This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

[ᴬᵉˡᶤᶰˣᴺᵃᵏᵃ]➵𝑨𝒏𝒈𝒆𝒍𝒊𝒏𝒆

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Teen Idle

Moderator
Moderator

𝑨𝒏𝒈𝒆𝒍𝒊𝒏𝒆

﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣﹣
𝖶𝗁𝗒'𝖽 𝗒𝗈𝗎 𝗁𝖺𝗏𝖾 𝗍𝗈 𝗀𝗈 𝖺𝗇𝖽 𝖽𝗈 𝗂𝗍 𝗍𝗈 𝗆𝖾?
𝖸𝗈𝗎𝗋 𝗉𝗌𝗒𝖼𝗁𝗈𝗉𝖺𝗍𝗁𝗂𝖼-𝗌𝖾𝗅𝖿 𝗐𝖾𝗇𝗍 𝖺𝗇𝖽 𝖼𝗎𝗍 𝗍𝗁𝖾 𝖻𝗋𝖺𝗄𝖾𝗌 𝗈𝗎𝗍 𝗆𝗒 𝖼𝖺𝗋

Warning:

Inainte de toate, tin sa precizez ca asa cum spune titlul, acesta este un RPG 1 x 1, prin urmare doar eu si @Aelin avem dreptul sa postam. V-as ruga de asemenea sa nu interveniti cu pareri aici pentru a pastra impecabila estetica, insa orice cuvant de bine poate fi transmis in privat. Va dorim lectura placuta si speram sa va placa ceea ce vom face pe aici.
𝖨𝖿 𝖨 𝗌𝗎𝗋𝗏𝗂𝗏𝖾 𝗌𝗁𝖾 𝗉𝗋𝗈𝖻𝖺𝖻𝗅𝗒 𝗀𝗈𝗇𝗇𝖺 𝗌𝗎𝖾 𝗆𝖾
𝖠𝗇𝖽 𝗂𝖿 𝖨 𝖽𝗂𝖾 𝗌𝗁𝖾'𝗅𝗅 𝗆𝖺𝗄𝖾 𝗌𝗎𝗋𝖾 𝗍𝗁𝖺𝗍 𝖨'𝗆 𝗌𝗂𝗑 𝖿𝖾𝖾𝗍 𝗎𝗇𝖽𝖾𝗋 𝗁𝖾𝗋 𝗁𝗈𝗎𝗌𝖾

𝗟𝗼𝘀 𝗔𝗻𝗴𝗲𝗹𝗲𝘀
𝗖𝗶𝘁𝘆 𝗼𝗳 𝗵𝗼𝗽𝗲𝘀 𝗮𝗻𝗱 𝗱𝗿𝗲𝗮𝗺𝘀
𝗦𝘁𝗿𝗲𝗲𝘁𝘀 𝗳𝘂𝗹𝗹 𝗼𝗳 𝗯𝗹𝗼𝗼𝗱
𝗔𝗻𝗱 𝗶𝗻 𝗵𝗼𝘂𝘀𝗲𝘀 𝗮𝗿𝗲 𝗹𝗶𝘃𝗶𝗻𝗴 𝗺𝘂𝗿𝗱𝗲𝗿𝘀,
𝗪𝗵𝗲𝗿𝗲 𝘁𝗵𝗲𝘆 𝗵𝗶𝗱𝗲 𝗯𝗼𝗱𝗶𝗲𝘀 𝗼𝗳 𝘁𝗵𝗲𝗶𝗿 𝗹𝗼𝘃𝗲𝗿𝘀

Gen:
Comedy, +18, Limbaj lincentios, Horror, Thriller

𝗔𝗻𝗴𝗲𝗹𝗶𝗻𝗲, 𝘀𝗵𝗲'𝘀 𝗯𝗲𝗲𝗻 𝗼𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝘃𝗶𝗰𝗼𝗱𝗶𝗻𝘀
𝗜 𝗱𝗼𝗻'𝘁 𝗸𝗻𝗼𝘄 𝘄𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗼 𝗱𝗼 𝘄𝗶𝘁𝗵 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝗴𝗶𝗿𝗹
𝗠𝗮𝗻, 𝗜 𝘀𝘄𝗲𝗮𝗿 𝗜'𝗺 𝘁𝗵𝗿𝗼𝘂𝗴𝗵 𝘄𝗶𝘁𝗵 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝗴𝗶𝗿𝗹
𝗔𝗻𝗴𝗲𝗹𝗶𝗻𝗲, 𝘆𝗼𝘂'𝗿𝗲 𝗱𝗿𝗶𝗻𝗸𝗶𝗻𝗴 𝘄𝗮𝘆 𝘁𝗼𝗼 𝗺𝘂𝗰𝗵 𝗰𝗼𝗱𝗲𝗶𝗻𝗲
𝗔𝗻𝗱 𝘆𝗼𝘂 𝗰𝗮𝗻'𝘁 𝗳𝗮𝗹𝗹 𝗮𝘀𝗹𝗲𝗲𝗽 𝗵𝗲𝗿𝗲, 𝗴𝗶𝗿𝗹
𝗬𝗼𝘂'𝗿𝗲 𝗻𝗼𝘁 𝗮𝗹𝗹𝗼𝘄𝗲𝗱 𝘁𝗼 𝘀𝗹𝗲𝗲𝗽 𝗵𝗲𝗿𝗲, 𝗴𝗶𝗿𝗹

PLOT:
Viata poate fi atat de frumoasa, atata timp cat o iei pe drumul pe care il crezi tu ca e cel mai bun. Intr-o zi, pe drumul tau, apare o persoana pe care tu o crezi speciala, asa ca te abati de la drum si decizi sa o iei pe aceeasi carare ca persoana aceea.
Asa si Lucas, avea tot viitorul in fata lui, avea de gand sa devina un actor si sa isi urmeze visele in Los Angeles. Fix cand credea ca are tot ce ii trebuie, o intalneste pe Angeline, iar acesta decide sa mearga pe acelasi drum ca ea. Din pacate, nu a stiut ca acest drum o sa fie plin de regrete, durere si faptul ca o sa devina ceea ce el nu si-a dorit vreodata.

-𝐀𝐧𝐠𝐞𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐆𝐫𝐚𝐜𝐞 𝐋𝐞𝐰𝐢𝐬-

“𝘈𝘯𝘨𝘦𝘭𝘪𝘯𝘦, 𝘺𝘰𝘶'𝘳𝘦 𝘥𝘳𝘪𝘯𝘬𝘪𝘯𝘨 𝘸𝘢𝘺 𝘵𝘰𝘰 𝘮𝘶𝘤𝘩 𝘤𝘰𝘥𝘦𝘪𝘯𝘦
𝘈𝘯𝘥 𝘺𝘰𝘶 𝘤𝘢𝘯'𝘵 𝘧𝘢𝘭𝘭 𝘢𝘴𝘭𝘦𝘦𝘱 𝘩𝘦𝘳𝘦, 𝘨𝘪𝘳𝘭
𝘠𝘰𝘶'𝘳𝘦 𝘯𝘰𝘵 𝘢𝘭𝘭𝘰𝘸𝘦𝘥 𝘵𝘰 𝘴𝘭𝘦𝘦𝘱 𝘩𝘦𝘳𝘦, 𝘨𝘪𝘳𝘭”

23 Iulie 2017

Unu, doi, trei…
Nici nu stiam ca deja s-a facut zece dimineata, sau probabil, am baut prea multa cafea inca de la sase dimineata. Mi-am zis ca o sa ma bag inapoi la somn, ca o sa ma trezesc si o sa traiesc o viata frumoasa. Doar cand ma gandesc la ce viata minunata am imi vine sa vars, poate nu ar trebuie sa nu ma mai mint singura. Din nefericire pentru mine si sanatatea mea, imi place sa ma mint, macar atunci sunt fericita.
Oftez si imi aprind a nu stiu cata tigara, poate fac cancer dracu’. Ha, mai bine, asa il fac pe cacatul ala cu ochii sa bage banii in mine ca-n pusculita. Asa mor si eu mai repede, ca oricum nu am curajul sa ma despart de el, imi este mult mai bine sa traiesc sub acelasi acoperis cu cineva pe care il cunosc. Nu doar asta, dar chiria este mai ieftina can o imparti la doi, sa nu uitam de sexul pe gratis. Ha, ha, ha.
-In mortii ma-tii de caine! tip indreptandu-ma spre gradina din spate. Jur, l-a mancat in cur pe Lucas sa imi dea cadou o potaie, ca fix asta voiam in fiecare dimineata. Sa imi distruga gandurile cu latratul lui. Daca nu taci, te arunc pe strada! arunc cu papucul dupa el.
Asa, liniste. Intru inapoi in casa si ma indrept spre frigider, sper ca avem ceva de facut mancare. Asta daca barbatul casei s-a dus la cumparaturi asa cum i-am zis si…. Avem lapte. Mda, ceva imi spune ca iar o sa comand ceva si o sa pretind ca eu am gatit. Iau sticla din lapte din frigider, incerc sa gust putin. La dracu’, cacatul asta e expirat, mda. Normal ca am scuipat tot ce aveam in gura.
Ai o viata perfecta, Angeline, de asta o sa arunci tot laptele asta pe ala. Cu asta, urc scarile si ma indrept spre camera noastra. Noastra, ha, deja te obisnuiesti de un an locuit impreuna, ‘noastra’, ‘noi’, ‘impreuna’. Intru in camera si ma pun in pat langa “dragostea mea”.
-Iubi… spun cat de dulce pot si il sarut pe gat. Iubi, iubi, iubi. Cu fiecare sarut cobor. Trezeste-te, am chef de joaca.
Doamne, te rog, te rog, trezeste-l.

Ultima editare efectuata de catre Teen Idle in Mier Feb 28, 2018 9:03 pm, editata de 1 ori

“𝘗𝘦𝘳𝘩𝘢𝘱𝘴 𝘺𝘰𝘶𝘳 𝘭𝘪𝘧𝘦 𝘩𝘢𝘴 𝘢 𝘱𝘳𝘪𝘤𝘦 𝘵𝘢𝘨 𝘢𝘧𝘵𝘦𝘳 𝘢𝘭𝘭”-𝘐𝘤𝘩𝘪𝘳𝘰𝘶 𝘔𝘰𝘳𝘪𝘺𝘢𝘮𝘢 ᵃˡˡ ᶠᵒʳ ᵗʰᵉ ᵍᵃᵐᵉ
Vezi profilul utilizatorului
ᴵ ᶜᵃᶰ ᶠᵉᵉˡ ᶤᵗ ᶤᶰ ᵐʸ ᵇʳᵃᶤᶰ

ᴴᶤᵗ ᵗʰᵉ ᵗᵒᶰᵍᵘᵉ˒ ʷᵃᵗᶜʰ ᶤᵗ ᵈᶤˢˢᵒˡᵛᵉ˒ ʲᵘˢᵗ ᵗᵃᵏᵉ ᵃ ᵗᵃˢᵗᵉ˒ ʸᵉᵃʰ
.
.
.

𝙖𝙡𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡 𝙖𝙡𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡 𝙖𝙡𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡 𝙖𝙡𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡 𝙖𝙡𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡 𝙖𝙡𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡 𝙖𝙡𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡 𝙖𝙡𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡 𝙖𝙡𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡

u c a s i v e r s

𝙙𝙧𝙪𝙜𝙨 𝙙𝙧𝙪𝙜𝙨 𝙙𝙧𝙪𝙜𝙨 𝙙𝙧𝙪𝙜𝙨 𝙙𝙧𝙪𝙜𝙨 𝙙𝙧𝙪𝙜𝙨 𝙙𝙧𝙪𝙜𝙨 𝙙𝙧𝙪𝙜𝙨

.
.
.
ˢʰᵉ ᵍᵒᶰᶰᵃ ᵐᵃᵏᵉ ᵈᵉᶜᶤˢᶤᵒᶰˢ ᵉᶤᵗʰᵉʳ ʷᵃʸ

ᴵ ˢʷᵉᵃʳ ᵉᵛᵉʳ ˢᶤᶰᶜᵉ ᴵ ʰᶤᵗ ᶤᵗ ᴵ ᵃᶤᶰ'ᵗ ᵉᵛᵉʳ ᵇᵉᵉᶰ ᵗʰᵉ ˢᵃᵐᵉ˒ ʸᵉᵃʰ

Mhm...
Tot ce vreau e sa dorm. Cer prea mult? Ma intorc cu spatele la sursa nedorita de zgomot, punandu-mi perna pe cap. Diminetile sunt singura mea sansa de a putea dormi. Noptile sunt plecat,
iar dupa-amiaza am o Angeline, care numai inger nu e. As putea spune ca o iubesc, nu? Doar am cerut-o de nevasta,
la dracu, de n-ar fi asa enervanta si cicalitoare, ar fi numai buna de bibelou...si de sex. Tin la ea, altfel nu ne-am afla aici.
A avut un mare efect asupra vietii mele. Dar eu vreau sa dorm,
nu sa stau la taclale.
Aveam si eu un vis frumos in care romanticii de noi se desfatau unul cu altul.
Imi deschid ochii, fiind sigur ca nu visam si ca vreau sa traiesc. O cred in stare sa ma omoare.
- Neata, Angel. O prind de brat, tragand-o sub mine. Chef de joaca, ha? Zambesc strengar, plimbandu-mi mana pe talia ei subitre. Ingerul meu cu coasa. Unde ai ascuns-o? E prea frumos sa fie adevarat. Sigur pune ea ceva la cale.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Teen Idle

Moderator
Moderator

-𝐀𝐧𝐠𝐞𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐆𝐫𝐚𝐜𝐞 𝐋𝐞𝐰𝐢𝐬-

Ahh, uite de asta am acceptat inelul asta de la degetul meu care ma tine la gat ca o zgarda precum un caine. Pentru vocea lui obosita care mi se pare foarte sexy, pentru toate saruturile, confesiuniile si promisiunile pe care mi le face dupa ce imi fute cateva palme. In zilele rele, imi fute pumnii, iar eu il scuip sau fac vreun rahat (distrusul masinii, datul foc la cateva dintre hainele lui etc.). Pana sa ma traga pe sub el, am aruncat sticla cat de repede am putut. Dracu’ stie unde a ajuns, atata timp cat nu o gaseste nu prea imi pasa.
-Eu? Ce sa ascund? intreb inocent. Doar mi-a fost dor de tine.
Atat de dor incat imi vine sa iti scot ochii pentru ca ai uitat de mine, sau pur si simplu’ nu iti mai pasa. Toate din cauza ca ai dormit prea mult si te-a durut in scula sa iti mai pese de mine. Inteleg ca vine droguri, dar nu vreau sa uite ca din cauza mea a ajuns unde e acum.
-Iubi, spune-mi, ma inseli? incep sa il sarut pasional de parca nu as mai fi suparata pe el.

.
.
.

u c a s i v e r s

.
.
.

Pe cine crede ea ca pacaleste? SUntem de doi ani impreuna, am ajuns sa o cunosc cam prea bine.
Ii prind mainile deasupra capului cu o mana, iar cealalta o tine usor de barbie. Zambesc prosteste. Si ma prefac ca o cred. Dimineata asta e dubios de buna, de ce sa nu fie si mai buna?
Ii raspund la sarut, muscandu-i buza inferioara. Mana ce ii tinuse barbia coborase usor pe corpul ei, iar acum zace fericita pe unul dintre sanii ei, scapand de acel maiou alb imaculat, ce pe ea numai puritatea nu simbolizeaza, dar tot e sexy ca dracu.
- De ce as face asta, ingeras? Poate. CIne isi mai aduce aminte? Treaza si mai putin drogat, n-as fi facut-o. Am deja o nebuna.
Ii musc jucaus urechea, eliberandu-i mainile.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Teen Idle

Moderator
Moderator

-𝐀𝐧𝐠𝐞𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐆𝐫𝐚𝐜𝐞 𝐋𝐞𝐰𝐢𝐬-

Urasc cand ma prinde cu garda jos, nu pot face nimic ca lumea. Asta nu inseamna ca il las’ sa si castige, pentru ca altfel nu m-ar fi chemat Angeline. Animalul m-a muscat de buza, iar acum nu ma mai lasa nici sa imi misc mainil. Blestemat sa fie acel maiou alb, stiam ca trebuia sa port si altceva.
-In ultima vreme, imi pun repede mainile la gatul lui, ma ignori.
As fi mai fericita daca mi-ar zice ca ar face-o, poate nu as mai fi singura care o face, sau poate imi v-a fi mai usor sa aflu’ ca o facem amandoi. Desi, nu as vrea sa ma despart de el, daca as ajunge sa il omor probabil i-as pune corpul in pat si as adormi langa el. De cate ori mi-am imaginat ca il omor, atatea ori cat mi-am imaginat cum m-as sinucide. Probabil sunt prea fucked up, probabil vreau sa fie doar al meu si sa nu-l impart.

.
.
.

u c a s i v e r s

.
.
.

Ii sarut scurt unul din sani, coborand cu saruturile spre abdomen. Asa dimineti...
Imi ridic privirea, privind-o usor confuz. Ii apuc sanii intre palmele mele si ma fac comfortabil pe burtica ei care nu e.
- Doar obosit, ingeras. Am inselat-o? Nici eu nu stiu. Asta e trist? Nu cred...Ce nu se stie,
nu ne poate rani pe niciunul. In plus, nu cred ca ea m-ar fi inselat, oricat de mult cred ca ar vrea sa ma omoare uneori. E ingerasul meu si doar al meu. Ingeras nebun si enervant, dar nu toti suntem perfecti.

ʰʸ ˡʷʸˢ ʳˢ

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum