This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Eveniment - Crăciun 2017

In jos

Rezolvat Eveniment - Crăciun 2017

Mesaj Scris de Miss Joke la data de Joi Noi 30, 2017 9:26 pm

Nu ma intrebati de ce fac asta ca nici eu nu stiu. Poate pentru ca mi-e dor de rpg-uri si cum nu vreau sa para ca presez lumea si sa intervina iar certuri (ca era de vreo doua ori sa stric tot), m-am decis sa fac si eu ceva bun la viata mea caci in rest dau dovada ca sunt o scorpie cu ifose. Plus, ma enerveaza romana asta ca e prea interpretabila.  ha

In fine, e un eveniment usor de facut. Consta in a gasi 20 de fulgi de acest fel: . Sunt prea mari sa nu ii vedeti ha
Ii veti gasi incepand de maine caci momentan trebuie sa ii imprastii pe forum. Nu va faceti griji pentru ca:
1.Dat fiind faptul ca eu nu particip, desigur, fulgii se vor gasi DOAR in posturile mele.
2.Nu veti gasi fulgii decat in posturile mele din categoria de RPG (asta inseamna ca trebuie sa cautati pe la inscrieri, prin colectivele mele si prin rp-urile 1x1 la care particip eu). Asta e aluzie la faptul ca forumul asta e folosit exclusiv pentru asta.
3.Intr-un topic de RPG se vor gasi MAXIM 5 fulgi, in functie de cate pagini are.
4.Ii voi pune aleatoriu ca pagini, desi daca ma cunoasteti bine, o sa aleg in mare parte posturi de-ale mele unde se petrece ceva dragut si mrr. Ma rog, depinde de topic. In plus, pot fi si doi pe aceiasi pagina sau niciunul, depinde de cum ma decid sa-i raspandesc.
5.Evident, fulgii se vor gasi in RPG-urile mele care NU sunt blocate. (adica alea care nu au patratel gri langa titlu)

INDICIU: Nu o sa las niciun RPG in care sunt implicata fara fulgi ascunsi prin posturile mele, indiferent daca are una sau 20 de pagini.

Asa, cand ii gasiti, imi trimiteti mesaj fie aici, fie pe facebook in care imi spuneti numele topicului de RPG si pagina la care i-ati gasit. Optional, puteti face si ss, desi nu va fi necesar pentru ca eu am sa-mi notez locatiile fiecarui fulg imediat dupa ce ii ascund.

RECOMPENSE

Trecand peste faptul ca astea sunt skin-uri de Craciun de pe League of Legends, numarul din dreptul lor inseamna ca veti obtine ceva in legatura cu ele daca adunati atatia fulgi cati va spune acela. Nu va spun exact ce o sa primiti cu ele, dar sunt sigura ca o sa va placa.
Nu va apucati de acum sa cautati caci inca nu am pus fulgii pe nicaieri, dar de maine iti vei putea gasi peste tot.
Nu dau un termen anume pentru event. Luati-va cat timp aveti nevoie, dar incercati ca pana in 6 ianuarie sa adunati macar 5. ha
Spor la cautat siii...
SARBATORI FERICITE! ^o^

"I go by Dabi now. I'll tell you my real name when I'll need to."

Miss Joke
Administrator
Administrator

feminin
Mesaje Mesaje : 622
Reputație Reputație : 35
Varsta Varsta : 19
Localizare Localizare : Tumblr
Status : I wanna be your end game