This used to be a forum full of little and stupid girls.
Now it is kinda serious because they have grown up.
You're welcome to join in though. Have fun ^^

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vine Craciunul!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Vine Craciunul! la data de Vin Dec 18, 2009 2:40 pm

Vizitator

Vizitator
Cred ca v-ati dat seama ca Craciunul se apropie tot mai mult si cred ca ati observat ca am schimbat tema,oooo si ce surpriza de trei zile incoace ninge si iar ninge.Cred ca stiti ca trebuie sa va faceti ''curatenie generala'' fiindca de o sarbatoare foarte importanta ca nasterea lui Hristos trebuie ca casa sa va fie curata si impecabila.Stiu multi nu cred in Mos Craciun pentru ca si-au vazut parintii punandu-le cadourile sub brad,dar sa stiri Mos Craciun sau Mos Niculae prin parinti ne trimit noua cadouri.Nu uitati la sarbatoare aceasta si la Pasti trebuie cel mai mult sa ne pregatim sufleteste nu numai trupeste.Asta e tot ce vreau sa spun.

P.S.Threadul acesta va fi la threaduri importante si va fi deschis numai in fiecare luna decembrie din an.

2 Re: Vine Craciunul! la data de Vin Dec 18, 2009 4:09 pm

Nobume

Administrator
Administrator
Mereu ador perioada Craciunului si cum ai zis Stella Mosul ne trimite cadouri prin parinti,dar unii copii tot nu vor sa inteleaga Mosul le trimite cadouri prin parintii lor si chiar ei nu cred deloc in Mosul,dar ar trebui fiindca spiritul lui exista.De exemplu cand aveam 9 ani si imi doream un tigru mare de plus si doua carti witch si am iesit din camera ca sa vad un film cu parintii.Mama a spus ca trebuie sa mearga la toaleta si a venit,iar eu ma plictisisem de film si m-am dus in camera si cand colo vad sub brad tigrul cel mare de plus si doua carti witch.Era chiar un mister pentru mine,iar cateva luni mai tarziu mama mi-a marturisit ca ea a pus tigrul si cartile sub brad,dar ea si cu tata au planuit asta.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

Vezi profilul utilizatorului http://kmuiyato.tumblr.com

3 Re: Vine Craciunul! la data de Lun Dec 28, 2009 1:10 pm

Nobume

Administrator
Administrator
Ei bine fiindca Craciunul a trecut topicul va fi inchis si il vom deschide la anul.

P.S.Oricum acest subiect va ramane la threaduri importante.

Gintama rules ❤
My queens and my kings ❤

Vezi profilul utilizatorului http://kmuiyato.tumblr.com

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Verdikt - Vine politia remix

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum