀʏᴛɪᴍᴇ
▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸ ▸
✖  A REALLY SPECIAL KIND OF FUCKED UP  
Șɪ﹣ᴀʀ ʙăɢᴀ ᴛᴏᴛ ᴄᴇ ᴘʀɪɴᴅᴇ ɪ̂ɴ ᴇᴀ ᴅᴇ ᴠɪᴀță ﹣ N. ғɪ ɢʀ săɪ ғ ɴ. Șɪ ɴ ʀ xʟɪțɪɪ. ”

Uite în ce mod al naibii de dubios m-am trezit eu cu colegă de țigară. Și nici că o mai văzusem până acum, deci clar nu-i căministă. Da' nici eu n-am fost cel mai atent la ce colegi se învârt în jurul meu, deși ea părea cam certată cu școala.
- Fain așa, i-am comentat, fără vreo intenție să întreb de la ce vine - era deja destul de logic, oricum. Da' tu de unde ziceai că ai picat?

● ● ●

79 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 6:32 pm

Hippient

Moderator
Moderator
- CAS -

Căcat, că acum vibra și mai tare telefonul și speram să nu arăt ca și cumva aveam un dildo în vreun buzunar - care mă incomoda, cică.
- Mulțunieesc, i-am răspuns energic în timp ce aprobam pe măsură din cap și luam numai una din pachet, ridicând mai târziu din umeri. Nu-s pretențios, deci e okay.
Ar fi fost culmea să mi se terminat bricheta acum. Dar nu-s nesimțit sa fumez și să n-o bag în seamă pe micuță, așa că i-am răspuns în timp ce învârteam preocupat țigara între degete:
- Anul doi de teroare. Dar tu? Ești boboacă cumva?
Mi-am pus repede țigara după ureche văzând că nu-mi încetează telefonul și am verificat fugitiv. Puteam pune pariu că era Carma care avea nevoie de pastila de a doua z... Oh, shit.

" Uei
Koae
Ușor
Aveam telefonul pe vibrații, scz, și era să mă excit aici
Da. dc nu
și ce fel de pastile? "

Hmmmm.
Nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia nu tre să mă gândesc la aia.
Adică la sărut. Doar o iubesc pe Zen.
Oh, fuck.

- CARMA -

N-am putut să nu izbucnesc în râs. Da' chiar... Nu avusese și ieri fizică? Mă întreb ce-o fi făcut de fapt atunci. Dar nu-s atât de curioasă pe cât par, pentru că:
1. curiozitatea a omorât pisica și
2. țin la capul meu.
Bine, poate și un 3. că nu vreau s-o supăr pe Andreea.
Uhm, alt mesaj... Am răspuns la fel de repede.
" //hi5
Stai ceee :]]]]
Hmm, mai avem jumătate de oră
Ai vorbit cu Cas, din întâmplare? "
- Hmm? Repede telefonul jos. Ups. M-a prins. Și eu tot râd, puțin abținut. Cu Iana. Se pare că s-a trezit și ea acum. Și brusc am devenit și mai curioasă. În privința ambelor mele prietene.

Always busy dreamin' 'bout boys, boys, boys

80 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 6:40 pm

-------------------------------------------------------

STEFAN PETRACHE

Fumasem țigara pe jumătate și recitisem paragraful de trei ori până să-mi amintesc termenul ăla drăcos, dar măcar reușisem. Și tocmai atunci, liniștea de care mă bucuram s-a găsit să fie bruiată grav de zgomotul ușii deschise brusc și puternic de un tovarăș zurliu (moldovean, al dracu' - recunoscut după accentul inconfundabil), cu un geamantan pe umăr, care, țintind patul gol ce fusese până nu demult al lui Dobre, se îndreptă hotărât spre el, revendicându-l cu o azvârlire zdravănă a încărcăturii ce-o purta fix pe mijlocul lui.
What the...
Nu, am procesat ce s-a-ntâmplat mai încet de-atât, în sensul că nici nu-mi ridicasem ochii din caiet și el se și instala deja. Am clipit vag bulversat. Coaie, de ce nu-s și eu anunțat când îmi pleacă și vin colegi? Așa, din bun simț. Tre' să mi se-ntâmple musai din senin, când mă aștept cel mai puțin. A, stai, lumea nu prea știe ce ăla aici. Ntz.
Mi-am scuturat ușor capul și mi-am văzut de treabă, mai aveam puțin. Ar fi trebuit să modific și greșeala aia, în caz că uit din nou. Și din nou vorbește și el. Mai trag un fum. Deja mă obosește. Oftez.
- Auzi, mi-am strâns picioarele sub mine, punându-mi caietul pe genunchi, atent să nu scap țigara și concentrat să nu pierd rândul, ia fă-te util, dacă tot ești aici, și dă-mi și mie pixul ăla de pe birou.
Mi-era lene să mă dau jos din pat, nu de alta.

Ultima editare efectuata de catre Special Needs in Mar Aug 29, 2017 7:14 pm, editata de 1 ori

81 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 6:41 pm

- CRIS -

- Pai, de obicei, dintr-un apartament din apropiere. Dar, practic, îs din Timișoara, i-am răspuns, fiind și eu conștientă ca a sunat foarte retardat. Dar da, studenții d-aici nu-s întregi deloc. Tu? întreb la rândul meu, cat se poate de normal.

82 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 6:58 pm

------------------------------------

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

❮❮ ᵖ ᵃ ᶰ ᵈ ᶤ ᶜ ᵒ ʳ ᶰ ᵘ ˡ ❯❯

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Cu organele tale sa vorbesti tu cu prietenii tai de tampon.
Ce?
De ce nu raspunzi?
Si deloc dubios ca te exciti asa...
Unde esti?
Sau vii tu?

Si ups...Nu lui nu trebuia sa ii trimit mesajul ala...
Niste pastile. E.e-Cas.
Mi-am dat cu telefonul peste frunte. Trebuia sa fiu mai atenta.
Pai m-am imbracat repede ca nu stiam cat e ceasul si da...
Si da, am vorbit cu el.
I-am trimis lui din greseala mesajul cu "ai pastile?"
Stii tu de care...Pot sa omor pe cineva, Carminel?

Ce?

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

83 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 7:29 pm

Nici eu nu fusesem sigur la ce m-am referit cu picatul, da' tot ca ea a rămas. Și parcă merge așa. Dar nu-mi imaginam eu așa timișorenii. Nu știu cum îi vedeam de fapt, dar parcă mai molâi puțin.
Dap, stereotipuri. Prea multe, că-mi și vâjâie capul.
- Ai să râzi, o pregătesc, chit că deja se prinsese probabil că-s moldovean, după accent. Vaslui.

it's not my problem if you don't see what I see, and I do not give a damn if you don't believe

-Oh... am înghițit în sec.
Nu mai vorbisem cu Iana de ceva timp. Plus că, oricât aș fi ținut la ea, îmi cam lăsa un gust amar faptul că am cam aflat eu că se înțelege destul de bine cu Rareș. Și simt ca și cum mi-ar da direct în cap, că pula mea, e ca și cum io m-aș duce la cel mai mare inamic al ei ( dacă are de ăia, deși nu cred ) și m-aș strânge în brațe cu el... Și nu că dramatizez, dar e puțin mai mult aiurea. Și nu-s genul care să țină în ea, dar nu a fost până acum cazul să-i spun pe față. Că la naiba, n-am eu chef să pierd mai mulți prieteni.
- Aham, înțeleg. Dubios că nu a venit la karaoke.

● ● ●

84 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 7:46 pm

- CRIS -

Si chiar am ras. Pentru ca nu ma asteptam. Si parca nu-mi inspira tocmai Vaslui.
- Pe bune? am intrebat, inca razand. Hai ca n-ai fata de infractor am mentionat, stiind ca mai repede paream eu din partea aia. Adica zau... Eu ma comportam perfect normal.

85 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 7:50 pm

ZENOVIA JERCAN ALEXANDRA

M-am imbracat rapid, incercand sa "rumeg" ideea Doamnei Iubi Puf. (nu eram buna la porecle, ok?)
- Sau putem vedea care e celmai bun, pentru ca n-avembani sa luam 10 teste acum.
Totusi, banii erau scumpi.

86 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 8:04 pm

- - - ANUL TREI - - - FILIP DAMIAN NĂSTASE - - - TOXIC - - -

A REALLY SPECIAL KIND OF FUCKED UP

- Păcat. Nu m-ai văzut în acțiune, dau din umeri, trecând deja la o următoare țigară. Să vezi cum mă bat cu automatu' de cafea.

● ● ●

87 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 9:41 pm

Teen Idle

Moderator
Moderator

-ADAM DANIEL MOCANU-

Stai, ba, el crede ca sunt menajera lui sau ceva? Ba, ce oamenii, stau si ei in Bucuresti cateva luni si gata se cred burici pamantului. Hai, Mocane, sa ii aratam ca ai cei sapte ani de acasa. Doar am luat pixul de pe noptiera si m-am uitat la el ceva timp.
-Asta? il intreb intr-un final.
M-am apropiat de el si i-am aruncat caietul pe jos, era in raza mea de actiune. Am bagat pixul in zona gambei, in mijloc in longitudine, ca tibia, unul din oasele gambei, aproape ca iese in afara si e dureros daca dau cu pixul fix pe linia osului. Nici eu nu inteleg cum stiu atat de multe chestii. Dupa aceea i-am luat tigara din gura, fumand ce a mai ramas.
-Cu placere, ii spun in timp ce termin tigara.

-PUFULETE ALEXANDRA CRISTINA-

Imi dau ochii peste cap.
-Cumpar eu inca doua in plus, daca e.
Ceva imi spune ca trebuie unele de rezerva, doar in caz ca facem o prostie.

-IRINA NICOLETA STEFANESCU-

Ciudat, foarte ciudat. Chiar ii pasa ce am la primul curs? Eu doar ma rog sa nu fie Aldea.
-Probabil fizica, nu stiu sigur. De ce?

-LIVIU REBREANU-

Awww, ce zambest de copil dulce.
-Ai dreptate aici, spun razand.

➳Sᴀsᴜᴋᴇ﹐ ᴡʜᴇʀᴇ ᴀʀᴇ ʏᴏᴜ ɴᴏᴡ﹖ Wʜᴀᴛ ᴀʀᴇ ʏᴏᴜ ᴛʜɪɴᴋɪɴɢ﹖ᴰᵒ ʸᵒᵘ ᵗʰᶤᶰᵏ ᵃᵇᵒᵘᵗ ᵐᵉ˒ ᵉᵛᵉᶰ ᵃ ˡᶤᵗᵗˡᵉˀ

88 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 9:56 pm

- - [ h o r a ]

﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣  ﹣ ﹣
„  A m   a l e s   s ă    f i u   n i m i c   f i i n d c ă   p u t e a m   f i   t o t u l .  ”
﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣ ﹣  ﹣ ﹣
//ғɪɴɢ ɴʙ // ғᴜᴄᴋʙᴏʏ  - - wannabe - -  // Sɪɴɢ ɴ ʀɪɴɢ ʙ ʟɪғ...
-------FUCK OFF -------- Duță Horațiu - Zaharia

N-am mai spus nimic și, pentru vreun minut se lăsase genul ăla de tăcere pe care tot ce vrei să faci e să o înjuri de toți morții. Doar că mie îmi convenea. În tot timpul ăla stătusem fix deasupra lui, cu ochii ațintiți într-ai săi. Și nu aveam nimic cu adevărat să spun, dar mă chinuiam să-mi reprim dorința de a-l săruta chiar în momentul ăla. Pentru că, știți voi, eu sunt genul care face foarte multe chestii spontane și apoi regretă. Și aici chiar nu vreau să-și facă vreo impresie proastă despre mine, că aș fi cine știe ce curvuliță de copil.
Și probabil tocmai de aia am înghițit în sec. Doar că mi-era cam imposibil să-mi dezlipesc privirea de a sa...

CĂTĂLIN MARIAN ARION  - -
ғᴜᴄᴋʙᴏʏ﹐ ʙᴜᴛ ᴀ ɢᴇɴᴛʟᴇᴍᴀɴ ᴀʟʟ ғᴏʀ ʟᴏᴠᴇ
ˡ ˡ ʰʳ / ˡ ʷʳˡ    
ʷˢʰ ʷˢ ˢˡ / 'ʳ ˢ ' ˢˡ

- Fizică? tresar.
Eram destul de sigur că eu aveam cu profu' Bărbieru acum, și nu doar pentru că era singurul destul de mișto cât să-mi peste cu adevărat cât aveam curs cu el.
- Nop, aia-i la mine.

● ● ●

89 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 10:08 pm

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
─── » ℬ𝓪𝓭 𝓫𝓲𝓽𝓬𝓱 ─── ʏᴏᴜ·ʀᴇ sᴏ  ғᴜᴄᴋɪɴɢ ᴅᴇᴀᴅ // ᵈᵒᶰ'ᵗ ᵖˡᵃʸ ᵈᵘᵐᵇ ʷᶤᵗʰ ᵐᵉ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
- - - ✘ - - - 𝙲𝚛𝚒𝚜𝚝𝚒𝚗𝚊 ❝ ᴊ ᴜ s ᴛ  ᴄ ʀ ɪ s ❞ 𝙰𝚛𝚒𝚘𝚗 - - - ✘ - - -
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
- - - " ˢʰᵉ ᵍᵒᵗ ʰᵒʳᶰˢ ˡᶤᵏᵉ ᵃ ᵈᵉᵛᶤˡ - - - - ᴾᵒᶤᶰᵗᵉᵈ ᵃᵗ ᵐᵉ ᵃᶰᵈ ᵗʰᵉʳᵉ'ˢ ᶰᵒʷʰᵉʳᵉ ᵗᵒ ʳᵘᶰ " - - -
- - - " ᴵᶰ ʰᵉʳ ʰᵉᵃʳᵗ ᵗʰᵉʳᵉ'ˢ ᵃ ʰᵒˡᵉ - - - - ᵀʰᵉʳᵉ'ˢ ᵃ ᵇˡᵃᶜᵏ ᵐᵃʳᵏ ᵒᶰ ʰᵉʳ ˢᵒᵘˡ " - - -
- - - " ˢʰᵉ ᵍᵒᵗ ᵇˡᵒᵒᵈ ᶜᵒˡᵈ ᵃˢ ᶤᶜᵉ - - - - ᴮᵘᵗ ˢʰᵉ ᵏᵉᵉᵖˢ ᵐᵉ ᵃˡᶤᵛᵉ " - - -

- Ah, pai daca asta-mi mai aduce o cafea, atunci chiar vreau sa vad, il anunt, inca amuzata.
Asa, Cristina, profita. Si nu, nu-l injura pentru ca el si-a mai aprins inca o tigara, iar tu le-ai uitat pe ale tale acasa.

90 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 10:30 pm

Am rânjit. Și, pentru o secundă, m-am gândit dacă ar avea sens să facem o plimbare până la automat, dar deja paharul meu era gol și mi-am zis că de ce nu.
- No, păi atunci hai, am dat din umeri, deja pornindu-mă.
Totuși, m-am oprit la un pas distanță, ca să-mi scot încă odată pachetul din buzunar, întinzându-i-l și de data asta.
- Vezi, servește-te.

● ● ●

91 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 10:31 pm

Nisao

Moderator
Moderator

↝  R A R E Ș   D R Ă G U Ț  ↝

" ᴵ ᵗʰᶤᶰᵏ ʸᵒᵘ ᵖᶤˢˢᵉᵈ ᵒᶠᶠ ᵐʸ ˢᵃᶰᵈʷᶤᶜʰˑ "
-----------------------------------------------------------------------------------
//  ~ 24 ᴅᴇ ᴀɴɪ  <<  Dʀăᴄᴜț  <<  Bᴀʙᴇ  <<  ᴀɴᴜʟ ɪᴠ
                                                 ᶤᶰ ᵃ ʳᵉˡᵃᵗᶤᵒᶰˢʰᶤᵖ  //
-----------------------------------------------------------------------------------
" ᵁʰ˒ ʷᵉˡˡ ʸᵒᵘ ᵈʳᵃᶰᵏ ᵃˡˡ ᵗʰᵉ ᶜᵒᶠᶠᵉᵉ˒ ˢᵒ ʷʰᵃᵗ ᵃᵐ ˢᵘᵖᵖᵒˢᵉᵈ ᵗᵒ ᵈʳᶤᶰᵏˀ ᵂᵃᵗᵉʳˀ "

- În cazul ăsta, ce sâmbătă frumoasă, constat, aruncând o privire pe geam. Frig încă era, dar nu părea să bată vântul și ieșise și soarele.
- Te scot la o plimbare, babe?

↝  B O G D A N   D A N I E L   B Ă N U Ț  ↝
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
" ᴵ ʰᵃᵛᵉᶰ'ᵗ ˡᶤᵛᵉᵈ ˡᶤᶠᵉ ᴵ ʰᵃᵛᵉᶰ'ᵗ ˡᶤᵛᵉᵈ ˡᵒᵛᵉ
ᴶᵘˢᵗ ᵇᶤʳᵈ'ˢ ᵉʸᵉ ᵛᶤᵉʷ ᶠʳᵒᵐ ᵗʰᵉ ˢᵏʸ ᵃᵇᵒᵛᵉ "
-----------------------------------------------------------
//  ~ 21 ᴅᴇ ᴀɴɪ  <<  ᴀɴᴜʟ ɪᴠ
                                                 " ᴺᵃʰˑ "  //
-----------------------------------------------------------
" ᴳᵒᵗ ᵇᵘᵇᵇˡᵉ ʷʳᵃᵖ ᵃʳᵒᵘᶰᵈ ᵐʸ ʰᵉᵃʳᵗ ᵂᵃᶤᵗᶤᶰᵍ ᶠᵒʳ ᵐʸ ˡᶤᶠᵉ ᵗᵒ ˢᵗᵃʳᵗ
ᴮᵘᵗ ᵉᵛᵉʳʸᵈᵃʸ ᶤᵗ ᶰᵉᵛᵉʳ ᶜᵒᵐᵉˢ ᴾᵉʳᵐᵃᶰᵉᶰᵗˡʸ ᵃᵗ ˢᵠᵘᵃʳᵉ ᵒᶰᵉ "
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

- Hmmm...
Și m-am mulțumit cu răspunsul ăla, pentru moment, dar o să scot eu și cuvintele alea de la ea până la urmă.
- În regulă, bărbate. Hai că întârziem la cursuri.
Am zâmbit larg, ridicându-mă și îndreptându-mă înspre dulapul său.
- Cu ce te îmbraci?

↝  R E B E C A - L U I Z A   M Ă C Ă N E S C U  ↝
                                                                                 " ᵞᵒᵘ ᵗᵉˡˡ ᵐᵉ ᴵ’ᵐ ˡᵒˢᵗ ᶤᶰ ᵐʸ ᵐᶤᶰᵈˑ
                                                                                                          ᶜᵃᶰ ʸᵒᵘ ᶠᶤᶰᵈ ᵐᵉˀ
                                                                                                                    ᴸᵉᵗ’ˢ ᵖˡᵃʸ ʰᶤᵈᵉ ᵃᶰᵈ ˢᵉᵉᵏˑ "

//  ₁₈ ᴀɴɪ  <<  Rᴇʙᴇ  <<  Lᴜ  <<  Mᴀɪᴍᴜță ɴᴇʙᴜɴă  <<  Aɴᴜʟ ɪ
                                                                        ˡᶤᵗᵗˡᵉ ˡᶤᵃʳ  //

" ᴹʸ ᵇᵃᵇʸ ᵗʰᶤᶰᵏˢ ᵗʰᵃᵗ ᴵ’ᵐ ʷᵉᵃᵏ˒
                                                                                                             ᴬᶰ ᵃᶰᵗᶤᵠᵘᵉ˒
                                                                                                                      ᴹʸ ˡᶤᶠᵉ’ˢ ʰᶤᵈᵉ ᵃᶰᵈ ˢᵉᵉᵏˑ "

Recunosc că m-a surprins că nu m-a refuzat, mai ales când Călin se lua de mine că fumez slimuri cu orice ocazie prindea, însă nu am lăsat să se vadă, concentrându-mă pe răspunsul lui. Uuuu, era în anul doi, deci.
- Oooh, deci o știi pe Ianaaaa.
Și, că tot venea vorba... nu mai vorbisem de ieri cu ea, oare ce făcea? Hmmm.
Și cum și oița își permisese să trimită mesaje... păi, de ce nu?
" Neața copil, cum și pe unde mai ești? "

" ˢᵃʸ ᵐʸ ᶰᵃᵐᵉ˒ ˢᵃʸ ᵐʸ ᶰᵃᵐᵉ "
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
" ᴵᶠ ᶰᵒ ᵒᶰᵉ ᶤˢ ᵃʳᵒᵘᶰᵈ ʸᵒᵘ˒ ˢᵃʸ "ᴮᵃᵇʸ˒ ᴵ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ "

92 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 10:42 pm

- - - " ˢʰᵉ ᵍᵒᵗ ʰᵒʳᶰˢ ˡᶤᵏᵉ ᵃ ᵈᵉᵛᶤˡ - - - - ᴾᵒᶤᶰᵗᵉᵈ ᵃᵗ ᵐᵉ ᵃᶰᵈ ᵗʰᵉʳᵉ'ˢ ᶰᵒʷʰᵉʳᵉ ᵗᵒ ʳᵘᶰ " - - -
- - - " ᴵᶰ ʰᵉʳ ʰᵉᵃʳᵗ ᵗʰᵉʳᵉ'ˢ ᵃ ʰᵒˡᵉ - - - - ᵀʰᵉʳᵉ'ˢ ᵃ ᵇˡᵃᶜᵏ ᵐᵃʳᵏ ᵒᶰ ʰᵉʳ ˢᵒᵘˡ " - - -

Si cum am dat si ultima gura de cafea pe gat, nu mi-a mai ramas altceva decat sa ma ridic si sa-l urmez.
Si da, mi-am mai luat o tigara, aprinsa cu bricheta pe care o tineam ascunsa in sutien, pentru ca da. De ce sa folosesti buzunarele cand exista sutien?
- Mersi am mai zis, deja multumita.
Oooh, ce baiat bun. Ii de pastrat.
Si... poate reusesc si eu sa ma revansez candva.

93 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 11:09 pm

➤ ➤ // - C Ă L I N  A L E X A N D R U  V A C Ă G R A S Ă

♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛ ♛
I ɴᴇᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ʟɪᴘs ᴛᴏᴜᴄʜɪɴɢ ᴍɪɴᴇ﹐ ʏᴏᴜʀ ᴛᴏɴɢᴜᴇ ɪɴsɪᴅᴇ ᴍʏ ᴍᴏᴜᴛʜ ᴀɴᴅ ʏᴏᴜʀ ʙᴏᴅʏ ɴᴇxᴛ ᴛᴏ ᴍɪɴᴇ.
I ɴᴇᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ᴀɪʀ ᴛᴏ ʙʀᴇᴀᴛʜᴇ ᴀɴᴅ ʏᴏᴜʀ ʜᴇᴀʀᴛ ᴛᴏ ғᴇᴇʟ.
I ɴᴇᴇᴅ ʏᴏᴜʀ ᴇʏᴇs ᴛᴏ sᴇᴇ ᴀɴᴅ ʏᴏᴜʀ ᴡɪɴɢs ᴛᴏ ʙᴇ ғʀᴇᴇ.
I ɴᴇᴇᴅ ᴍʏ ɴᴀᴍᴇ ᴡʀɪᴛᴛᴇɴ ᴏɴ ʏᴏᴜʀ ᴡᴀʟʟs﹐ ʏᴏᴜʀ sᴋɪɴ﹐ ʏᴏᴜʀ ᴅʀᴇᴀᴍs.
I ɴᴇᴇᴅ ᴛᴏ ᴡᴀᴋᴇ ᴜᴘ ᴡɪᴛʜ ʏᴏᴜ
I ɴᴇᴇᴅ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ᴅᴏ.

══════════════════════════════════════════════════
ˡˡ ʸʳ ʲ˒ / / ˢ ʳ ʸ˒  Dᴀɴᴄɪɴɢ ᴛʜʀᴏᴜɢʜ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ A ɴ sʀɪ
ˡˡ ˢ ʸ ˣʰ˒ / / ʰʳʰ ʳʸ ʰˢA ɢʟɪᴍᴘsᴇ ᴏғ ᴛʜᴇ sɪʟʜᴏᴜᴇᴛᴛᴇsA ɴɪɢʜ ʜ ʜʏ ɴʀ ғʀɢ

Bᴀʙʏ ᴄᴀᴍᴇ ʜᴏᴍᴇ ( Rareș's boyfriend )

Deci sâmbătă să fie.
Iar mie nu mi-a luat mult să mă obișnuiesc cu ideea, deja foarte fericit de ziua liberă în plus. Că cică azi era de fapt joi, și după joi e vineri și dacă tot nu merg azi ce rost mai are să merg mâine? Da. Da' tot sunt cel mai deștept din facultatea asta.
Ăhă.
- Hmmm... da. Aș avea chef de o plimbare.

C A R M E N A N A M A R I A C R I S T E L N I Ț Ă [ răspunde de regulă la futu-ți cristelnița mă-tii ]
------------------------------------------------------------------------------------------------
GRUNGE IS NOT DEAD - - - - Well... maybe it is. Or not. Fuck it - ❝Tᴜᴍʙʟʀ sᴀɪᴅ I·ᴍ ᴍᴀʀᴠᴇʟᴏᴜs❞

FETELE DE LA SIBIU SQUAD Cɴʏ Isʟɴ Qɴ - nu știe ce-i aia - ʰʳ'ˢ ʳ ˡ 'ˢ ʳˢˑ

- Îîîî, ciumăăăăă, am reacționat cât se poate de normal când am auzit de cursuri.
Da' mie nu-mi place acolo, că mă fute maxim viața. Și a mai spus și ceva de haine, iar eu direct mai să mă înnegresc când am auzit.
- Da' ce are așa? mă încrunt, trăgând puternic de tricoul de pe mine.
Și probabil era de-al lui, că era prea supradimensionat și pentru mine. Da-mi place, îl păstrăm.

Și uite cum eu tot înaintam, cu țigara în bot, ciudat de bine dispus. Tare de treabă gagica asta, Cris. Dracu' mai știe ce an o fi, dar măcar de-o țigară și de o cafea am avut cu cine să stau.
- Ia să vedem acum... mormăi, ajuns în fața automatului. Căcaturile astea sunt atât de proaste că s-au stricat de destule ori cât să mănânce în prostie banii fraierilor. Acu ' le dai un pumn cum trebuie și primești pe moca, i-am explicat, rânjind. Deci... de care?

● ● ●

94 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mar Aug 29, 2017 11:18 pm

Hmmm. Deci nimic nou. Automate de tot cacatul peste tot.
De fapt, sa-mi fi zis ca merg ca lumea, ar fi fost o noutate.
- De care o fi, i-am zis, stiind foarte clar ca n-aveam de ce sa fac mofturi. Doar sa nu fie ceai, am comentat, desi era de la sine inteles.

95 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mier Aug 30, 2017 12:05 am

Hippient

Moderator
Moderator
- CAS -

" dubios din partea ta, totuși
hmm
sunt pe holul de la etajul doi și vorbesc cu Rebe
deci da, vino "
N-are voie omu' să râdă în timp ce tastează și nu face sextexting și stuff sau să-și aprindă țigara de după ureche cu o flacără mică - mă iubește Dumniezău, uăă - că aproape se îneacă în primul fum pe care-l inspiră.
Și a durut oleacă până mi-am revenit. Adică doar mi-am dat câțiva pumni în stern.
Fuck.
De ce a pomenit-o pe Iana, de cee?
- D-da, o cunosc. 
Sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid sunt palid .
Vă rog spuneți-mi că sunt palid. 

- CARMA -

" Asta când, Ianuș? :]] "
Mor. Cred că era destul de târziu, dar hmm. Poate întuneric?
Dar... Mi-a scăpat un țipăt pe jumătate surprins și pe jumătate... ugh.
" PASTILE? CE PASTILE??
IANA, CE NAIBA AI FĂCUT? "
Speram ca nu care cumva să tremur și chiar mă bucurasem că nu luasem încă o sorbitură din paharul de cafea - pe care-l lăsasem la sol - în timp ce tastam.
Am privit-o totuși puțin suspicioasă pe Andreuș în timp ce lăsam telefonul deoparte și mă ridicam. Hmh...
- Asta mă întrebam și eu... Okay, deja tremuram. Involuntar, dar tremuram.
Ce făcuse...

Always busy dreamin' 'bout boys, boys, boys

96 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mier Aug 30, 2017 12:23 am

STEFAN PETRACHE

Îmi ridic privirea când mă întreabă ceva cu referire la pix.
- Da, ăla. Că altul știu că nu mai lăsasem pe-acolo.
Și de aici, totul se întâmplă foarte repede. Pentru că omul ăsta numai așa pare-se că lucrează. Dar nu când e vorba de ceva bun.
Îmi smulge din senin și brutal caietul de pe genunchi, azvârlindu-l undeva pe jos, și aproape mă ard cu țigara din colțul gurii când, instinctiv, dau să protestez. Ceea ce nici n-apuc bine să fac, întinzându-mi picioarele în scopul ridicării de pe pat, căci o durere inferală, însoțită de un trosnet, mi-l străpunge pe stângul, și strâng puternic țigara între dinți pentru o clipă, lăsându-o să-i scape în palma ce-o întinsese după ea, ca să pot urla în voie.
- AAAAAAAHHHAAUHHHA!! FUTU-ȚI GURA MĂ-TII DE ȚĂRAN PROST, AAAAHHHAUUU!
Și mi-am tras grăbit piciorul la piept ca să-l cuprind în mâini, legănându-mă din față-n spate ca un apucat, speriat de arsura care-mi cuprinsese osul gambei, în care lovise cu nenorocitul ăla de pix cât putuse, de-l făcuse praf.
- MORȚII TĂI DE PROST CE TE-A FĂCUT MĂ-TA! JIGODIA DRACULUI!
Asta. A. Fost. O. Greșeală. Cumplită.
Orbit de furie și durere, m-am ridicat dintr-un salt forțat pe jos, apucându-l zdravăn de guler.
- O să regreți că ai făcut asta.
Iar pumnul meu încleștat a făcut rapid și puternic contact cu maxilarul lui, apoi cu centrul feței, obligându-l să se dezechilibreze până la cădere.
Gâfâind și încercând să mă stăpânesc, m-am prăbușit la loc în pat, gemând tot mai stins de durere.
- Tipule, nu știu cine pula mea ești, dar ți-ai început prima zi cu mine tare prost.
Ahh

97 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mier Aug 30, 2017 12:56 am

Mi-a ajuns o singură privire aruncată Carmei cât să înțeleg că pitica sigur făcuse ceva prostie tragică. Și, la cât de impacientată și speriată era love, clar o apucase pe Iana cine știe ce chef să renunțe la virginitate tocmai acum. Deși e ciudat rău de tot, că parcă ultima dată îi era rău.
Și uite cum m-am încruntat eu pe loc, în timp ce-mi dădeam cea mai incredibil de penibilă palmă peste față. Deși, eram mult mai calmă. Mult, mult mai calmă.
- Și cine-i norocosul? pufnesc, chiar glumeață.
Și așa, se întâmpla și aia odată și odată.

Pufnesc, râzând ironic.
- Pula mea, da' nu știam că mai nou și ceaiu' e tot cafea, am comentat, în aceiași manieră.
Dar tot mi-am făcut treaba în același timp. Și, după primul pumn, aparatul deja arăta că înregistrase monetarul cât pentru două cafele, așa că am ales primele chestii la nimereală și, după cel dintâi bipăit, m-am aplecat după pahar, având grijă să nu-l scap sau să nu mă frig în timp ce i-l înmânam.

● ● ●

98 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mier Aug 30, 2017 1:04 am

- Paiii simteam nevoia sa mentionez l-am luminat, luandu-i paharul din mana. Si zambeam asa frumos, de zici ca eram cu caputu' - ceea ce, daca era sa-l intreb pe frate-meu, era cam posibil.
Oricum, a ost interesant spectacolul lui cu automatul. Ca la cat de tare ma plictiseam eu in facultate, n-as fi zis ca am sa dau si de oameni de treaba. Si in ce an esti? am intrebat totusi, pentru propria mea informare.

99 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mier Aug 30, 2017 1:37 am

- Aaaa, deci tu mă găsiseși pe mine prostu' ăla de nu știe ce-i ceaiu', rânjesc, amuzat total de situație.
Îmi luasem, de asemenea, cafeaua mea. Și abia după ce am gustat... da. Mi-am cam dat una, că tot din apăsatul ăla la nimereală luasem ceva lapte chior încălzit cu o dâră de aromă de capuccino. Da' mergea și ăsta, la urma urmei, așa că n-am mai comentat.
- Trei, tu? îi răspund foarte relaxat la întrebare, sorbind din poșirca mea lăptoasă.

● ● ●

100 Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ) la data de Mier Aug 30, 2017 1:44 am

- Normal. Ca poate incurci cafeaua cu ceaiu', am comentat repede, in spirit de gluma. Iar cand am luat o gura din ce o fi fost aia, m-am strambat. Dar doar umpic, reamintindu-mi ca trebuia sa-i zic ca vreau un cacat cu mai putin lapte. Sau chiar deloc. Dar lasa, ca asa invata Cristina sa nu ma faca cacaturi. Si era gratis in pula mea, nu avea cum sa fie nemaipomenita. Tot trei.
Ca sa vezi, ce chestie.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 4 din 7]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum