This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ˒ ᵇᵃᶜᵏ ᵃᵍᵃᶤᶰ)

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos  Mesaj [Pagina 12 din 12]

Teen Idle

Moderator
Moderator
Rezumarea primului mesaj :

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

● ❁ ● 𝘽𝘼𝘾𝙆 𝘼𝙏 𝙄𝙏 𝘼𝙂𝘼𝙄𝙉, 𝘽𝙐𝙏 𝘼𝙁𝙏𝙀𝙍 6 𝙔𝙀𝘼𝙍𝙎 𝙒𝙄𝙏𝙃 𝙏𝙃𝙀 𝙎𝘼𝙈𝙀 𝘽𝙐𝙇𝙇𝙎𝙃𝙄𝙏  ● ❁ ●

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

➤ Oʜ ɪᴀᴀᴀs﹐ ʙɪᴛᴄʜᴇs
⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫
ASTA E EXACT CEEA CE PARE
„ Dᴏɴ·ᴛ ᴛʀʏ ᴛᴏ ᴇsᴄᴀᴘᴇ﹐ ɪᴛ·s ᴍᴏʀᴇ ʀᴇᴀʟ ᴛʜᴀɴ ʏᴏᴜʀ ғᴀᴄᴇ ”

MORE   DAMAGE (because of the cigarettes) - A    CSD   story
ˡʳ ¹ ¹

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
“Quick, make a wish.
Take a (second or third or fourth) chance.
Remake the world.”
ℜᴏᴍᴀ̂ɴɪᴀ﹐ ᵛᵃᵐᵃ ᵛᵉᶜʰᵉ
S-a stins, s-a aprins apoi iar stins. Si in final, s-a aprins.
Vama Veche, anul pula stie, doar la sase ani dupa ce ultimul an a terminat facultatea. Au venit, au plecat, unii au tinut legatura ca de’ si-au gasit dragostea sau au ramas prietenii buni si pana acum.
Desi nu e de ajuns, cel putin nu pentru Irina Stefanescu pentru ca ii e prea dor de trecut. Uite ca a ajuns sa ii sune pe majoritatea si i-a convins sa isi petreaca vara impreuna. Si de ce? Ca sa ajunga un dezastru ca deobicei.
Chiar daca sunt ei adultii acum, asta nu inseamna ca stau la hotel, salveaza banii si stau la cort sau la un hotel ieftin (ca poate ii trimit la sectia de politie). Pentru ca e frumos sa fii adult si sa salvezi banii.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

Lɪғᴇ·s ᴀ ɢᴀᴍᴇ ʙᴜᴛ ɪᴛ·s ɴᴏᴛ ғᴀɪʀ
I ʙʀᴇᴀᴋ ᴛʜᴇ ʀᴜʟᴇs sᴏ I ᴅᴏɴ·ᴛ ᴄᴀʀᴇ

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

FUCK THE POLICE _ YOLO _ NO RULES _ BIATCH

K, poate avem câte ceva numit „reguli”
Mă gândeam să reinstaurez regula cu fără mai mult de vreo 6 rânduri și o să o fac. Pentru că așa vreau eu. Maxim 10 în condiții de maximă necesitate, gen
Personaje câte vreți, dar scrieți, vă rog. Nu vreau posturi elaborate - vreau distracție, postat pe bandă și visele mele moarte
Personajele noi pot fi prietenii apropiati sau rude ale personajelor cele vechi, asta inseamna ca trebuie sa vorbiti cu noi. Fisele nu imi pasa estetica, atata timp cat este gramatical corect. La personajele vechi faceti un mic istoric cu ce au facut in astia sase ani (nu e tocmai neaparat).
Caut oameni care pot scrie orice - tragedie, COMEDIE, acțiune, romance etc.
Vreau dedicație. Probabil nu sunt singura pentru care ideea asta a însemnat ceva, așa că yaah
Care sunteți mai slabi de înger, no. Aici o să se vorbească porcos. Aici o să se facă lucruri porcoase. Aici nu există limite, rușine și pana mea ce altceva.

!!! ᴛʜᴇ ғᴜɴᴅᴀᴍᴇɴᴛᴀʟ ʀᴜʟᴇ ᴏғ ʟɪғᴇ﹕ Tʜɪɴɢs ᴡᴇʀᴇ ɴᴇᴠᴇʀ sᴏ ʙᴀᴅ ᴛʜᴀᴛ ᴛʜᴇʏ ᴄᴏᴜʟᴅɴ’ᴛ ɢᴇᴛ ᴡᴏʀsᴇ !!!

Jᴜsᴛ ᴀɴᴏᴛʜᴇʀ ʟɪᴛᴛʟᴇ ᴘɪᴇᴄᴇ ᴏғ ᴜᴛᴛᴇʀʟʏ ɪʀʀᴇʟᴇᴠᴀɴᴛ ʜɪsᴛᴏʀʏ﹐ ᴀsᴘɪʀɪɴɢ ᴛᴏ ᴘᴇʀᴍᴀɴᴇɴᴄᴇ﹐ ᴅᴏᴏᴍᴇᴅ ᴛᴏ ᴏʙʟɪᴠɪᴏɴ.

SMOKE WEED EVERYDAY
Nu am cea mai vagă idee de ce asta e o regulă, dar e
Se practică piața neagră și distrugerea în masă, să nu ziceți că n-am avertizat
Iar glumele pot fi pe puțin fooooooarte deplasate, la genul că naiba am auzit de subtilitate
LGBTQ+ pro, dacă nu era de la sine înțeles
Bun, chestia asta poate fi mai complicată - vreau să fie realist. Kind of - puteți folosi romgleză - nu că nu o foloseam deja - , puteți mutila limba română - în mod INTENȚIONAT și pentru atmosferă, puteți ridiculiza ce limbă și chestie mai vreți voi.
Oamenii ăștia au bani, dar sunt prea zgarciti sa ii foloseasca.
Mi-e lene
Estetică ar fi de preferat să existe - de preferat -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
● ● ● PLAYLIST OFFICIAL: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Lista de provocari pe care inca o putem folosi:

- French kiss the hottest person in the room
- Jump in the water naked
- Smoke patrunjel
- Break a wall using only your body
- 150 push-ups with a person sitting on your back  :vvv
- drink an entire bottle of really strong alcohol at once (dintr-o singura sorbitura) - speșăl for Dobrică
- Ride someone
- try eating fire
- smoke 20 cigarettes at once
- dance on manele
- (boys) wear famale bikini
- try to be Nadia Comaneci
- Summon some demons
- pee in a bottle
- cut someone's bra
- use some petarde to light a fire
- drink a cocktail prepared by everybody in the room (bad ideea)
- climb the walls lel (spiderman)
- dress yourself like a superhero
- kiss a boy that is not yours
- striptease show
- (girls) open a bottle of champagne using your boobs
- lap dance (the boy must dance)
-  chair dance (for Cas)
-  try to imitate an orgasm
-  draw numbers/names on a wall using your butt
-  sing a song by 'kicking' your ass [lol, actually slaping]
-  drink vodka from other person's navel
-  smell everyone's feets and do a clasification of those which stink the most
-  lick a doorknob
-  kiss passional yourself in a mirror
-  make-up someone using only a hand
-  fill up your mouth with whipped cream
-  put beans in your nose
-  sniff cocoa powder
-  put some nail polish on your face
-  lick your (or anyone's) armpits
-  eat lard
-  taste depilation cream
-  wear tanga
-  make twerk with a cucumber between your buttocks
-  someone have to eat that cucumber
-  drink juice which has other's spittle
-  wash your hair with oil
-  insert your finger in other's nose and then eat that thing from it
-  mentos and cola in your mouth
-  blow-job a cucumber
-  lose your virginity (if their is still someone virgin) with someone from the room
-  spin around 7 times while you're filming with your front camera and you look at the camera
-  draw (you or someone else) some dicks on your face
-  drink/eat ketchup sensual
-  epilate your back with hot depilation cream
-  imitate a worm
“Yᴏᴜ ᴅᴏɴ’ᴛ ᴡᴀɴɴᴀ ɢᴏ ᴏᴜᴛ ᴏғ ᴛʜɪs ᴡᴏʀʟᴅ ᴡɪᴛʜ ʀᴇɢʀᴇᴛs. Iғ ᴛʜᴇʀᴇ’s sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ʏᴏᴜ ᴡᴀɴᴛ ᴛᴏ ᴅᴏ﹐ ʏᴏᴜ ᴅᴏ ɪᴛ. Yᴏᴜ ᴛᴀᴋᴇ ᴛʜɪs ʟɪғᴇ ʙʏ ᴛʜᴇ ʙᴀʟʟs ᴀɴᴅ ʏᴏᴜ ᴛᴇʟʟ ɪᴛ ᴛʜᴀᴛ ʏᴏᴜ ᴇxɪsᴛᴇᴅ.”

Personaje existentiale + FaceClaim

@Teen Idle : Irina Nicoleta Ștefanescu (Josefine Frida Pettersen), Liviu Adelin Rebreanu (Kian Robert Lawley), Alexandra Cristina Popa/Pufulete (Holland Marie Roden), Adam Daniel Mocanu (Jake Matthew Cooper), Lucas Anastasiu Fanache (Dylan Thomas Sprouse)
@Nisao : Rareș Drăguț (Jensen Ross Ackles), Rebeca-Luiza Măcănescu (Holly Mae Heinrich), Michael Burlacu (Michael Tintiuc), Gabriel Păturică (Marc Schulze), Jack Daniels (Lucas Bin)
@Aelin : Iana Eliza Burlacu/Herdelea (Alycia Jasmin Debnam-Carey), Dragoș Cristian Toma (Thomas Grant Gustin), Lucian Augustus Herdelea (Tyler Hoechlin), Elena Amina Neață (Elena Kampouris)
@SpecialNeeds : Ștefan Petrache (Dane William DeHaan)
@Nobume : Victor Drăguț (Jared Tristan Padalecki), Nicolas-Vasilescu Fanache (Cole Mitchell Sprouse), Mădălina Xenia Varvari (Alona Tal)
@DeadSunShine : Zenovia Alexandra Jercan (Jelena Noura Hadid), Rex Mihail Popa (Zach Abels), Dimitria Ruxandra Munteanu (Zendaya Maree Stoermer Coleman)
@Hippient : Carmina Cătălina Iștoc (Olivia Emily), Casian Cosmin Iștoc (Robert Michael Sheehan)
@Imakitten : Dobre Costică Mihăilescu (Garrett Borns), Dragoș Întuneric (Cameron Riley Monaghan)
@Danielle : Danielle Von Blank (Amanda Foxfell)

Fᴜᴄᴋ ᴏғғ﹐ ᴀsᴛᴀ﹣ɪ ᴛᴏᴛ

“𝘗𝘦𝘳𝘩𝘢𝘱𝘴 𝘺𝘰𝘶𝘳 𝘭𝘪𝘧𝘦 𝘩𝘢𝘴 𝘢 𝘱𝘳𝘪𝘤𝘦 𝘵𝘢𝘨 𝘢𝘧𝘵𝘦𝘳 𝘢𝘭𝘭”-𝘐𝘤𝘩𝘪𝘳𝘰𝘶 𝘔𝘰𝘳𝘪𝘺𝘢𝘮𝘢 ᵃˡˡ ᶠᵒʳ ᵗʰᵉ ᵍᵃᵐᵉ
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
Vezi profilul utilizatorului

Ima

Shy
Shy
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Parental advisory - explicit content you motherfucker
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Kiss me or die, you choose

Nu apuc să-i zic ceva lu' Jack Daniels că imediat mă strânge Iana în brațe.
- IANAAAA! O, Dumnezeule, ai și burtică. Ai bebiț.
//insert amazed face there
O strâng tare în brațe, făcându-i semn lui Jack să mai aștepte. Nu înțelegeam ce voia de la mine dar oricum, dacă era ceva important, putea oricând să mă tragă de acolo. Sau nu, Iana aproape plângea.
- Oh, salut! Și Iana... Haide, citesc în ochii tipului că te iubește. Mult mult mult! Acum gata cu plânsul, am bomboane pentru toți.
Îi plac cuiva bomboanele cu cafea? Le-am primit rest.
- Mi-a fost dor de toți, băăăi!

Vezi profilul utilizatorului https://anachronistiquee.tumblr.com/
D A N I E L L E V O N B L A N K

zâmbesc și mă gândesc la un william în geamantan care ar țipa să fie tratat ch grijă că e sensibil. ar trebui să îi dau mesaj să văd cum merge cu lepădatul.

încă agățată de victor, privesc în stânga și-n dreapta ca la zebră.
3...
2...
1.5...
1...

sar efectiv și mă agăț precum un koala de rareș, pisicindu-mă la gâtul lui. poate nu pare, dar tratez îmbrățișarile cu prea multă seriozitate.
ups.

Vezi profilul utilizatorului https://www.wattpad.com/user/danielle-von-blank

Nisao

Moderator
Moderator

● Jack  -  ᴰᵃᶰᶤᵉˡˢ ●

.
.
.

" ᴮᵘᵗ ᵗʰᵉ ᵃᶰˢʷᵉʳˢ ʸᵒᵘ ˢᵉᵉᵏ
ᵂᶤˡˡ ᶰᵉᵛᵉʳ ᵇᵉ ᶠᵒᵘᶰᵈ ᵃᵗ ʰᵒᵐᵉ
ᵀʰᵉ ˡᵒᵛᵉ ᵗʰᵃᵗ ʸᵒᵘ ᶰᵉᵉᵈ
ᵂᶤˡˡ ᶰᵉᵛᵉʳ ᵇᵉ ᶠᵒᵘᶰᵈ ᵃᵗ ʰᵒᵐᵉ "

Okey deci doamna aceasta pitică și însărcinată a sărit pe Dobre. Și scena ar fi fost foarte drăguță, dacă nu apărea tipul ăsta (care aparent cred că e cu doamna pitică) și nu o făcea să plângă și... ăăă... okey, nu e treaba mea, n-ar trebui să mă bag, dar tre' să vorbesc cu Dobre.
- Bomboanele pot aștepta. Adică, doar puțin. Ăăă... sorry, it won't take long.
Și cu asta, l-am tras pe Dobre după mine afară, privindu-l puțin... ăhm, să zicem demoralizat.
- Cred c-am dat-o-n bară.

● Rares  -  ᴰʳᵃᵍᵘᵗ ●

.
.
.

" ᴹᵃˢᵠᵘᵉʳᵃᵈᶤᶰᵍ ᵃˢ ᵃ ᵐᵃᶰ ʷᶤᵗʰ ᵃ ʳᵉᵃˢᵒᶰ
ᴹʸ ᶜʰᵃʳᵃᵈᵉ ᶤˢ ᵗʰᵉ ᵉᵛᵉᶰᵗ ᵒᶠ ᵗʰᵉ ˢᵉᵃˢᵒᶰ
ᴬᶰᵈ ᶤᶠ ᴵ ᶜˡᵃᶤᵐ ᵗᵒ ᵇᵉ ᵃ ʷᶤˢᵉ ᵐᵃᶰ˒
ᵂᵉˡˡ˒ ᶤᵗ ˢᵘʳᵉˡʸ ᵐᵉᵃᶰˢ ᵗʰᵃᵗ ᴵ ᵈᵒᶰ'ᵗ ᵏᶰᵒʷ "

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

Nu prea mi-a mai rămas de ales decât să găsesc o metodă alternativă de a respira și să-i răspund la îmbrățișare. Ceea ce am făcut, bătând-o în același timp ușor pe cap ca pe animalele de companie.
- Acum sunt mulțumit și împăcat. Mi-am primit îmbrățișarea-tornadă. Intrăm?

" ˢᵃʸ ᵐʸ ᶰᵃᵐᵉ˒ ˢᵃʸ ᵐʸ ᶰᵃᵐᵉ "
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
" ᴵᶠ ᶰᵒ ᵒᶰᵉ ᶤˢ ᵃʳᵒᵘᶰᵈ ʸᵒᵘ˒ ˢᵃʸ "ᴮᵃᵇʸ˒ ᴵ ˡᵒᵛᵉ ʸᵒᵘ "

IANA ELIZA ᴴᵉʳᵈᵉˡᵉᵃ BURLACU 

_ᴠɪɪᴛᴏᴀʀᴇ ᴍᴀᴍɪᴄᴀ_

Ma uit cu buzele tremurandu-mi si ochii de catelusi la Micha.
- Sigul? Waa!!! Il iau in brate si il strang tare. O sa te castrez daca ma parasesti. Waa! Sau inseli...Depinde cum vrea sa o ia, dar Micha ma iubeste. Da. DA...da...Waaa 
Tresar cand aud de bomboane, dar pe Dobrel ia-l de unde nu-i. 
- Micha... il trag de tivul tricoului precum un copil si ma uit iar la el, stergandu-mi lacrimile.Vreau bomboane...Si la Rares.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator
--- VICTOR ---

Eu eram cazut din luna. Am prins ideea ca ne aflam aproape de hotel, totusi. Dar, pe bune, jur pe corpul meu desprins direct din Everest ca pe moment am si uitat ca trebuia sa ne intalnim cu Danielle, tipa care imprastia energie pe oriunde mergea. Si cica eu trebuia sa fiu Dragutul responsabil si cu memorie...da, cineva isi bate joc de felul meu de a fi.
In fine, una-doua-trei si m-am trezit cu bruneta agatata de mine. Si nu, nu m-a deranjat, doar eu eram Dragutul cel dragut. Macar s-a mutat acum la Rares, iar eu ar trebui sa imi deschid gura aia odata.
-Si...cum iti mai merge? da, pe ea am intrebat-o. Si ma refeream in general ca acum statea foarte comod pe spatele lui frate-mio.

--- MADA ---

Si in sfarsit am putut spune si eu ca am ajuns. Desi ceea ce era amuzant era faptul ca cei din spate, adica bebele meu scump si Liviu, inca pareau sa doarma dusi. Mai ca nu i-as trezi inca.
-Iesim si luam bagajele, asa-i? l-am intrebat pe idiotul ala iubibil de langa mine cu numele de Cristi. Pe Eric mai mult ca sigur avea sa-l aduca Liviu ca sigur avea sa faca pe dadaca neoficiala in continuare.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤
Vezi profilul utilizatorului http://kmuiyato.tumblr.com

Nisao

Moderator
Moderator

● Michael  -  ᴮᵘʳˡᵃᶜᵘ ●

.
.
.

" ˢᶤ ᵃʳᶤᵖᶤ ᶤ̂ᵐᶤ ᶜʳᵉˢᶜ
ᴬˡ ᵐᵉᵘ ˢᵘᶠˡᵉᵗ ᵉ ᵗʳᵉᵃᶻ˒ ᵗᵘ ᵐ⁻ᵃᵈᵘᶜᶤ ˡᵃ ᵉˣᵗᵃᶻ
ˢᶤ ᵗʳᵃᶤᵉˢᶜ ᵈᵒᵃʳ ᶜᵃ ˢᵃ ᵗᵉ ᵖʳᶤᵛᵉˢᶜ "

Am preferat să tac și să aprob din cap, fără să mai adaug ceva. Mai mult pentru că este gravidă și pentru că știu că nu vorbește cu adevărat serios când spune tot ce spune. Pentru că nu mi-e frică de ea și pentru că relația noastră nu funcționează pe amenințări sau teama de consecințe, ci pur și simplu pe iubire, rațiune și bun simț. Nu trebuie să îmi spună soția că mă castrează ca să nu o înșel. Nu când mi se pare doar gândul absurd. Și când ea e tot ce am nevoie.
Totuși, m-am văzut din nou în situația de a... răspunde la niște cereri de care nu puteam să mă fac întru totul responsabil. M-am aplecat însă până la nivelul ei, sărutând-o pe frunte.
- Eu zic să-l suni pe Rareș și vezi pe unde e. Cât despre bomboane... nu vrei să mănânci mâncare înainte?

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
-------------------------------------------------------
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
ȘTEFAN PETRACHE [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
-------------------------------------------------------

Și până să ajungem în parcarea hotelului mi s-a părut o eternitate. Uite, m-a luat cu rău. În general am eu rău de mașină, dar când combini mașina cu o tură pe cfr, ești ca și mort dacă n-ai stomac tare. Și eu n-am. Decât pentru înfometare și consum de alcool. Atât.
Deschisesem portiera și eram pe jumătate afară, adică stăteam cu curul pe banchetă și capul în lume, la aer curat, să-mi revin, când ne-a întrebat Gabi cum facem.

Au decis repede aka s-au hotărât că fiecare face ce vrea pula lui. Și bună alegere să stai cu ochii pe mașină, Gabi. Nimic nu e în siguranță cu Adam prin preajmă. Ți-aș și spune-o, ca omul pățit ce sunt și să nu fie și alții, că e păcat, dar, hei, viața fără surprize nu e viață. *wink, wink*

- Te ajung din urmă, strig după Dobre, fără să mă întorc, că singurul după care am putere să mă uit e pachetul de țigări.

Îmi aprind una și parcă mi-e mai bine. Parcă.
Mă dau jos, dar mă pun pe vine, că amețesc brusc. Și stau așa până o termin. Inspir, expir. Îmi fac curaj și mă ridic. Dau ocol mașinii.

- Nu faceți prea multe prostii acum, copii, vacanța e lungă.

*

În holul hotelului, mai multă zarvă decât mă așteptam. Frumos, frumos. Și nu mai recunoșteam pe nimeni. Vai de capul meu.

Noroc c-am dat repede de Dobre. Deloc dubios că o gravidă a sărit pe el și un tip îi cere un autograf. Și la fel de puțin dubios și că altcineva trage de el să-i vorbească.

Mă scarpin la ceafă.

- Băi, sunt singurul care n-a auzit în viața lui de trupa asta? Încep să mă simt prost, murmur.

Ultima editare efectuata de catre Special Needs in Mier Apr 18, 2018 5:29 pm, editata de 1 ori

_ᴠɪɪᴛᴏᴀʀᴇ ᴍᴀᴍɪᴄᴀ_

Imi place cand ma saruta pe frunte. Ii zambesc dulce si ma ridic pe varfuri sa il sarut scurt pe buze, ca mai apoi sa il iau in brate.
- Te iubesc. Micha nu o sa ma insele. Nu.
- Dal am mancat... Si aprob cand imi spune sa il sun pe Rares. Ii dau drumul din imbrarisare si il apelez pe fratiorul meu drag, nu, nu Luci.

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

/// Dragoș   Cristian   Toma \\\

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

In sfarsit am ajuns, iar Liviu inca se preface ca doarme sau chiar a adormit. 
- Dap. Hai. Sigur il aduce Liviu pe Eric. Sa ii lasam sa mai doarma. Desi idiotul are o misiune de indeplinit.
Ii trimit mesaj Elenei.
"Unde esti"
In mai putin de un minut primesc si raspunsul
ajung imediat. Nu ma omora! Aa

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
Mădălina - Xenia Varvari
"ᵂʰᶤˡᵉ ᵒᵗʰᵉʳ ᵍᶤʳˡˢ ʷᵉʳᵉ ᵒᵇˢᵉˢˢᵉᵈ ʷᶤᵗʰ ᵈᵒˡˡˢ˒ ᴵ ʷᵃˢ ᵗʰᵉ ᶠʳᵉᵃᵏ ʷᶤᵗʰ ᵃ ᵏᶰᶤᶠᵉ ᶜᵒˡˡᵉᶜᵗᶤᵒᶰˑ"

-Bine zis. Mai pot dormi pana ne intoarcem, imi era mai mult de micutul meu ca dormea atat de frumos. Pe Liviu l-as fi tras afara din prima daca nu era el. Si am iesit din masina, simtindu-mi picioarele usor amortite: prea mult timp in fund pe scaun chiar ca nu face bine la oase.
-Ai vorbit cu Elena? intreb pentru ca l-am vazut scriind un mesaj si nu putea fi catre altcineva. Nu de alta, dar nu era nici urma de blonda din familia lui. Si eu care abia asteptam sa o vad...tristut.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤
D A N I E L L E V O N B L A N K

mă desprind de rareș ca să-mi poată căra geamantanul[scz dar chestia aia e cât orgoliul meu] și îi ofer unul dintre zâmbetele mele de milioane.

păăi, din moment ce trăiesc și-s aici pot spune că destul de bine. dacă nu luăm în considerare handicapatul din sensul giratoriu care era să mi-o bușească pe maria că nu a semnalizat cănd a schimbat banda. turui așa cum fac mereu și mă uit în sus la el. ție?

Nisao

Moderator
Moderator

● Rares  -  ᴰʳᵃᵍᵘᵗ ●

.
.
.

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

- Maria?
Cine mai e și Ma...
Ah.
Da.
- Mașina. Corect.
Dintre toate persoanele eu ar trebui să fiu cel care pricepe asta cel mei bine.
- Mă bucur să aflu că nu a pățit nimic totuși. Cu toate că e roz și d...
ce-mi vibrează așa?
A, telefonul.
În regulă, da.
Ar putea să aște... E Iana, nu.
Am făcut un semn aleatoriu cu mâna, luându-i bagajul lui Danielle și lăsându-i pe cei doi să vorbească, în timp ce mă îndreptam spre intrarea în hotel și am răspuns la telefon.
- Ce face pandicornul meu preferat?

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

_ᴠɪɪᴛᴏᴀʀᴇ ᴍᴀᴍɪᴄᴀ_

Imi era dor de Rares. Am si uitat ce voce are. Nu plange Iana, nu...
- Mai ai si alti pandicorni? M-ai tradat? Nu. Nu. Eu si gemenii mei suntem singurii pandicorni. Dap.Unde esti? Pandicornul vrea sa te vada. Ua!

Cristi

Iau bagajele din masina si dupa ce o sarut scurt pe Pangolina, ma indrept spre receptie.
-  A zis ca vine imediat.Un cap blond si inconfundabil rasare de nicaieri, sarind in fata mea si luandu-ma in brate. Mi-au cazut si.bagajele, asta e trist...
- Dragos! Mada!!!
O ia numaidecat si pe Mada in brate, la fel de entuziasmata.
-Cum a fost drumul? Unde e Eric?

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nisao

Moderator
Moderator

● Rares  -  ᴰʳᵃᵍᵘᵗ ●

.
.
.

- Doamne ferește, eu pe tine nu te trădez. Ești singurul meu pandicorn.
Nu că ar exista foarte multe exemplare din această specie, Iana e cam unicat.
- Intru acum. Stai, uită-te.
Am închis, zâmbind involuntar când am văzut-o, și puteam să jur că nu se schimbase aproape deloc. Ignorând câteva detalii nesemni... în fine, faptul că-i gravidă.
Lăsându-l pe Will a.k.a. bagajul tornadei lângă recepție, m-am apropiat de Iana, făcându-i cu mâna.
Ceva îmi spunea că totuși va ajunge ea la mine înainte să ajung eu la ea.
Și doar m-am pregătit să o prind.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

_ᴠɪɪᴛᴏᴀʀᴇ ᴍᴀᴍɪᴄᴀ_

- Nici sa nu indraznesti sa ma tradezi. Nu. Nu.
Imi rotesc capul in toate directiile pana dau de Rares al meu. Ii plasez robotic telefonul lui Micha si , asa cum pot, fug pana la Rares in brate, agatandu-ma ca un scai de el.
- Fost dor de tu.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nisao

Moderator
Moderator

● Rares  -  ᴰʳᵃᵍᵘᵗ ●

.
.
.

- Și mie de tine, am reușit să spun, după ce întreaga persoană mi-a fost acaparată de Iana. Am luat-o la rândul meu în brațe, având grijă la...
- Holy fuck, Iana, când ai zis că ești gravidă nu mi-am imaginat că o să fie așa evident.
Nu îți mai vezi prietena cea mai bună de atâta timp și după când o faci, e atașată de alte două persoane. Sau...
- Erau doi, nu? Sau trei? Voi chiar nu vă-ncurcați cu treaba asta cu făcutul copiilor. Oh, salut Mich.
Aparent se apropiase și el și se uita la Iana cu o privire puțin spus amuzată.
- Pe câte persoane ai mai sărit și mai ai de gând să sari astăzi, în afară de propriul tău soț, nebuno?

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

_ᴠɪɪᴛᴏᴀʀᴇ ᴍᴀᴍɪᴄᴀ_

Ma indepartez putin de el, cat pot sa il privesc mai atenta. Eram putin amuzata. Nu ne-am mai vazut de ceva vreme, lipsa de timp fiind unul din motive. L-am anuntat de sarcina prin telefon si eram deja in prima luna.
- Ce vrei daca am doi viitori pandicorni aici. Spun facand semn spre burtica mea prea mare. Sunt o grasa...Pandicorni care ma fac grasa. Ar trebui sa le fie rusine. Fac botic de om suparat, dar cand apare Micha, sar in sus prinzandu-ma ca un scai de bratul lui.Dar seamana cu tatal lor. La cata mancare buna face...O sa ajung cat vaca din cauza lor.. Nu plange, Iana. Nu!
-Hm? Tresar la intrebarea lui, fancandu-ma ganditoare. Da, chiar. Pe toti. Dau din cap, aprobandu-ma singura si fiind mandra de revelatia mea.
- Ai venit singur? Ca pe Victoras nu il vad si chiar la inaltimea mea de minion, Victor nu e greu de observat. E CAT UN MUNTE IN PANDICORNII MEI. EL SI MICHA. SA LE FIE RUSINE. SA MAI DEA SI LA ALTI. HA!

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nisao

Moderator
Moderator

● Rares  -  ᴰʳᵃᵍᵘᵗ ●

.
.
.

Deci erau doi. Și nu știam dacă să râd sau nu când am văzut-o cum se uită la mine, dar am preferat să mă abțin.
- Hai că eu nu m-am schimbat așa tare.
Cred. Deși am schimbat prefixul. Ar trebui eu să fac pe adultul, dar dintre noi ea e aia căsătorită și în curând și cu copii. Ups?
- Nu mi se pare că te fac grasă.
- Vezi? Și el îți spune. Acum mă crezi?
Și ceva îmi spunea că nu era prima oară când auzea asta și nici prima oară când nu avea să o creadă, dar era Iana, mă puteam aștepta.
Cum mă așteptam și la răspunsul pe care mi l-a dat, iar de data asta chiar am râs.
- Ai ceva treabă în cazul ăsta. O să mă asigur că nu-l anunț pe Victor, o să vină și el, e încă la mașină.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
IANA

- Ai imbatranit, dar tot pari in forma.Il lovesc jucaus peste brat, facandu-i cu ochiul si scotand limba ca un copil mic.
Ma holbez la burtica mea, apoi la Micha si Rares, apoi iar la burtica.
-E gigantica. Si are un smiley face si un "va iubesc" pe ea. Thanks Micha. Bine ca nu se vede.E cu marker permanent.
- Abia astept sa il vad. Ce ati mai facut? Cum o mai duceti?

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Nobume

Administrator
Administrator
--- VICTOR ---

Ok, am dat incet si aprobator din cap la vorbele lui Danielle. Cand o aud pomenind de masina, nu pot decat sa ma gandesc la ea decat ca la versiunea scunda si feminina a lui Rares. Si ce e oare amuzant? Faptul ca oamenii din jurul meu isi fac griji de masinile lor, pe cand eu trebuie sa am mereu grija sa nu dau cu capul cand intru pe o usa.
-Macar nu s-a intamplat nimic cu ea, pentru ca ar fi fost o tragedie. Si mie imi merge la fel ca mereu. Dupa cum vezi, inca merg cu Rares peste tot cand se poate.

--- MADA ---

-Bun, daca e punctuala, are o bulinuta rosie de la mine, da, ca la gradinita. Am zambit scurt la micul sarut, luandu-mi pe urma geanta in care nici dracu nu stia ce e - ca na, multe lucrusoare - si urmandu-l pe Cristi, pana cand l-am vazut apucat de o blonda care nu eram eu. Si oh, nu era orice blonda, ci Elena: deci da, primeste bulinuta rosie.
Apoi m-am trezit eu imbratisata de ea, dar nu mi-a displacut; i-am raspuns calduros.
-Drumul a fost obositor, deci suntem asa si noi. Iar tu vad ca esti plina de energie ca mereu, am spus, chicotind. Eric e inca in masina, dormind, alaturi de Liviu, bona lui. Am zis ca-i trezim dupa ce ducem bagajele.

OOC: Scuze ca va tin, insa, timpul meu e impartit in 20.
Si ma cam fortez sa scriu, daca nu se vede.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

Nisao

Moderator
Moderator

● Rares  -  ᴰʳᵃᵍᵘᵗ ●

.
.
.

- Auch. Dar mersi. Dar auch.
Cică îmbătrânit...
- Ei bine, nu mă pricep la chestii de-astea, dar presupun că e cam de mărimea pe care ar trebui s-o aibă ținând cont că-s doi acolo.
Sau, nu știu. Dar a sunat a ceva ce ar trebui să zic. Mich ar trebui să știe mai bine și sunt destul de sigur că deja i-a repetat de o sută de ori detaliile tehnice.
- Noi ca de obicei, prea multe nu s-au întâmplat de când am vorbit ultima dată. Serviciu și tot. Voi?
- În afară de făcut bebei?
- Cam așa.
Deși sună a full-time job.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Ima

Shy
Shy
Parental advisory - explicit content you motherfucker

Kiss me or die, you choose

Mă uit ca capra-n curu' vacii la Jackuț, parcă înjurându-l de mă-sa din priviri.
- Ce-ai făcut...?
Dau din sprâncene sugestiv cătră Jtefan. N-a auzit de trupa mea? Aude acum.
Sunt talentat. Mi-am dat seama de când am cântat în facultate la chitară.

Vezi profilul utilizatorului https://anachronistiquee.tumblr.com/

"... princess of the playground."
(prințesa locului de joacă. învățați dracu' engleză)

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ ⚜ ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

pornesc și eu ca o adevărată lene spre hotelul în care rareș a intrat acum câteva posturi. i-o iau lui victor înainte cu vreo trei pași doar să pot începe să merg cu spatele și să fac contact vizual cu el.

cristi, tu, de acolo de sus, ai face bine să mă păzești de pietre și gropi și obstacole în general.

vai, ce n-aș da să pot pleca de fiecare dată când se ivește ocazia. zise ea râzând... adica eu, ea sunt eu, n-am schimbat persoana.

Nisao

Moderator
Moderator

● Jack  -  ᴰᵃᶰᶤᵉˡˢ ●

.
.
.

" ᴮᵘᵗ ᵗʰᵉ ᵃᶰˢʷᵉʳˢ ʸᵒᵘ ˢᵉᵉᵏ
ᵂᶤˡˡ ᶰᵉᵛᵉʳ ᵇᵉ ᶠᵒᵘᶰᵈ ᵃᵗ ʰᵒᵐᵉ
ᵀʰᵉ ˡᵒᵛᵉ ᵗʰᵃᵗ ʸᵒᵘ ᶰᵉᵉᵈ
ᵂᶤˡˡ ᶰᵉᵛᵉʳ ᵇᵉ ᶠᵒᵘᶰᵈ ᵃᵗ ʰᵒᵐᵉ "

Privirea aia nu e deloc încurajatoare. Și jur că parcă-mi vine să dau înapoi. Poate l-a lovit maturitatea pe Dobre și vrea să mă forțeze și pe mine în direcția aia. Că e bătrân. Așa fac oamenii bătrâni. Sau poate-mi ține morală. Sau poate se duce să mă toarne chiar el la Dragoș, dar...
Ce pula mea, e posibil să iasă mai nașpa dacă nu vorbesc cu Dobre acum.
- Am...
Inspiră. Expiră. Inspiră din nou. Vorbește.
Na.
- Păi am dat random de Dragoș în Constanța. Și gen am vorbit. Și e atât de woah și drăguț și jur că nu am vrut, dar l-am cam... mințit în legătură cu vârsta mea și acum crede că-s pula mea major și la facultate și coaie I don't fucking know what to do because he's so nice with me and everything and I really like him but I don't think he would like me anymore if... I mean you know. What normal guy would look at a stupid liar kid? And I just don't know. Just. Băi te rog, te rog. Că tu ești singurul care-mi știe mie vârsta și pe bune că... adică doar te rog să nu-i zici. Adică te rog mult. Deci? Please?

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 12 din 12]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum