This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ˒ ᵇᵃᶜᵏ ᵃᵍᵃᶤᶰ)

Pagina 4 din 13 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ˒ ᵇᵃᶜᵏ ᵃᵍᵃᶤᶰ)

Mesaj Scris de Teen Idle la data de Sam Feb 03, 2018 7:20 pm

Rezumarea primului mesaj :

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

● ❁ ● 𝘽𝘼𝘾𝙆 𝘼𝙏 𝙄𝙏 𝘼𝙂𝘼𝙄𝙉, 𝘽𝙐𝙏 𝘼𝙁𝙏𝙀𝙍 6 𝙔𝙀𝘼𝙍𝙎 𝙒𝙄𝙏𝙃 𝙏𝙃𝙀 𝙎𝘼𝙈𝙀 𝘽𝙐𝙇𝙇𝙎𝙃𝙄𝙏  ● ❁ ●

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

➤ Oʜ ɪᴀᴀᴀs﹐ ʙɪᴛᴄʜᴇs
⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫
ASTA E EXACT CEEA CE PARE
„ Dᴏɴ·ᴛ ᴛʀʏ ᴛᴏ ᴇsᴄᴀᴘᴇ﹐ ɪᴛ·s ᴍᴏʀᴇ ʀᴇᴀʟ ᴛʜᴀɴ ʏᴏᴜʀ ғᴀᴄᴇ ”

MORE   DAMAGE (because of the cigarettes) - A    CSD   story
ˡʳ ¹ ¹

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
“Quick, make a wish.
Take a (second or third or fourth) chance.
Remake the world.”
ℜᴏᴍᴀ̂ɴɪᴀ﹐ ᵛᵃᵐᵃ ᵛᵉᶜʰᵉ
S-a stins, s-a aprins apoi iar stins. Si in final, s-a aprins.
Vama Veche, anul pula stie, doar la sase ani dupa ce ultimul an a terminat facultatea. Au venit, au plecat, unii au tinut legatura ca de’ si-au gasit dragostea sau au ramas prietenii buni si pana acum.
Desi nu e de ajuns, cel putin nu pentru Irina Stefanescu pentru ca ii e prea dor de trecut. Uite ca a ajuns sa ii sune pe majoritatea si i-a convins sa isi petreaca vara impreuna. Si de ce? Ca sa ajunga un dezastru ca deobicei.
Chiar daca sunt ei adultii acum, asta nu inseamna ca stau la hotel, salveaza banii si stau la cort sau la un hotel ieftin (ca poate ii trimit la sectia de politie). Pentru ca e frumos sa fii adult si sa salvezi banii.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

Lɪғᴇ·s ᴀ ɢᴀᴍᴇ ʙᴜᴛ ɪᴛ·s ɴᴏᴛ ғᴀɪʀ
I ʙʀᴇᴀᴋ ᴛʜᴇ ʀᴜʟᴇs sᴏ I ᴅᴏɴ·ᴛ ᴄᴀʀᴇ

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

FUCK THE POLICE _ YOLO _ NO RULES _ BIATCH

K, poate avem câte ceva numit „reguli”
Mă gândeam să reinstaurez regula cu fără mai mult de vreo 6 rânduri și o să o fac. Pentru că așa vreau eu. Maxim 10 în condiții de maximă necesitate, gen
Personaje câte vreți, dar scrieți, vă rog. Nu vreau posturi elaborate - vreau distracție, postat pe bandă și visele mele moarte
Personajele noi pot fi prietenii apropiati sau rude ale personajelor cele vechi, asta inseamna ca trebuie sa vorbiti cu noi. Fisele nu imi pasa estetica, atata timp cat este gramatical corect. La personajele vechi faceti un mic istoric cu ce au facut in astia sase ani (nu e tocmai neaparat).
Caut oameni care pot scrie orice - tragedie, COMEDIE, acțiune, romance etc.
Vreau dedicație. Probabil nu sunt singura pentru care ideea asta a însemnat ceva, așa că yaah
Care sunteți mai slabi de înger, no. Aici o să se vorbească porcos. Aici o să se facă lucruri porcoase. Aici nu există limite, rușine și pana mea ce altceva.

!!! ᴛʜᴇ ғᴜɴᴅᴀᴍᴇɴᴛᴀʟ ʀᴜʟᴇ ᴏғ ʟɪғᴇ﹕ Tʜɪɴɢs ᴡᴇʀᴇ ɴᴇᴠᴇʀ sᴏ ʙᴀᴅ ᴛʜᴀᴛ ᴛʜᴇʏ ᴄᴏᴜʟᴅɴ’ᴛ ɢᴇᴛ ᴡᴏʀsᴇ !!!

Jᴜsᴛ ᴀɴᴏᴛʜᴇʀ ʟɪᴛᴛʟᴇ ᴘɪᴇᴄᴇ ᴏғ ᴜᴛᴛᴇʀʟʏ ɪʀʀᴇʟᴇᴠᴀɴᴛ ʜɪsᴛᴏʀʏ﹐ ᴀsᴘɪʀɪɴɢ ᴛᴏ ᴘᴇʀᴍᴀɴᴇɴᴄᴇ﹐ ᴅᴏᴏᴍᴇᴅ ᴛᴏ ᴏʙʟɪᴠɪᴏɴ.

SMOKE WEED EVERYDAY
Nu am cea mai vagă idee de ce asta e o regulă, dar e
Se practică piața neagră și distrugerea în masă, să nu ziceți că n-am avertizat
Iar glumele pot fi pe puțin fooooooarte deplasate, la genul că naiba am auzit de subtilitate
LGBTQ+ pro, dacă nu era de la sine înțeles
Bun, chestia asta poate fi mai complicată - vreau să fie realist. Kind of - puteți folosi romgleză - nu că nu o foloseam deja - , puteți mutila limba română - în mod INTENȚIONAT și pentru atmosferă, puteți ridiculiza ce limbă și chestie mai vreți voi.
Oamenii ăștia au bani, dar sunt prea zgarciti sa ii foloseasca.
Mi-e lene
Estetică ar fi de preferat să existe - de preferat -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
● ● ● PLAYLIST OFFICIAL: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Lista de provocari pe care inca o putem folosi:

- French kiss the hottest person in the room
- Jump in the water naked
- Smoke patrunjel
- Break a wall using only your body
- 150 push-ups with a person sitting on your back  :vvv
- drink an entire bottle of really strong alcohol at once (dintr-o singura sorbitura) - speșăl for Dobrică
- Ride someone
- try eating fire
- smoke 20 cigarettes at once
- dance on manele
- (boys) wear famale bikini
- try to be Nadia Comaneci
- Summon some demons
- pee in a bottle
- cut someone's bra
- use some petarde to light a fire
- drink a cocktail prepared by everybody in the room (bad ideea)
- climb the walls lel (spiderman)
- dress yourself like a superhero
- kiss a boy that is not yours
- striptease show
- (girls) open a bottle of champagne using your boobs
- lap dance (the boy must dance)
-  chair dance (for Cas)
-  try to imitate an orgasm
-  draw numbers/names on a wall using your butt
-  sing a song by 'kicking' your ass [lol, actually slaping]
-  drink vodka from other person's navel
-  smell everyone's feets and do a clasification of those which stink the most
-  lick a doorknob
-  kiss passional yourself in a mirror
-  make-up someone using only a hand
-  fill up your mouth with whipped cream
-  put beans in your nose
-  sniff cocoa powder
-  put some nail polish on your face
-  lick your (or anyone's) armpits
-  eat lard
-  taste depilation cream
-  wear tanga
-  make twerk with a cucumber between your buttocks
-  someone have to eat that cucumber
-  drink juice which has other's spittle
-  wash your hair with oil
-  insert your finger in other's nose and then eat that thing from it
-  mentos and cola in your mouth
-  blow-job a cucumber
-  lose your virginity (if their is still someone virgin) with someone from the room
-  spin around 7 times while you're filming with your front camera and you look at the camera
-  draw (you or someone else) some dicks on your face
-  drink/eat ketchup sensual
-  epilate your back with hot depilation cream
-  imitate a worm
“Yᴏᴜ ᴅᴏɴ’ᴛ ᴡᴀɴɴᴀ ɢᴏ ᴏᴜᴛ ᴏғ ᴛʜɪs ᴡᴏʀʟᴅ ᴡɪᴛʜ ʀᴇɢʀᴇᴛs. Iғ ᴛʜᴇʀᴇ’s sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ʏᴏᴜ ᴡᴀɴᴛ ᴛᴏ ᴅᴏ﹐ ʏᴏᴜ ᴅᴏ ɪᴛ. Yᴏᴜ ᴛᴀᴋᴇ ᴛʜɪs ʟɪғᴇ ʙʏ ᴛʜᴇ ʙᴀʟʟs ᴀɴᴅ ʏᴏᴜ ᴛᴇʟʟ ɪᴛ ᴛʜᴀᴛ ʏᴏᴜ ᴇxɪsᴛᴇᴅ.”

Personaje existentiale + FaceClaim

@Teen Idle : Irina Nicoleta Ștefanescu (Josefine Frida Pettersen), Liviu Adelin Rebreanu (Kian Robert Lawley), Alexandra Cristina Popa/Pufulete (Holland Marie Roden), Adam Daniel Mocanu (Jake Matthew Cooper), Lucas Anastasiu Fanache (Dylan Thomas Sprouse)
@Nisao : Rareș Drăguț (Jensen Ross Ackles), Rebeca-Luiza Măcănescu (Holly Mae Heinrich), Michael Burlacu (Michael Tintiuc), Gabriel Păturică (Marc Schulze), Jack Daniels (Lucas Bin)
@Aelin : Iana Eliza Burlacu/Herdelea (Alycia Jasmin Debnam-Carey), Dragoș Cristian Toma (Thomas Grant Gustin), Lucian Augustus Herdelea (Tyler Hoechlin), Elena Amina Neață (Elena Kampouris)
@SpecialNeeds : Ștefan Petrache (Dane William DeHaan)
@Nobume : Victor Drăguț (Jared Tristan Padalecki), Nicolas-Vasilescu Fanache (Cole Mitchell Sprouse), Mădălina Xenia Varvari (Alona Tal)
@DeadSunShine : Zenovia Alexandra Jercan (Jelena Noura Hadid), Rex Mihail Popa (Zach Abels), Dimitria Ruxandra Munteanu (Zendaya Maree Stoermer Coleman)
@Hippient : Carmina Cătălina Iștoc (Olivia Emily), Casian Cosmin Iștoc (Robert Michael Sheehan)
@Imakitten : Dobre Costică Mihăilescu (Garrett Borns), Dragoș Întuneric (Cameron Riley Monaghan)
@Danielle : Danielle Von Blank (Amanda Foxfell)

Fᴜᴄᴋ ᴏғғ﹐ ᴀsᴛᴀ﹣ɪ ᴛᴏᴛ

“𝘗𝘦𝘳𝘩𝘢𝘱𝘴 𝘺𝘰𝘶𝘳 𝘭𝘪𝘧𝘦 𝘩𝘢𝘴 𝘢 𝘱𝘳𝘪𝘤𝘦 𝘵𝘢𝘨 𝘢𝘧𝘵𝘦𝘳 𝘢𝘭𝘭”-𝘐𝘤𝘩𝘪𝘳𝘰𝘶 𝘔𝘰𝘳𝘪𝘺𝘢𝘮𝘢 ᵃˡˡ ᶠᵒʳ ᵗʰᵉ ᵍᵃᵐᵉ
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
Teen Idle
Moderator
Moderator

feminin
Mesaje Mesaje : 100
Reputație Reputație : 23
Varsta Varsta : 18
Localizare Localizare : Palmetto State Foxes
Status : || 𝖧𝖾𝖺𝖽 𝗈𝖿 𝗍𝗁𝖾 𝖬𝗈𝗋𝗂𝗒𝖺𝗆𝖺 𝖿𝖺𝗆𝗂𝗅𝗒 ||
Joburi/Distractii : Something

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Mᴏʀᴇ ᴅᴀᴍᴀɢᴇ ( ᶤˢ ᵇᵃᶜᵏ ˒ ᵇᵃᶜᵏ ᵃᵍᵃᶤᶰ)

Mesaj Scris de Ima la data de Mier Feb 07, 2018 8:53 pm

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
D o b r e  M i h ă i l e s c u
-da' i se zice "futu-ți gura mă-tii de cocalar"-
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

Mi-am dat ochii peste cap, ignorând remarca sa de prost gust. Dobre, fii educat. Dobre, fii educat. Dobre, fii educat. Dobre, fii educat. Dobre, fii educat.
dOBRE fi educhat!!!1!
- Aha, fain. Mișto circ, ce pot să zic.
Mă uit la amândoi, încercând să ascund sentimentul de neîncredere care mă năpădea. Desigur, mă zdruncinase situația în sine dar cel mai mult mă zdruncina faptul că, cel mai probabil, Ștef nu avea de gând să facă nimic în legătură cu aceasta.
Și nu-mi convenea să știu din start alegerile făcute, așa că mai bine mă legam la ochi. Mai bine nu știam nimic, mai bine trăiam într-o iluzie. Sau mai bine nu mă înecam iarăși în amăreala alcoolului.
That is not real life. Get your guns up.
Luptă-te, Dobre.
M-am apropiat de Ștefan, fiind față în față cu el și păstrând contactul vizual format cu greu. De vreme ce ăl'lalt stătea lângă el, eu îl priveam pe sub gene. Nu am clipit nici măcar pentru o milisecundă și nu mi-am mutat privirea, nu se merita.
- Ștefan Petrache, -cât te mai cheamă așa- vorbim mai târziu.
Nu rămânea așa, să fie clar. Dar asta nu înseamnă că am de gând acum să-i las singuri. M-am îndepărtat puțin de el și m-am agățat de bară, încercând să-mi păstrez o expresie neutră.

Ima
Shy
Shy

feminin
Mesaje Mesaje : 145
Reputație Reputație : 12
Varsta Varsta : 20
Localizare Localizare : highway to hell
Status : încă trăiește
Joburi/Distractii : Da. Nu. Nah.

Vezi profilul utilizatorului https://anachronistiquee.tumblr.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Hippient la data de Mier Feb 07, 2018 9:04 pm

- CARMA -

- Asta sună a masochism de acum, m-am trezit spunând, țuguindu-mi ușor buzele și trăgând cu atenție de volan, în timp ce luam o curbă din plin.
La urma urmei, de când mă împrietenisem eu cu Irina?
Greu de spus. Nici nu-mi puteam aduce aminte când începusem să vorbim și toate cele.
De câteva luni - de la despărțire - stăteam cu Casian și cu Zen și pot spune că eram sătulă de o viață de cuplu queer, dar mite să stau mereu lângă unul hetero... Să nu mai adaug că efectiv cei doi emanau iubire prin pori 24 din 24.
Și pe mine încă mă mira, pentru că, să fim serioși... Casian și dragostea? Nu le-aș fi dat mai mult de un an. Dar poate că Zen chiar are ceva magic prin mâneci sau sunt eu un șaman al prejudecăților.
Revenind.
Trebuia să fiu atentă să văd câți kilometri mai avem, pentru că... da. Deja îmi amorțise fundul.
- Uhm... Stai. Câți omuleți ai invitat mai exact, Irina?

Hippient
Moderator
Moderator

feminin
Mesaje Mesaje : 134
Reputație Reputație : 36
Localizare Localizare : district 12
Status : look around. choose your own ground.
Joburi/Distractii : sleep well, be zen

Sus In jos

Mesaj Scris de Aelin la data de Mier Feb 07, 2018 9:11 pm

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

Elena-Amina Neață

ร๓เlє       ร๓เlє      ร๓เlє    ร๓เlє   ร๓เlє    ร๓เlє  ร๓เlє      ร๓เlє

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

- Merci, Dragoste, esti un dulce.Alt pupic pe obraz. Si da, Dragos in mod normal numai dulce nu e.O sa fiu eu dictionarul tau, daca ma ajuti cu franceza. Nu ai uitat, da?
Chicotesc scurt la mica lui greseala. A promis ca ma mai invata ceva francezaaa.
- Vreau si eeeu. Stai. Vin imediat. Da, e regula sa nu se fumeze in apartament, desi eu fumez.
Fug la mine in camera pentru a ma imbraca. Imi iau lenjerie, of course, lol, pantaloni scurti, ca e vara, si un crop top alb, ca sa ma doara burtica, dar e vara, mere.
- Gata. Si asta e ceea ce numesc "viteza luminii".

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

/// Dragoș   Cristian   Toma \\\

[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]
Sper ca...
- Esti batut in cap? Nu, nu am tipat. Adelin doarme. Dar asta nu ma opreste sa ma aplec spre Liviu si sa ii fut un dupa ceafa.Ti l-am dat tie ca nu aveam cum sa il ascund de Mada. Ar trebui sa imi caut loc de inmormantare de pe acum? Ceva imi spune ca da...

Ultima editare efectuata de catre Aelin in Mier Feb 07, 2018 9:22 pm, editata de 2 ori

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ
Aelin
Shy
Shy

feminin
Mesaje Mesaje : 232
Reputație Reputație : 29
Localizare Localizare : In the space
Status : i fucking wanna do something with all this little stars. Can they fly? owo
Joburi/Distractii : pandicorn cu jumatate de norma, austronaut

Sus In jos

Mesaj Scris de Ima la data de Mier Feb 07, 2018 9:19 pm

🞭 ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ 🞭
fake news fake news fake news Dragoș(te) Întuneric fake news fake news fake news
ᴿ ᵘ ᵐᶤᶰᵉˀ
🞭 ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ 🞭

- Da, măă, te ajut.
Cum să n-o ajut? Eu nu aș fi știut prea multă română fără ea, probabil nu m-aș fi acomodat prea ușor nicăieri.
- Okay, dacă ești gata, să mergem.
Îmi iau rapid pachetul de Malboro și-l bag în buzunar, așteptând să o ia ea înainte.

Ima
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Aelin la data de Mier Feb 07, 2018 9:27 pm

Elena-Amina Neață

ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє

- Yas!! Yey!DAA! O sa fiu o frantuzoaica sexy maritata cu un francez. Ce?
Merg in fata dansand ca sunt fericita, dap. Ar trebui sa ii spun ca o sa fumez de la el? Neah. E de la sine inteles ca eu nu imi iau niciodata pachet.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ
Aelin
Shy
Shy

feminin
Status : i fucking wanna do something with all this little stars. Can they fly? owo

Sus In jos

Mesaj Scris de Ima la data de Mier Feb 07, 2018 9:37 pm

fake news fake news fake news Dragoș(te) Întuneric fake news fake news fake news
ᴿ ᵘ ᵐᶤᶰᵉˀ

Odată ce ieșim afară, scot din pachet două țigări și îi dau și ei una. Sper că nu se supără dacă sunt tari. Știe ce fumez.
Îi bag una din țigări între buze și fac la fel și cu a mea, aprinzându-le pe amândouă.
- Tu nu ți-ai mai luat, nu? Poate chiar ar trebui să te lași.
Ah, eu încurajând pe alții, logic. Eu nu mă pot lăsa acum, nu am voința necesară. Fumez de prea mult timp, sunt una cu ele. Sunt o țigară ruptă.

Ima
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de DeadSunShine la data de Mier Feb 07, 2018 9:58 pm

~~
Hᴇʀᴇ I ɢᴏ ᴅʀᴜɴᴋ ʙʏ ᴍʏꜱᴇʟғ ᴀɢᴀɪɴ﹐ ʀᴀɪꜱᴇ ᴀɴᴏᴛʜᴇʀ ɢʟᴀꜱꜱ ᴛᴏ ᴡʜᴀᴛ ᴄᴏᴜʟᴅᴀ ʙᴇᴇɴ. Rᴜɴɴɪɴɢ ɪᴛ ʙᴀᴄᴋ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋɪɴɢ
﹙ᴏʜ ᴍʏ ɢᴏᴏᴅɴᴇꜱꜱ﹚

ꜱᴛʀᴀɪɢʜᴛ ꜱᴛᴜɴᴛɪɴ·﹐ ᴄᴀɴ·ᴛ ᴛᴇʟʟ ᴍᴇ ɴᴏᴛʜɪɴ·
~
Munteanu   Dimitria  Ruxandra
~
Fᴇᴇʟɪɴɢ ʟɪᴋᴇ I ᴡᴀɴɴᴀ ʀᴏᴄᴋ ᴡɪᴛʜ ʏᴏᴜʀ ʙᴏᴅʏ
I·ᴍ ɴᴏ ɢᴏᴏᴅ ᴀᴛ ʟʏɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴋɪꜱꜱɪɴɢ. I·ᴍ ꜱᴏ ꜱɪᴄᴋ ᴏғ﹐ ꜱᴏ ꜱɪᴄᴋ ᴏғ ғᴀʟʟɪɴɢ ɪɴ ʟᴏᴠᴇ. I·ᴍ ꜱᴏ ᴛɪʀᴇᴅ ᴏғ ꜱᴡɪɴɢɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴍɪꜱꜱɪɴɢ
I·ᴍ ɴᴏ ɢᴏᴏᴅ ᴀᴛ﹐ ɴᴏ ɢᴏᴏᴅ ᴀᴛ ғᴀʟʟɪɴɢ ɪɴ ʟᴏᴠᴇ

~~

Îmi plăceau aplauzele, da ce pot spune?

După carul de ani în care m-am îmbrăcat, am ieșit și eu după amețiții mei preferați. Adică mi-a luat ceva să-i caut. Câteodată mă bătea gândul să le pun lese. Nu știu despre ce naiba vorbeau, dar...
-Blondo, spune-mi te rog că vărul tău aduce și vreo tipă sexy cu el.
Nu de altă, dar nu mi-ar fi prins rău niște țâțe. Sau un cur. Una din două, nu le ceream pe amândouă, n-aveam eu pretenții de astea... că nici eu n-aveam țâțe.

——————————————————————————————————————————————————
                                                                    𝘈𝘭𝘭 𝘮𝘺 𝘥𝘳𝘦𝘢𝘮𝘴 𝘢𝘳𝘦 𝘳𝘶𝘯𝘯𝘪𝘯𝘨 𝘸𝘪𝘭𝘥, 𝘐'𝘮 𝘨𝘰𝘯𝘯𝘢 𝘤𝘩𝘢𝘴𝘦 𝘵𝘩𝘦𝘮 𝘥𝘰𝘸𝘯        
𝘑𝘦𝘳𝘤𝘢𝘯 𝘡𝘦𝘯𝘰𝘷𝘪𝘢 𝘈𝘭𝘦𝘹𝘢𝘯𝘥𝘳𝘢

𝘛𝘩𝘦𝘳𝘦'𝘴 𝘫𝘶𝘴𝘵 𝘵𝘩𝘪𝘴 𝘸𝘢𝘪𝘵𝘪𝘯𝘨 𝘨𝘢𝘮𝘦 𝘢𝘯𝘥 𝘐 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘩𝘰𝘸 𝘵𝘰 𝘱𝘭𝘢𝘺                                                               
——————————————————————————————————————————————————

Chiar nu mă puteam hotărî dacă să râd sau să mă pun înapoi pe plâns. Nu știu de unde picase întrebarea aia, dar speram să nu mai pice și altele din același loc. Deși era puțin drăguț. Era evident că încearcă. În plus, cine altcineva mi-ar fi suportat schimbările bruște de stare? Nici măcar eu, probabil.
-Nu, nu sunt. Am fost săptămâna trecută, îți amintești?
Poate trebuia să încep să îi dau pastile de memorie. Eram, însă, aproape sigură că nu le-ar fi luat... Hm, aș fi putut încerca cu pastiluțe din acelea pentru copii cu gust de ciocolată. Ar fi fost mai posibil să le ia pe alea.

🇮 🇷🇺🇳 🇦🇼🇦🇾 🇼🇭🇪🇳 🇹🇭🇮🇳🇬🇸 🇦🇷🇪 🇬🇴🇴🇩.
🇦🇳🇩 🇮 🇳🇪🇻🇪🇷 🇷🇪🇦🇱🇱🇾 🇺🇳🇩🇪🇷🇸🇹🇴🇴🇩 🇹🇭🇪 🇼🇦🇾 🇾🇴🇺 🇱🇦🇮🇩 🇾🇴🇺🇷 🇪🇾🇪🇸 🇴🇳 🇲🇪, 🇮🇳 🇼🇦🇾🇸 🇹🇭🇦🇹 🇳🇴 🇴🇳🇪 🇪🇻🇪🇷 🇨🇴🇺🇱🇩.
-
(🇲🇮🇭🇦🇮🇱) 🇷🇪🇽   (🇵🇴🇵🇦)
-
🇦🇳🇩 🇮'🇲 🇸🇴🇷🇷🇾 🇹🇴 🇲🇾 🇺🇳🇰🇳🇴🇼🇳 🇱🇴🇻🇪🇷.
🇸🇴🇷🇷🇾 🇹🇭🇦🇹 🇮 🇨🇦🇳'🇹 🇧🇪🇱🇮🇪🇻🇪 🇹🇭🇦🇹 🇦🇳🇾🇧🇴🇩🇾 🇪🇻🇪🇷 🇷🇪🇦🇱🇱🇾 🇸🇹🇦🇷🇹🇸 🇹🇴 🇫🇦🇱🇱 🇮🇳 🇱🇴🇻🇪 🇼🇮🇹🇭 🇲🇪.
🇫🇪🇪🇱 🇮🇹 🇮🇳 🇾🇴🇺🇷 🇧🇴🇳🇪🇸, 🇹🇭🇪 🇳🇪🇪🇩 🇫🇴🇷 🇸🇴🇲🇪🇹🇭🇮🇳🇬 🇲🇴🇷🇪. 🇹🇭🇪 🇲🇴🇷🇪 🇦🇳🇩 🇲🇴🇷🇪 🇾🇴🇺 🇼🇦🇮🇹...
🇮🇹'🇸 🇧🇺🇷🇳🇮🇳🇬 🇾🇴🇺
🇼🇪🇱🇱 🇸🇴🇲🇪🇹🇭🇮🇳🇬'🇸 🇬🇴🇹🇹🇦 🇭🇦🇵🇵🇪🇳 🇴🇷 🇼🇪'🇱🇱 🇧🇪 🇴🇳 🇴🇺🇷 🇰🇳🇪🇪🇸
-
🇸🇭🇪 🇸🇦🇮🇩 🇮'🇲 🇱🇴🇴🇰🇮🇳🇬 🇱🇮🇰🇪 🇦 🇧🇦🇩 🇲🇦🇳, 🇸🇲🇴🇴🇹🇭 🇨🇷🇮🇲🇮🇳🇦🇱.
🇸🇭🇪 🇸🇦🇮🇩 🇲🇾 🇸🇵🇮🇷🇮🇹 🇩🇴🇪🇸🇳'🇹 🇲🇴🇻🇪 🇱🇮🇰🇪 🇮🇹 🇩🇮🇩 🇧🇪🇫🇴🇷🇪.
🇸🇭🇪 🇸🇦🇮🇩 🇹🇭🇦🇹 🇮 🇩🇴🇳'🇹 🇱🇴🇴🇰 🇱🇮🇰🇪 🇲🇪 🇳🇴 🇲🇴🇷🇪 🇳🇴 🇲🇴🇷🇪.
                                                                               ("...𝖺𝗆 𝖾𝗌𝗍𝖾𝗍𝗂𝖼𝖺 𝗆𝖺𝗂 𝗆𝖺𝗋𝖾 𝖽𝖾𝖼𝖺̂𝗍 𝗉𝗎𝗅𝖺... ș𝗂 𝖺𝗆 𝗉𝗎𝗅ă 𝗆𝖺𝗋𝖾")

-Ah, nu! Nu ciocolata! m-am prins în mod dramatic de țâță (adică de pectoral, că bărbații n-avea țâțe, cică. Sau cel puțin așa îmi zicea tata mereu). Femeie haină! Cum poți să mă persecuți în halul ăsta?
Și Tami bombănea acolo că nu mai primea ciocolată. Nimic anormal. Avea cu cine semăna.

﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣Dʏɪɴɢ ᴛᴏ ᴋɴᴏᴡ﹐ ᴀғʀᴀɪᴅ ᴛᴏ ғɪɴᴅ ᴏᴜᴛ﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣
DeadSunShine
New
New

feminin
Mesaje Mesaje : 81
Reputație Reputație : 53
Varsta Varsta : 17
Localizare Localizare : Panic Room
Status : Im coming down, down, coming down...
Joburi/Distractii : Obsessing

Sus In jos

Mesaj Scris de Aelin la data de Mier Feb 07, 2018 10:08 pm

Elena-Amina Neață

ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє ร๓เlє

SI asa am iesit afara, ca sa luam aer, da...
Eu zambesc. Da... Mai bine zis, mustacesc. Nu intrebati.
- Nup. Nu mi-am mai luat.Desi, la ce tigari tare fumeaza, ar fi trebuit, dar m-am obisnuit.Fumez ocazional... Cand am nervi, de cele mai multe ori, dar acum doar am ..hm...pofta. TU de ce nu o faci?
Tresar cand o vad pe Dimi si ma minunez ca de data asta ne-a gasit destul de repede.
Nu, din cate stiu, nu. Dar stiu ca aduce un tip dupa el, bi. Si asta era pentru Dragos, da.Dar am uitat cum il cheama. Asa multa importanta i-am dat..da...Mi-a furat varul, doar. Pff.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ
Aelin
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de DeadSunShine la data de Mier Feb 07, 2018 10:15 pm

~~
Hᴇʀᴇ I ɢᴏ ᴅʀᴜɴᴋ ʙʏ ᴍʏꜱᴇʟғ ᴀɢᴀɪɴ﹐ ʀᴀɪꜱᴇ ᴀɴᴏᴛʜᴇʀ ɢʟᴀꜱꜱ ᴛᴏ ᴡʜᴀᴛ ᴄᴏᴜʟᴅᴀ ʙᴇᴇɴ. Rᴜɴɴɪɴɢ ɪᴛ ʙᴀᴄᴋ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋɪɴɢ
﹙ᴏʜ ᴍʏ ɢᴏᴏᴅɴᴇꜱꜱ﹚

~
~
I·ᴍ ɴᴏ ɢᴏᴏᴅ ᴀᴛ ʟʏɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴋɪꜱꜱɪɴɢ. I·ᴍ ꜱᴏ ꜱɪᴄᴋ ᴏғ﹐ ꜱᴏ ꜱɪᴄᴋ ᴏғ ғᴀʟʟɪɴɢ ɪɴ ʟᴏᴠᴇ. I·ᴍ ꜱᴏ ᴛɪʀᴇᴅ ᴏғ ꜱᴡɪɴɢɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴍɪꜱꜱɪɴɢ

~~

-De ce trag eu mereu bățul scurt?
Mi-am scos și eu pachetul, băgându-mi o țigară în gură și stând ca o aurolaca cu mâna întinsă după o brichetă. Dacă ar fi avut Dragoș țigări mai bune nu ar fi trebuit să mi le cumpăr eu pe ale mele. Nu știu ce poșircă fuma, dar îmi strâmba gura.

Ultima editare efectuata de catre DeadSunShine in Sam Feb 17, 2018 2:10 pm, editata de 1 ori

DeadSunShine
New
New

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Ima la data de Mier Feb 07, 2018 10:20 pm

ᴿ ᵘ ᵐᶤᶰᵉˀ

And then I started smiling.
Roagă-te lui Dumnezo să nu fie luat. Sau nu te ruga.
- Interesant.
Trag cu nesaț din țigară, sprijinindu-mă de construcția din spatele meu. Poate nu cădeam cu ea.
- Păi, nu mă las pentru că ar fi o bătaie de cap. Când oi ajunge cu niște cancer la plămâni, la gât sau la gură, atunci o să...
Pauză.
- O să fumez și mai mult.
Adevărul pur. Profit de viață cât mai pot. Trăiesc pe principiul că trăiești doar odată, nu suntem pisici cu 9 vieți. Suntem în viața reală. This is it. Fake news everywhere.
- Dimi, printre toți ceilalți, găsești tu una care e-ntr-o relație complicată. Sau poate doar e mai horny decât tine... Îi dau bricheta. Poate că doar trebuie să aștepți să vină de la sine. You'll get laid when you won't even know it. Fix de la cine nu te așteptai. Spre exemplu, eu nu mai știu cu cine mă fut și cu cine nu. Dar asta pentru că merg în locuri foarte populate dar nu îi caut, you kno'?

Ima
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de DeadSunShine la data de Mier Feb 07, 2018 10:28 pm

~~
﹙ᴏʜ ᴍʏ ɢᴏᴏᴅɴᴇꜱꜱ﹚

~
~

~~

Mi-am aprins țigara în timp ce îi ascultam discursul lui Dragoș. Era mișto când vorbea propoziții mixte. Adică jumătate engleză, jumătate română, eventual asezonate cu altceva.
- Știi ce nu îmi place mie? Să aștept. Și ăsta e cea mai bună și cea mai rea caracteristică a vieții mele. Eu spun că dragostea și sexul nu vin de la sine. Sunt provocate. Ah, și apropo, nu e nimeni mai horny decât mine, pwp.
Poate că eram eu ceva mai tăioasă, dar chiar îi iubeam pe tipii ăștia. Mă rog, nu toată ziua, decât câteodată. Nu eram o fântână de sentimente să le împărtășesc tot timpul.

Ultima editare efectuata de catre DeadSunShine in Joi Feb 08, 2018 1:47 pm, editata de 1 ori

DeadSunShine
New
New

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Aelin la data de Mier Feb 07, 2018 10:37 pm

Elena-Amina Neață

ร๓เlє       ร๓เlє      ร๓เlє    ร๓เlє   ร๓เlє    ร๓เlє  ร๓เlє      ร๓เlє

-O s-o platesc pe Mada pentru informatii.Fac orice pentru dragostea mea mica si roscata, si cealalta dragoste, cea creata.
- Atunci o sa iti tai mainile ca sa n-o mai faci. Ii zambesc dulce si ma asez la umbra unui pom, pe jos, evident.
- Dimi, sigur gasesti tu pe cineva. Calmeaza-te Eu sunt singura care nu se plange ca e singura? Dap...ca abia ce m-am despartit de un tampit care m-a inselat. Nu-mi mai trebuie. Nu deocamdata.
Si nu imi place cand o vad pe DImi asa, ah...

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ
Aelin
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Ima la data de Joi Feb 08, 2018 10:11 am

ᴿ ᵘ ᵐᶤᶰᵉˀ

Am dat din cap în semn aprobator, realizând în scurt timp cât de mult avea nevoie Dimi de țâțe și cur. Păcat că amândoi suntem la poli opuși, o rezolvam eu.
- Da, sunt provocate, trebuie să contribui și tu cu ceva. Și cred că împrejurările îți vor prii. Aproape garantez. 99,9%. Mai ceva decât microbii eliminați cu săpun.
Îmi scrumez țigara și apoi o așez între buze, sprijinindu-mă nonșalant cu mâna dreaptă de altceva. Și să-mi bag pula, că era mobil. Și cu rotițe.
- Ce-ți veni să-mi împingi mie copilul, nătărăule? Ce mama dracului.
Mda, și ce făcea căruțul lângă min--
- A- Auu!
Bărbatul acela începu să-mi dea cu geanta de cumpărături în cap, fiind gata-gata să mă ia la bătaie.
- N-am vrut, mă jur!
Persoana își dădu ochii peste cap și ne ocoli pe toți trei, arătându-ne, într-un final, arhicunoscutul deget mijlociu. Wtf was that.
- De ținut minte: stați pe picioarele voastre, nu pe ale altora.
Călcasem odată pe cineva în supermarket și alertase poliția. Nu a fost nimeni de față dar cred că, dacă erau ele, s-ar fi căcat de râs.

Ima
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de DeadSunShine la data de Joi Feb 08, 2018 11:47 am

~~
﹙ᴏʜ ᴍʏ ɢᴏᴏᴅɴᴇꜱꜱ﹚

~
~

~~

Mi-am luat blonda de după gât, pupând-o pe frunte ulterior (bine, nu cât eram cu țigara în gură). Era așaaaa drăguță.
Cât despre Dragoș, molesta cărucioare. Și eu m-am trezit râzând la toată faza.
- Mulțumesc pentru suport. Ce m-aș face eu fără voi?
Aș fi intrat în depresie.
- Dacă mă gândesc că am ce fute, să am ce fute. Gata. Puterea minții.

Ultima editare efectuata de catre DeadSunShine in Joi Feb 08, 2018 1:47 pm, editata de 1 ori

DeadSunShine
New
New

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Ima la data de Joi Feb 08, 2018 1:18 pm

ᴿ ᵘ ᵐᶤᶰᵉˀ

Într-un final, am rămas cu țigara ruptă-n gură. Pot să fac o glumă.
- Tot așa am avut-o la dezvirginarea cu o fată, sadly.
Am zâmbit și eu fetelor, realizând că le prețuiam mai ceva decât pe mine. Aș putea spune că sunt lumina ochilor mei.
- Măi, orice ar fi, suntem unii alături de alții. Și stați liniștite, am cuțite cu care să vă apăr.
În momentul de față am un cuțit multifuncțional în buzunarul de la spate. Și unul în pantoful stâng. Hehe, sunt un om normal.

Ima
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Aelin la data de Joi Feb 08, 2018 3:09 pm

Elena

Se stie ca noi suntem retardatii cartierului si se mai stie ca eu nu ma pot abtine sa nu o dau intr-un ras de ala nebun. Femeia-barbat a plecat si o credeam in stare sa sune la politie. Aha. Atat i-ar fi trebuit. Desi ar fi fost amuzant.
- De aia e mai bine sa stai pe jos. Scot jucaus limba, legandandu-ma ca un copil retardat ce si sunt si sting tigarea de copac. Nu, nu o sa facem bum, nu azi.
Si de ce sunt tratata ca un bebe? Nu ca nu mi-ar placea. Doar Dimi si Dragos sunt mami si tati, care au orientari sexuale diferite. Shh.
- Daa. Cum era sa il omori pe fost. Desi...trebuia sa fiu eu aia care il castreaza.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ
Aelin
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de DeadSunShine la data de Joi Feb 08, 2018 3:59 pm

~~
﹙ᴏʜ ᴍʏ ɢᴏᴏᴅɴᴇꜱꜱ﹚

~
~

~~

-Știm, Dragoș. Și de aia te iubim. Ești gardianul nostru.
Deși eu îi băteam și singură, dar era mai amuzant când îl vedeam pe el cum se dezlănțuia.
Ew, foștii Elenei. Oamenii de pe primul loc pe lista mea neagră.
-Ți-am zis vreodată că i-am pus un molotov în cutia poștală? Bine, nu l-am aprins, dar era o amenințare, doar.

DeadSunShine
New
New

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Teen Idle la data de Joi Feb 08, 2018 4:31 pm

-------------------------------------------------------
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

-IRINA NICOLETA STEFANESCU-

Remarca ei chiar m-a facut sa rad, poate chiar eram o masochista undeva in adancul meu. Desi, undeva in si mai adancul meu, eram o femeie independenta care nu are nevoie de barbatii, iar undeva si mai si mai adanc, imi era foame.
Nici nu stiu cum am inceput sa vorbesc cu Carma, probabil era pe vremea cand voiam sa beau si n-avem cu cine. Cu Calin am rupt legatura de foarte mult timp, nici nu mai stiu de ce, stiu doar ca am facut-o. Rex… Rex era mai mereu ocupat cu Pufu si copii, iar Iana era gravida. Asa ca, am ajuns sa o sun pe Carma si sa merge sa bem impreuna.
Apoi am incep sa vorbim despre toate cele, ce am facut cu viata mea si cat imi urasc noul sef. Iar ea…doar statea si asculta, dupa cateva saptamanii mi-a zis ce s-a intamplat intre ea si Andreea, am ascultat-o si am incercat sa o fac sa se simta mai bine. Oricat as fi incercat, Andreea inca era in sufletul ei.
-Pfff… Pai… Da’ chiar cati am chemat? In jur de douzeci. Exista probabilitatea ca unii sa nu vina, iar altii sa vina cu niste prietenii apropiati.

-LIVIU REBREANU-
[Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

Ba, asta e mai prost ca mine uneori, sa moara Veta. El mi-a spus cu cuvintele lui ca o sa ia inelul, acum o scoate astfel incat sa dea vina pe mine. Auzi la el, mai face si pe victima.
-Ba, coaie, tu esti prost? intreb serios. Tu mi-ai zis ca iei inelul si astepti pana cand eu si Adelin adormim, ca dupa sa o ceri.
Doamne, da prostia in el mai rau ca Eminescu in Veronica.

-POPAᵖᵘᶠᵘ  ALEXANDRA-

Am inceput sa desfac batonul de ciocolata si sa-l mananc, am ignorat protestele lui Mihail.
-Hai, nu mai fa pe drama queen si condu’ acolo.
Ca mor de cald, iar aerul de la masina s-a gandit sa fie o curva si sa nu mai mearga.

“𝘗𝘦𝘳𝘩𝘢𝘱𝘴 𝘺𝘰𝘶𝘳 𝘭𝘪𝘧𝘦 𝘩𝘢𝘴 𝘢 𝘱𝘳𝘪𝘤𝘦 𝘵𝘢𝘨 𝘢𝘧𝘵𝘦𝘳 𝘢𝘭𝘭”-𝘐𝘤𝘩𝘪𝘳𝘰𝘶 𝘔𝘰𝘳𝘪𝘺𝘢𝘮𝘢 ᵃˡˡ ᶠᵒʳ ᵗʰᵉ ᵍᵃᵐᵉ
Teen Idle
Moderator
Moderator

feminin
Mesaje Mesaje : 100
Reputație Reputație : 23
Localizare Localizare : Palmetto State Foxes
Status : || 𝖧𝖾𝖺𝖽 𝗈𝖿 𝗍𝗁𝖾 𝖬𝗈𝗋𝗂𝗒𝖺𝗆𝖺 𝖿𝖺𝗆𝗂𝗅𝗒 ||
Joburi/Distractii : Something

Sus In jos

Mesaj Scris de Ima la data de Joi Feb 08, 2018 6:14 pm

ᴿ ᵘ ᵐᶤᶰᵉˀ

Le urmăresc pe cele două, zâmbind apoi la cele relatate de Dimi.
- V-am învățat bine.
Prin fața noastră trec vreo trei camionete care, aparent, erau încărcate cu portocale. Observasem una care rămăsese în urmă, așa că fug puțin după ea până pe strada de lângă bloc. Având grijă să nu fiu văzut în oglinda retrovizoare, mă uit la mașină cum este parcată, iar șoferii celor trei camionete se duc într-unul din blocuri.
- Psst, fetele. Camioneta 2. If life gives you oranges, make money!
Îmi scot cuțitul multifuncțional din buzunar și introduc o parte asemănătoare cu o agrafă în încuietoarea camionetei. "Minune" mare, dar aveam două plase în buzunar.
Haha, o să-și ia ăia plasă.
Noi avem bani să cumpărăm portocale dar eu vreau doar să ne distrăm. Nuj ce o să facem cu ele.
- LUAȚI CÂTE PUTEȚI.

Ima
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Special Needs la data de Vin Feb 09, 2018 1:05 am

ȘTEFAN PETRACHE [Trebuie sa fiti înscris și conectat pentru a vedea această imagine]

Am oftat din greu cât timp se târguiau ei. Simțeam nevoia să mă așez numaidecât. Ceea ce am și făcut, ignorându-i. Băi, nene, prea mult pentru nici două ore, ce pula mea!

,,Adam numai circ este în stare să provoace, nici nu știi tu…’’

M-am rezemat cu cotul de geam și mi-am strâns puternic baza nasului între degetul mare și arătător. O migrenă dădea semne că-și face apariția. Semne accentuate de bufnitura așezării lui Adam pe scaunul de lângă mine. În momentul ăla, cu ochii închiși, mă întrebam ce-am făcut să merit să mă confrunt cu o situție palpitantă ca cea de față.

- De infarct o să mor, nu de alta!

Nimeni în locul meu n-ar fi avut atâta autocontrol încât să se abțină să nu-i dea cap în cap pe amândoi și să-i zboare în următoarea secundă din tren. Sau să nu mă propulsez pe mine până-n celălalt capăt al țării.

- Voi mă omorâți, mânca-v-aș gura!

No, respiră, Ștefănuț.
Și respirai. Mă potoli de tot, într-un final. Și atunci mă pomeni în cel mai dubios contact vizual ever cu Dobre. De la apropiere până luase distanță.

Okay, știți ce? Nu mai înțeleg nimic. Și nu mai vreau vacanță. Îmi bag picioarele în tot.
Special Needs
New
New

Mesaje Mesaje : 55
Reputație Reputație : 5
Localizare Localizare : mijlocul haosului
Status : mă mai gândesc ce să scriu aici

Sus In jos

Mesaj Scris de Ima la data de Sam Feb 10, 2018 9:07 am

―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――
D o b r e  M i h ă i l e s c u
-da' i se zice "futu-ți gura mă-tii de cocalar"-
―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

Stai, stai. Doar nu are un atac de panică? Eu ce ar trebui să fac?
CE DRACU AM FĂCUT?!
În plus, de ce am plecat de lângă el și l-am lăsat cu ăsta de-un metru și un șnițel? De. Ce.
Ah, stai, aveam oportunități iar trupa mea s-a gândit că trebuie să ne extindem în alte țări... E plauzibil. Trebuia.
Acum taci, Dobre. Taci și îneacă-ți cuvintele.
Și parcă iar vreau să beau alcool dar fusesem la dezintoxicare. Uhh, oricum o să beau cu foștii colegi. Asta e, mor de inimă da' să mor cum trebuie.

Ima
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Aelin la data de Sam Feb 10, 2018 9:32 am

Elena

Incep sa rad si e randul meu sa o sufoc pe Dimi cu imbratisari.
- Nup. Nu ai zis. Nu-s genul razbunator, dar tipul si-o merita. Era, e si, probabil va fi in continuare, un mare bou. Sunteti cei mai buni! Si sunt norocoasa ca ii am.
Trec cateva camioane cu portocale, cred, iar dupa fara lui, Dragos deja nutreste ceva. Cand se pune sa le urmareasca, bineinteles ca noi il urmam. Eu am zis ca suntem retardatii cartierului. Suntem ca o banda formata din 3 persoane, dar nici nu trebuie mai mult.
Cu viteza, ma apuc sa strang portocale si cumva, am dat de o plasa in buzunarul blugilor...Ok...Cine stie ce mai gasesc data viitoare cand am nevoie.
 Am nevoie de cheile masinii mele confiscate. Oare o sa le gasesc acum in buzunar?
Umplu plasa cu portocale si ma uit la Dragos cu o moaca de "hai sa o zbughim". Nu, serios.

Cristi

Ma doare capul.
- Esti batut in cap? Sau ai avut iar cosmaruri? Nu am zis asa ceva. Voiam sa o cer diseara, dar nu vreau sa mor.inainte sa ii.aud raspunsul. Imi dau o palma peste fata si imi incerc norocul cautand prin portiera. Nimic.Nici eu, nici tu nu l-am luat. Inseamna ca e in Bucuresti... Sunt mort, iub. Sunt mort...

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ
Aelin
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Ima la data de Sam Feb 10, 2018 9:45 am

ᴿ ᵘ ᵐᶤᶰᵉˀ

Bun, acum că eu am umplut vreo 3 plase à la Penny Market XXL și ele mai au, aparent, câte o sacoșă, am hotărât să închid rapid camioneta și am zbughit-o.
- NU vă uitați în urmă.
Probabil că proprietarii nu aveau de gând să se întoarcă repede dar... Uhm, era cazul să fie urmăriți de poliție. Contrabandă cu portocale. Da. Nicidecum ceva organizat.
Imediat ce am ajuns la ușa blocului nostru am început să expir ușurat, verificând dacă toată lumea era la locul ei. Doamne-ajut' poate am scăpat toți.

Ima
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Nobume la data de Dum Feb 11, 2018 5:15 pm

--- MĂDĂ ---

Aveam presimtirea ca nu trebuia sa ii las pe aia doi singuri cu micul meu Eric, dar probabil ca era doar un sentiment stupid. Erau idioti, dar puteau fi si adulti, asa-i? Haha, la asta as rade.
In fine, nici nu apuc sa mai fac un pas ca m-am trezit in bratele cuiva. Sa mor eu daca am vazut persoana venind ca mna, gandisem prea mult. Totusi, am raspuns la imbratisarea aia stransa pentru ca stiam exact peste cine am dat.
-IANAAAAAAAAAAA! a mea coleguta de camera din facultate pe care o iub mult, mult. Te tii bine de tot din cate vad, nu am putut sa nu remarc asta. Stiam ca e graviduta si ma bucur ca simtea energia aia, nu doar hormonii buclucasi.
Si isi face si Michael aparitia in peisaj, normal. Am rupt gentil imbratisarea ca sa-l pot saluta:
-Normal, ocazii ca astea nu se rateaza, am replicat usor amuzata.

--- VICTOR ---

-Tot ce se poate ca lumea e mare, pana la urma, o stia si el ca tata era cum era. M-as fi asteptat sa se si casatoreasca in secret cu vreo dansatoare de la cluburile din Torino. Bine, hai sa nu fiu rau: ar fi fost cu una din cluburile din Mamaia.
-Lasa, macar nu s-a mai impacat cu vrajitoarea moldoveanca, adica Andreea. Vorbisem de cateva ori cu Alexandra si nu era nici pe departe din liga Andreei, in sensul bun zic. Deasta nici nu m-a mirat ca li s-a rupt prietenia.
-S-ar putea, ca doar erau populari la necaz, desi sper ca nu o sa mai buseasca nimic ca nu mai aveam chef sa-i fac lui Rares alte sedinte de consolare.

"I go by Dabi now. I'll tell you my real name when I'll need to."
Nobume
Administrator
Administrator

feminin
Mesaje Mesaje : 621
Reputație Reputație : 35
Varsta Varsta : 19
Localizare Localizare : Tumblr
Status : I wanna be your end game
Joburi/Distractii : Bewitching medicine

Vezi profilul utilizatorului http://kmuiyato.tumblr.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Aelin la data de Dum Feb 11, 2018 6:52 pm

IANA

- Ce mai faci? Ce face puiutul? Esti cu Toma? Idiotul care nu a cerut-o inca de nevasta. Mai stiu eu unul idiot si...mhm...cret.Daaa. Imi era asa dor de voi! Abia astept sa ii revad si pe ceilalti. Si sa ma bucur de vacanta cu Micha al meu, pana nu isi face Luci aparitia si isi bate joc de hormonii mei care alearga la maraton. Frate rau. Micha are grija de hormonii mei...adica de bebe.
- Stii cumva cine mai vine? Nu am mai tinut legatura cu restul de cateva luni si nu pentru ca Micha nu ma prea lasa sa ies singura. Noooo.

ELENA

Dragos a luat-o la fuga, si presupun ca si DImi a facut la fel, dar mie mi se rupe sandau fix la momentul potrivit.
Soferul vine la mine, iar eu stau un fund si ma holbez la el, mancand portocale.
-Chem politia, copil razgaiat.
- Chiar te rog. Nu am facut nimic. Mananc portocale. Vrei?

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ
Aelin
Shy
Shy

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 13 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum